Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace

4 denní kurz, kde získáte návod na komunikaci a mezilidské vztahy

Poptávka/přihláška

Cena: 22 900 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Pavlína Bieliková

Pavlína Bieliková, EURO NÁŘADÍ s.r.o.

Uvažovala jsem o podobném kurzu již delší dobu, přirozeně jsem z toho měla respekt, protože jsem si vědoma častých chyb v komunikaci a sdílení k druhým osobám a skupinám. Rozhodla jsem se jít mým obavám naproti, čelit tak všemu co mě čeká a umět na dané situace reagovat a vím, že mé rozhodnutí bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Nyní s krátkým odstupem času vnímám nejen já, ale i mé okolí změny v mém přístupu a komunikaci.
Kateřina Zelinová

Kateřina Zelinová, Kateřina Zelinová

Byl to pro mne obrovský zážitek a jsem vděčná svému muži, že mi umožnil být na tomto kurzu a pomohl mi s péčí o našeho osmiměsíčního syna. Věřím, že díky kurzu bude fungování naší pětičlenné rodiny zase o něco lepší a náš společný život krásnější. Děkuji celému BS.
Táňa Ivičičová

Táňa Ivičičová, IVK s.r.o.

Hodně věcí jsem si zde uvědomila. Netušila jsem, že špatně položená otázka nebo nepotvrzená odpověď, může vést tam, kam nechci. Proto za mě děkuji za super výkon Martinovi, byl jste úžasný, a Verči za super péči.