1. Úvod
  2. /
  3. Management
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Motivační seminář pro vedoucí...
  8. /
  9. Poptávka semináře Motivační seminář...

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

3 denní seminář, kde získáte návod na to jak řídit efektivně svůj tým

Poptávka/přihláška

Cena: 29 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Ing. Karel Šafařík

Ing. Karel Šafařík, Anylopex plus s.r.o.

To, že nazýváte kurz pojmem "motivační" mi příjde velmi výstižné. Dávám věci do pohybuju a kolegové to velmi oceňují, řeším interní procesy i kvalitu, strukturu jsem dořešil právě dnes a tu jsem Vám zaslal. Zároveň když jsem se na to podíval, tak jsem zjistil, proč jsem dlouhodobě tak vytížený, protože mám ve firmě 8 výkonných funkcí 😀 Takže jasně, dočasně si teď máknu ještě víc než předtím, ale výhledově cílím na to, že firma poroste, bude fungovat a z toho co děláme budeme mít dobrý pocit jak my, tak naši klienti a to mi přijde to hlavní. Současné pracovní nasazení je zcela mimořádné a je evidentní, že už to pomalu zase musím brzdit, protože je neudržitelné, ale fascinuje mě to, čeho všem jsem nyní díky Vám schopen. Děkuji Vám i Vaší firmě za to, co děláte, vážím si toho.
Michael Opluštil

Michael Opluštil, Baumüller Brno, s.r.o.

Na semináři se mi líbil celkový přístup, byl jsem u Vás poprvé, ale během pár okamžiků jsem se cítil jako bych už u vás někdy předtím byl. Skvělá organizace a komunikace na mě dělala velmi profesionální dojem. V úvodu semináře se nás pan Zachar ptal, proč tam jsme a co od toho očekáváme, na konci semináře jsem dostal nejenom odpověď na mé otázky, ale spoustu nových a užitečných rad a tipů. Ještě jednou děkuji za celkový přístup a určitě to nebyla má první a poslední návštěva u vás.
Jana Zimová

Jana Zimová, Jake&James Accounting s.r.o.

Seminář byl pro mě obrovským návodem a inspirací do dalšího života, jak pracovního, tak soukromého. Naučil mě, jak být k sobě vlídnější a co bylo hlavní, nebát si říci o pomoc. Podřízení i rodina změnu naprosto bez problémů přijali. Jedna věta byla pro mě naprosto zásadní, šéf už je sám o sobě práce a nemusí mít na starosti tisíc dalších úkolů, aby ukázal podřízeným, že je nenahraditelný. Šéf je šéf a jeho úlohou je vést tým podřízených a tomu se 100% věnovat. Od semináře se nebojím rozdávat úkoly svým podřízeným a mám čas na to se věnovat rozvoji týmu a hledat nová efektivní řešení pro naše klienty.  Mám dostatek času naslouchat svým podřízeným. Váš seminář by měl povinně absolvovat každý šéf a každý majitel firmy 🙂