1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Motivační seminář pro vedoucí...

Řízení lidí bez nervů a frustrace

Naučte se lépe organizovat a prosperujte efektivně

zjistit více     objednat

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Jak vypadá správná práce šéfa?
 • Jak podporovat lidi v růstu a v převzetí zodpovědnosti?
 • Jak delegovat práci tak, aby byla zvládána tak spolehlivě, jako když jste ji vykonávali vy?
 • Jak vytvořit systém organizace firmy, její strukturu a popisy práce?
 • Jak měřit výkonnost lidí v týmu a odměňovat je spravedlivě?
 • Jak rozpoznat lidi, se kterými nemá smysl spolupracovat a rychle je z týmu vyřadit?
 • Jakým způsobem komunikovat uvnitř firmy, aby byla komunikace efektivní a konstruktivní?
 • Jakým způsobem předcházet přepracování a stresu?
 • Jak stres a stavy vyhoření řešit?
 • Jakým způsobem dlouhodobě motivovat pracovníky a také sebe?

Komu je seminář určen?

Majitelům firem, top manažerům a vedoucím pracovníkům na všech úrovních, bez ohledu na počet podřízených.

Přínos

Dát manažerům a majitelům přesné a konkrétní nástroje na to, aby vedení lidí a dosahování výsledků ve firmě nebyla jen nekonečná, únavná, tvrdá a často neefektivní práce od rána do večera, která nikdy nekončí a která po několika letech nejednou směřuje k celkové fyzické a psychické únavě, vyčerpanosti a demotivaci klíčových  lidí i přesto, že firma jako taková patří k prosperujícím a úspěšným.

Cílem „Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky“ je dodat nástroje pro řízení společnosti včetně organizační struktury, zvýšit efektivitu a produktivitu, a to vše dát do souvislosti s motivací lidí. Absolvent se dokáže orientovat ve vzájemných souvislostech týkajících se pozice šéfa, motivace, demotivace, organizace firmy a ví, jak tyto poznatky aplikovat ke zvýšení produktivity a efektivity celé skupiny i jejích jednotlivých členů.

Zde je krátká ukázka z přednášky „Jsem dobrý šéf“, která se konala pro podnikatelskou veřejnost v Praze.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 3 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Mám zájem o tento seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
2.11. - 4.11.2021
vybrat

 

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
8.12. - 10.12.2021
vybrat

 

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

Co říkají naši klienti

Petr Klimčík

Petr Klimčík, Národní centrum úspor s.r.o.

Velmi motivující 3 dny plné užitečných informací jak do businessu, tak i osobního života. Jako první zavedu vylepšení efektivity pracovníků, dostávat úplně vykonané, více chválit.
Dita Jakubcová

Dita Jakubcová, Proklima stínicí technika s.r.o.

Nadmíru spokojená. Trenér byl velice akční, používal praktické příklady a vše bylo srozumitelné. Výkon byl velice vtipný a zábavný. Určitě si seminář zopakuji. Moc děkuji.
Ing. Vladimír Čermák

Ing. Vladimír Čermák, ALFA HEAT CZ, s.r.o.

Velmi přínosný seminář, který bude v naší firmě využit a pomůže k vyšší produkci a ziskovosti firmy. Jako první budu delegovat mnou vykonávané činnosti na kolegy, externisty a nové pracovníky, což i při potáční investici bude výrazně levnější.
Ing. Marek Dohnálek

Ing. Marek Dohnálek, UCHYTIL s.r.o.

Ze semináře si odnáším mnoho nových zkušeností, zejména mě zaujala myšlenka 100% odvedené práce a možnosti práce s emocemi. Po návratu zavedu metodu 100% a budu rozdávat více zelených kuliček (pochval).
Radek Fiala

Radek Fiala, RENFIELD s.r.o.

