1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club
  4. /
  5. Poptávka Exec Club

Exec Club

1 denní podnikatelský klub

Přihláška na Exec Club

Cena: 3 000 Kč včetně DPH za jednoho účastníkaObjednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Ing. Libor Kožoušek

Ing. Libor Kožoušek, VMS VISION, s.r.o.

Na Exec Club chodím, protože tam najdu partu podobně smýšlejících lidí, řeší se aktuální témata, která nás pálí, většinou máme možnost slyšet, jak se s nimi přednášející vyrovnali u sebe ve svých firmách, co se jim podařilo vice nebo méně. To jsou pro mne důležité informace a stojí za to udělat si čas.
Ing. Pavel Koňarik

Ing. Pavel Koňarik, AHORN CZ, s.r.o.

Super setkání, vždy se nabiji novou energií, získám nové tipy co bych ještě mohl zlepšit. Na semináři mě zaujalo, že pokud chci zjistit, co je pro podřízené důležité, tak je nejlepší se jich normálně zeptat a oni to řeknou. Dostal jsem spoustu dalších tipů a praktických rad jak vytvořit v týmu lepší spolupráci.
Tomáš Kiprov

Tomáš Kiprov, CZECH PROMOTION group, s.r.o.

Proč chodím na Exec Club? Je to vždy velmi inspirativní setkání úspěšných lidí, kteří na sobě a svých firmách neustále pracují a vylepšují je. Na těchto akcích mě velmi baví networking, kde má člověk možnost se blíže poznat s dalšími účastníky a propojit se s nimi.