1. Úvod
  2. /
  3. Komunikace
  4. /
  5. Jak odhalit a zvládat...
  6. /
  7. Poptávka semináře Jak odhalit...

Jak odhalit a zvládat vlastní rezervy v komunikaci

2,5 hodinový úvodní seminář

Přihláška na seminář

Cena: Zdarma, maximální účast z jedné firmy 2 osoby

Co říkají naši klienti

Jana Vondráčková

Jana Vondráčková, FOXON s.r.o.

Toto školení jsem objevila díky doporučení kolegy z práce. Věřím, že komunikace je základem zdravých mezilidských vztahů (jak soukromých, tak i pracovních), i když se tato dovednost často podceňuje a ve školách na to není kladený takový důraz. I přesto, že jsem neměla žádná konkrétní očekávání, protože školení bylo zdarma, musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Lektor mě zaujal již v prvních minutách. Komunikoval se mnou očima a vše bylo pro mě srozumitelné, což jsem považovala za velmi příjemné. Využíval také mnoho praktických příkladů, které podpořil historkami a ukázkami. Celkově jsem byla s tímto školením velmi spokojená a ráda bych jej doporučila dalším zájemcům.
Bohuslav Hlubůček

Bohuslav Hlubůček, REINERT Czech s.r.o.

Seminář byl velmi vhodně a zajímavým způsobem veden, což udrželo mou pozornost po celou dobu semináře. Problematika komunikace je základním stavebním kamenem v každé firmě. Jelikož jsem v minulosti absolvoval několik takových seminářů a školení na stejné téma, mám možnost srovnání a zároveň bylo hodně příjemné si některé věci zopakovat a připomenout. Jelikož je má pozice ve firmě výhradně o komunikaci s lidmi a zákazníky, tak jsem přesvědčen, že toto opakování je pro mě určitě přínosem a získané rady v tomto směru budu určitě aktivně používat v této komunikaci.
Bc. Eva Novotná

Bc. Eva Novotná, BENEŠ a LÁT a.s.

Jsem přihlášená na podzimní čtyřdenní kurz o komunikaci. Tento seminář jsem se rozhodla absolvovat na doporučení BS, abych pak náročné školení dobře zvládla. Vnímám ve své komunikaci zbytečné chyby, které mě drží zpět a také snižují mou sebejistotu. Doufala jsem, že mi seminář odpoví alespoň na základní otázku, co zaručeně funguje a můžu se tím bez obav řídit. A kupodivu mi odpověděl na víc otázek, které jsem dlouhodobě řešila. Některé příklady pana Staňka, jako by byly o mně. Za dvě hodiny jsem se dozvěděla spousty užitečných informací a praktických rad, které jsem začala hned používat. Těším se, co bude následovat v kurzu.