1. Úvod
 2. /
 3. Komunikace
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Jak zlepšit své podnikání...

Dochází vám trpělivost v komunikaci?

Rádi byste dosáhli toho, že vás lidé chápou, a respektují Vaše myšlenky?
Chcete se naučit dohodnout téměř s kýmkoli?
Dokážete si představit, že budete umět pohotově reagovat v jakékoli situaci mezi kolegy i ve společnosti cizích lidí?

zjistit více     objednat

Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace

 

Jaké otázky se na kurzu řeší?

 

 • Jak být sám sebou ve společnosti?
 • Jak předcházet nedorozuměním?
 • Jak budovat dobré vztahy s podřízenými, zákazníky, známými a rodinou?
 • Co způsobuje mou nervozitu v přítomnosti určitých lidí?
 • Je možné se sebejistě, lehce a bez námahy podívat na jinou osobu?
 • Jak zabránit tomu, abych musel opakovat to, co jsem již jednou řekl?
 • Jak dostat odpověď na otázku, i když ta druhá osoba má pozornost na něčem jiném?
 • Lze mluvit s absolutním přesvědčením?
 • Je možné si cokoliv pohodlně vyslechnout, včetně osobních útoků?
 • Dá se mluvit i přesto, že mě jiní přerušují v řeči?

 

 • Skáču já jiným do řeči?
 • Umím dávat lidem najevo, že je poslouchám a chápu?
 • Jak začít, ukončit a řídit rozhovor?
 • Jak zastavit v řeči někoho upovídaného, abych jej neurazil?
 • Co dělat, když mi někdo položí těžkou nebo nepříjemnou otázku, která mě přivede do rozpaků?
 • Jak dostat někoho, kdo je neochotný mluvit, do konverzace?
 • Jak příjemně vrátit člověka zpět k původnímu tématu rozhovoru, když od něj soustavně odbočuje?
 • Jak zvládnout rozrušení nebo rozčílení, které se objeví v průběhu konverzace?

Popis:

Náročný trénink komunikačních technik, která vám pomohou zlepšovat mezilidské vztahy ve firmě i v rodině. Tento trénink je nezbytnou přípravou nejen manažerů a obchodníků.  Je vhodný pro každého, kdo má zájem zlepšit své schopnosti řídit rozhovor, udržet svou pozornost na druhém a chce umět v klidu vyslechnout i negativní komunikaci.

Není rozhodující, na jaké úrovni se komunikace účastníků nachází, když přijdou na trénink. Důležité je, že chtějí své schopnosti zlepšit. Náš lektor vždy volí obtížnost dle aktuálních schopností účastníků a ke každému přistupuje individuálně.

Tento kurz je možné si zopakovat. Opakování přinese další zlepšení vaší komunikace a přispěje ještě k většímu klidu a nadhledu při řešení různých životních situací.

Kurz „Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace“ je skvělým dalším krokem vašeho rozvoje, po absolvování jakéhokoliv manažerského nebo obchodního semináře.

 

 

Přínos:

Účastník si zvýší svou schopnost vést a kontrolovat komunikaci v jakékoliv situaci týkající se nejen jeho podnikání či profese.

 

 

Jak to probíhá?

Kurz trvá 4 dny. Každý student postupuje kurzem svojí rychlostí a dokončí ho v okamžiku, kdy projde úspěšně všechna cvičení, která jsou jeho obsahem.

Jelikož se jedná o trénink, kdy účastníci pod vedením zkušeného lektora aktivně procvičují a trénují jednotlivé komunikační techniky, je nezbytné vysoké osobní zapojení po celou dobu kurzu. Jedině tak může kurz přinést očekávané výsledky.

 

 

Předpoklad pro účast:

Kurz je poměrně náročný a proto doporučujeme před jeho absolvováním, navštívit nejprve některý z našich seminářů. Není vhodný jako první krok osobního vzdělávání a práce na sobě.

 

Mám zájem o tento seminář

Jak kurz hodnotí účastníci?

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
13.6. - 16.6.2024
vybrat

 

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
20.6. - 23.6.2024 (obsazeno)
19.9. - 22.9.2024
vybrat

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

 

Trenéři semináře

Martin Kepka

 

Martin Kepka
Trenér komunikačních kurzů
Konzultant

Bohumil Kuba

 

Bohumil Kuba
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

Martin Staněk

 

Martin Staněk
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

 

Co říkají naši klienti

Pavlína Bieliková

Pavlína Bieliková, EURO NÁŘADÍ s.r.o.

