1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Jak dosahovat svých cílů

Chcete svých cílů skutečně dosáhnout?

Proč mnohé plány skončí neúspěchem a jak tomu předejít?

zjistit více     objednat

Jak dosahovat svých cílů

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Jak v týmu probudit dravost a chuť dosáhnout velkých věcí?
 • Jaké jsou typické omyly, kterých se v plánování nevědomky dopouštíme?
 • Proč jsou některé plány odsouzené již předem k neúspěchu?
 • Co musíte vědět předtím, než odstartujete nový projekt?
 • Jak se dá dosáhnout se stejným počtem lidí mnohem lepších výsledků?
 • Které principy ovlivňují úspěch vašich projektů?
 • Co potřebuje tým lidí od svého vedoucího, aby projekty byly efektivní?
 • Jakých nástrojů využít při plánování a realizaci složitých projektů?
 • Jak vypadá a funguje efektivní strategie?

Popis

Cíl není něco, pro co se člověk rozhodne, a to se potom zázrakem stane jen proto, že se tak rozhodl. Nutným předpokladem pro dosažení cíle je, že se ve skutečném světě realizují určité konkrétní a koordinované kroky. Jaké jsou to kroky? To se dozvíte na semináři „Jak dosahovat svých cílů“.

Komu je seminář určen?

Pro majitele firem, vedoucí pracovníky, projektové manažery a klíčové zaměstnance, kteří chtějí zefektivnit koordinaci projektů a využít lépe potenciál svých lidí.

Přínos

Účastníci semináře se naučí pracovat s konkrétními nástroji plánování tak, že s jejich pomocí dokážou analyzovat jakoukoliv situaci ve svém životě a způsobit, že se věci začnou ubírat krok za krokem požadovaným směrem. Absolvent je schopen stanovit cíle a účely a sladit postup k jejich dosažení. Zapojit celou skupinu. Účastníci dokáží budovat tým, který rozumí tomu, co skupina chce a kam směřuje, který drží pohromadě a chce jít jedním směrem.

Výsledkem semináře je absolvent, který ví, co chce, ví, jak toho dosáhnout a jde krok za krokem ve směru dosahování daného cíle.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 2 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Doporučení

Pro ještě větší užitek ze semináře a hlubší porozumění doporučujeme absolvovat „Motivační seminář pro vedoucí pracovníky“.

Mám zájem o seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
4.12. - 5.12.2024
vybrat

 

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
11.12. - 12.12.2024
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

René Reger

René Reger, Dextraline s.r.o.

Na semináři jsem se naučil, jak zefektivnit plánování pomocí technologie a jak tuto technologii opakovaně použít. Velmi užitečný seminář.
Lukáš Flégl

Lukáš Flégl, ORT Nový Bydžov spol. s r.o.

Za mě byl seminář vynikající, splnil přesně co jsem od něj očekával. Díky semináři jsem si uvědomil co mě brzdilo a na čem mám nyní pracovat a na co se zaměřit. Zavedu nastavení a revizi svých cílů, více se zaměřit na cíle, které mají smysl.
Ing. Jan Cimbálek

Ing. Jan Cimbálek, ORT Nový Bydžov spol s r.o.

Asi mám pár dní nad čím přemýšlet (tedy určitě). Seminář mi otevřel některé dlouho odkládané, případně potlačované věci v životě, které je třeba řešit, jako zodpovědnější přístup k rodině.
Bc. Petra Kostelanská

Bc. Petra Kostelanská, Studijní centrum BASIC Frýdek - Místek

Seminář byl ve znamení skvělých nástrojů jak si správně plánovat a jak cílů dosahovat, a také byl doplněn o správné příklady ze života. Díky tomu byly podané informace srozumitelnější. Tento seminář hodnotím opravdu výborně. Děkuji za informace 🙂
Lucie Aliende

Lucie Aliende, COBAP s.r.o.

Seminář mě velmi motivuje do aplikace získaných informací, zejména do osobního života. Velmi mě vedle teorie oslovily použité příklady/ příběhy ze života.
Petr Opletal

Petr Opletal, MEDMORAVIA s.r.o.

Seminář mi ukázal, jak důležité je plánování a řízení tohoto plánování. Bez tohoto plánování jde ve firmě vlastně o "organizovaný chaos" s nejistými nebo často nekontrolovanými výsledky. Děkuji za další pěkný a kvalitní seminář.
Petr Hůlka

Petr Hůlka, Okna&Company, s.r.o.

Jak dosahovat svých cílů mi odkrylo spoustu možností na zlepšení - zefektivnění své dosavadní práce a to nejen ve vztahu k zákazníkům a jejich projektům, firmě a mým plánům, ale také v rodině, rodinným plánům a životním snům.
Miroslav Netušil

Miroslav Netušil, Business director CZECH PROMOTION Systems s.r.o.

Seminář "Jak dosahovat svých cílů?" doporučuji každému, kdo se rozhodl něčeho ve svém životě dosáhnout a taktéž těm, kteří chtějí mít okolo sebe skvělé, zdravé a inspirující lidi.
Pavel Liehman ml.

Pavel Liehman ml., ABS cz s.r.o.

Často jsem si stěžoval, že přes výborné výsledky u zákazníka, kde jsme spustili pilotní projekt se nám nedaří získat nové zákazníky. Se spoustou z nich jsme opakovaně a intenzivně jednali, kalkulovali přínosy, které by jim využití této služby přineslo, scházeli se se členy vedení i jejich poradci. Bohužel žádný z oslovených zákazníků, přestože projevil o službu skutečný zájem, smlouvu nakonec nepodepsal. Úmorný proces bez požadovaných výsledků! Já jsem si během semináře “Jak dosahovat svých cílů” uvědomil proč!

 

Trenéři semináře

Ing. Rastislav Zachar

 

Ing. Rastislav Zachar
Majitel společnosti
Business Success, spol. s r.o.

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Naučte se zefektivnit koordinaci projektů a lépe využít potenciál svých lidí.
Rezervujte si místo na semináři
Jak dosahovat svých cílů.

Mám zájem o seminář