Výborně přednesené, množství trefných a užitečných témat a řešení, která lze aplikovat v reálném životě (jak pracovním, tak soukromém). Jako první zavedeme: Orgboard, udělat efektivnější porady (debaty), orientaci na produkt a zvedat náladu na pracovišti.
David Kluz

David Kluz, Challingo, s. r. o.

Motivační seminář, vedený Business Success, považuji za velice přínosný. Od umění lektora přednášet poutavě a zábavně, kvalitní obsah i provázející materiály, až po prostředí a péči o zúčastněné. Nabyté vědomosti, s přesahem do osobního života, mě motivovaly k zavedení nových procesů a efektivnějšímu vedení. Za zvlášť důležité považuji dostávat úplně vykonané.
Ing. Miroslav Cholasta

Ing. Miroslav Cholasta, Trinom s.r.o.

Úžasné! Potvrdil jsem si to, co dělám dobře a naopak špatně! Určitě seminář pomohl urovnat myšlenky a převést je na znalosti, které se dají reálně využít. Přednášející je opravdu profesionál.
Ing. Roman Michalec

Ing. Roman Michalec, CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o.

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky předčil mé očekávání. Doplnil mi skládačku práv a povinností šéfa. Tímto doplněním mi dávají věci více smysl a současně vím, co bych měl chtít a jak systém ve firmě změnit.
PhDr. Jana Horáková

PhDr. Jana Horáková, Fokus Liberec o.p.s.

Po semináři si dávám větší pozor na to, abych nepřebírala zodpovědnost za své zaměstnance a vracím jim jejich úkoly, někdy se jedná o úplné drobnosti. Takže nedělám jejich práci, ale odkazuji je na internet a podobně. I tyto drobnosti berou čas a vytrhují z práce. Uvědomila jsem si, jak často funguji jako databanka, informační kancelář nebo poradna pro situace, které by měl zaměstnanec při svých kompetencích zvládnout. Ale rychlejší je jít za šéfem a získat hotovou věc.
Libuše Heckelová

Libuše Heckelová, DFH s. r. o.

Překvapilo mě, s jak jednoduchými principy se daří vylepšit kvalitu nejen firemního, ale i osobního života. Je stále na čem pracovat, ale už vím jakým směrem a o co se při tom opřít. Jsem ráda, že jsem tady mohla být s manželem. Určitě zřídíme Orgboard a postupně sepíšeme obsah klobouků v naší firmě.
Petr Zíma

Petr Zíma, IGEA s.r.o.

Celý seminář od začátku do konce byl super. Nečekal jsem, že během tří dnů je možné dostat tolik informací. Motivů, co zavést a změnit je spousta. Určitě doporučím seminář i kolegům.
Martin Pelikán

Martin Pelikán, Kvant Lasers s.r.o.

S většinou problematik obsažených v semináři jsme se již v reálném životě setkali, některé z nich i řešili, a to ne úplně špatným způsobem. Tento seminář nám však pomohl utříbit si názory na jednotlivé problematiky, konkrétně pojmenovat problémy v naší firmě a určit funkční postupy pro eliminování těchto problémů. Největším přínosem tohoto semináře pro nás bylo zjištění, že drtivá většina problémů v naší společnosti je zapříčiněna absencí správně nastavené firemní struktury, včetně pracovních pozic a jejich řízení, náplně a odpovědnosti.
Zdeňka Škochová

Zdeňka Škochová, výkonná ředitelka PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

Osobní poznámky v průběhu semináře a potvrzení toho, co dělám správně, je to nejcennější, co jsem si odnesla. Nejdůležitější ze semináře je vzít dané informace a použít je v životě.
Petr Zapletal

Petr Zapletal, jednatel HIGHFIVE

Nikdy jsem nebyl zastánce firemních školení, řekl bych spíš odpůrce. Důvodem bylo to, že jsem si ze školení za hodně peněz odnesl velmi málo. Po absolvování Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky jsem ale změnil názor.
JUDr. Václav Čmolík

