1. Úvod
  2. /
  3. Ivo Jurman

Ivo Jurman

Trenér a konzultant

 

Web: ivojurman.cz

E-mail: jurman@success.cz

Tel. č.: 605 204 490

Pár otázek pro Iva

 

Co obnáší tvá práce lektora? 

Mou prací je předávat jako lektor lidem hodnotné informace ohledně plánování, vedení lidí, organizování firmy, prodejních dovedností a jako konzultant jim pomáhat tyto informace u nich ve firmách zavádět do praxe. Je nádherné zažívat radost lidí z toho, jak se jim daří poměrně rychle řešit věci, které byly do té doby „neřešitelné“.

 

Ve firmě jsi už opravdu dlouho (17 let), což v dnešní době není úplně běžné. Jak to děláš, že tě to pořád baví? Máš nějaké další cíle, kterých bys rád ve svém pracovním životě dosáhl?

Já nejsem zjevně žádný přelétavý pták. Někdo moudrý kdysi řekl: „Tajemství úspěchu v životě není dělat to, co se mi líbí, ale najít zalíbení v tom, co dělám.“ A tak to vidím i já. Naše informace pomohly už tisícům lidí a je spousta dalších, kteří naši pomoc potřebují. A to je to, co mě naplňuje a dodává mi energii.
A moje cíle? Kromě toho, abych dodal ještě spoustu skvělých seminářů a konzultací, bych rád pomohl vychovat další generaci „businessáků“, kteří budou pokračovat v našich šlépějích ještě lépe, než to děláme my dnes.

 

Je podle tebe práce v Business Success v něčem speciální?

Ano. Pro mě to není práce, ale způsob života – myšlení, chování, postojů, konání. Je to hodně o pomoci ostatním – jak v pracovní, tak často i osobním rovině. Příchod do Business Success změnil můj život a jsem za to rád. Takže ano, v tomto slova smyslu je to speciální, odlišné od obvyklého standardu, se kterým jsem se setkal a často setkávám. Neměnil bych.

 

 

Ivošku, moc si na tobě vážím tvého věčného pozitivního naladění, dokážeš podpořit, dokážeš nadchnout, dokážeš mít věcnou poznámku na aktuální téma, dokážeš u mě vyvolat i jiný pohled na věc, dokážeš u druhého vyvolat úsměv na rtech, v tomto jsi prostě úžasný!
 
Dana Kudová, manager regionu Morava

Ivoš je moje srdcovka 🙂 Je to prostě skvělý kamarád, mám ho moc ráda. Vážím si ho za jeho obrovský posun jak v osobním, tak v profesním životě. Za to, že od něj na žádost o pomoc nikdy neslyším „ne“. Že je pro každou legraci, že táhne za provaz, že na nás myslí a vozí nám koláčky, že přesto, že změnil hodně věcí, zůstal sám sebou, prostě náš Ivošek. A vyzařuje z něj jistota a kompetence.

Denisa Pelikánová, ředitelka divize vztahů s veřejností

Ivoška bych chtěla pochválit za jeho ochotu, vždy když je něco potřeba tak rád a ochotně pomůže. Pak ho obdivuji za to, jaké má klienty a jaký je úžasný trenér 🙂
Martina Šmídová, asistentka obchodu Brno