JUDr. Václav Čmolík, předseda dozorčí rady ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Přínos semináře nezůstal jen na úrovni kvalifikovaného, zajímavého a srozumitelného přednesu problematiky. Seminář byl přínosný logickým výběrem a spojením témat tak, že vznikl celek, který běžné semináře nepojmou. K tématům poskytl přednášející také hierarchizaci a systematizaci motivačních faktorů způsobem, který vychází z praxe, a pro ni je také určena, čímž je takto vedený seminář ve srovnání s možnostmi osvojení si této problematiky z obvyklé manažerské literatury výrazně efektivnější.
Mgr. Eva Vavrouchová

Mgr. Eva Vavrouchová, personální ředitelka HESTEGO a.s.

Se společností Business Success spolupracujeme od roku 2008. V tomto roce se naši vrcholoví manažeři poprvé zúčastnili Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky a odnesli si z něj myšlenky, které se staly základem budování naší firemní kultury založené na etice a na výkonu.
Ing. Jan Duda

Ing. Jan Duda, PCV Computers, s.r.o.

Seminář jsem absolvoval s velkým nadšením a těšil jsem se, jak vše aplikuji do praxe. Zde mne však čekalo pořádné vystřízlivění, ukázalo se, že zavedení probíraného do praxe je pro mne výrazně těžší než jsem očekával. Nevzdal jsem se však, domluvil si konzultaci u nás ve firmě a následně také některé další semináře. Přestože jsem nedokázal prosadit vše, co jsem si předsevzal, postupně se situace mění a já cítím, že i ostatní ve firmě si uvědomují, že se jedná opravdu o změny k lepšímu. I když někdy náročné.
Radovan Reiter

Radovan Reiter, COM Group a.s.

Seminář mi s odstupem od řešení běžných firemních problémů ukázal s nadhledem běžný provoz, klasické situace i rutinní problémy. A právě díky tomu nadhledu odcházím s pocitem, že vím, jak na to. Vím, co všechno chci řešit a na co si dát pozor.
Ing. Dan Pilát

Ing. Dan Pilát, Intrea-Piko spol. s r.o.

K výhodám Business Success, jak je vidíme my, patří: schopní lidé se znalostí z praxe, kteří se na jednotlivá témata dokážou dívat z nadhledu; přednášené postupy (technologie) opravdu fungují; přátelský a osobní přístup. Spolupráce s Business Success, spol. s r.o. nás hodně posunula vpřed.
Tomáš Bůbela

Tomáš Bůbela, ELCOM, a.s.

"Motivační seminář pro vedoucí pracovníky" mi pomohl odhalit problémy a potíže, se kterými jsem se v práci setkával, dal mi návod na jejich řešení a úplně mě „nakopnul“ do další práce. Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou jsem zavedl do fungování firmy, bylo zorganizování mého oddělení, což je samostatná divize firmy. Jako jednoznačný přínos, který bylo možné vyčíslit i finančně je, že se mi díky získaným znalostem podařilo udržet ve firmě několik mých kolegů, kteří byli podobně demotivovaní jako kdysi já. Nejen, že jsem pomohl jim samotným, ale nemuseli jsme shánět nové zaměstnance, a draze a dlouze je zaškolovat, než by se dostali na potřebnou úroveň znalostí a zkušeností.
Josef Vala

Josef Vala, jednatel splečnosti DŘEVOS, spol. s r.o.

Umíte to, máte lidem co dát. Vaše týmová práce je slušně běžící soukolí které sedí (to je pohled zvenku). Dobře je, že obsahem tečou příklady jiných, kteří jsou dál, umí lépe, silné skupiny, osádky lodi, palub.

 

Trenéři semináře

Ing. Rastislav Zachar

 

Ing. Rastislav Zachar
Majitel společnosti
Business Success, spol. s r.o.

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Naučte se lépe organizovat a prosperujte efektivně.

Rezervujte si místo na
Motivačním semináři pro vedoucí pracovníky

Mám zájem o tento seminář