Uvažovala jsem o podobném kurzu již delší dobu, přirozeně jsem z toho měla respekt, protože jsem si vědoma častých chyb v komunikaci a sdílení k druhým osobám a skupinám. Rozhodla jsem se jít mým obavám naproti, čelit tak všemu co mě čeká a umět na dané situace reagovat a vím, že mé rozhodnutí bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Nyní s krátkým odstupem času vnímám nejen já, ale i mé okolí změny v mém přístupu a komunikaci.
Kateřina Zelinová

Kateřina Zelinová, Kateřina Zelinová

Byl to pro mne obrovský zážitek a jsem vděčná svému muži, že mi umožnil být na tomto kurzu a pomohl mi s péčí o našeho osmiměsíčního syna. Věřím, že díky kurzu bude fungování naší pětičlenné rodiny zase o něco lepší a náš společný život krásnější. Děkuji celému BS.
Táňa Ivičičová

Táňa Ivičičová, IVK s.r.o.

Hodně věcí jsem si zde uvědomila. Netušila jsem, že špatně položená otázka nebo nepotvrzená odpověď, může vést tam, kam nechci. Proto za mě děkuji za super výkon Martinovi, byl jste úžasný, a Verči za super péči.
Jiří Bílek

Jiří Bílek, BS House s.r.o.

V kurzu jsem si uvědomil spoustu velmi užitečných informací a praktických chyb, které v komunikaci dělám. Pomohl mi se opět "uvědomit" v komunikaci a nastavil mi zrcadlo pro lepší komunikaci v budoucnu. Skvělý výkon lektora pana Staňka i asistentky Veroniky.
Rostislav Špůrek

Rostislav Špůrek, SERVIS CLIMAX a.s.

V našem kurzu se sešel výborný kolektiv (lidé z různých firem), ve kterém díky výborné práci supervizora s mnoha příběhy, zážitky a zkušenostmi zavládla atmosféra pohody a upřimnosti – což nám podle mne velmi pomohlo k otevřenému sdílení informací a zážitků a díky tomu jsme byli uvolněni a příjemné prostředí jen podtrhlo celkový pozitivní dojem z tohoto kurzu. Bohužel nemůžu vyzdvihnout jen jedno téma nebo jednu kapitolu – každá mne zaujala a odnáším si mnoho podnětů, a dokonce i návodů, jak si zpříjemnit život nejen díky komunikaci, ale i přístupu k věcem a událostem kolem nás. Proto bych doporučoval na tomto kurzu nic neměnit, protože to bylo za mne perfektní.
René Reger

René Reger, Dextraline s.r.o.

Kurz mi dokázal pojmenovat věci, které dělám a teď je budu dělat vědomě. Kurz mi otevřel nové možnosti - rozšířil obzor. Jako první zavedu "Klobouk" a Organizační tabuli. Definovat produkt. Aplikovat do komunikace všechna povrzení.
Evžen Šponar

Evžen Šponar, Alper a.s.

Výborný kurz, který mě naučil vystoupit ze své vlastní komfortní zóny a začít komunikovat tam, kde jsem se původně nechytal.
Barbora Schüllerová Dis.

Barbora Schüllerová Dis., Popron Systems s.r.o.

Komunikačního kurzu jsem se zprvu bála, nevěděla jsem, co mám čekat. Obávala jsem se především výstupu z komfortní zóny a říkala jsem si, co budeme 4 dny na kurzu dělat? Nakonec jsem však byla nesmírně vděčná, že jsem se ho mohla zúčastnit, protože průběh kurzu byl nad moje očekávání. Naprosto nelituji ani časové, ani finanční investice, protože to, co jsem na kurzu zažila a naučila se, si budu pamatovat celý život.
Radim Víšek

Radim Víšek, Alper a.s.

Velmi intenzivní zážitek. Jako vystoupat na Mont Blanc. Po návratu máte pocit, že jste hodně prožil.
Markéta Štarmanová, DiS.

Markéta Štarmanová, DiS., Recycling - kovové odpady a.s.

Líbily se mi příklady ze života a to, že věci, které jsme probírali se mi spojovaly s konkrétní situací a lidmi, takže to potom můžu použít i v reálu. Jako první zavedu ukončení komunikace.
Svatopluk Hudec

Svatopluk Hudec, NEWIA s.r.o.

Posun a zjištění největších nedostatků ve vlastní komunikaci. Kurz je dobře postavený, ani příliš náročný, ani moc jednoduchý.
Michal Horáček

Michal Horáček, COBAP s.r.o.

Tento kurz byl jeden z nejlepších a pro mě osobně velkým přínosem. Člověk si ani neuvědomuje, jak důležitá je kvalitní komunikace jak v profesním, tak i v soukromém životě. Díky tomuto kurzu se má komunikace velice zlepšila, ale stále je co zlepšovat a člověk by měl sám na sobě neustále pracovat. Benefitem tohoto konkrétního kurzu bylo, že jsem poznal skvělé lidi, se kterými se stýkám a komunikuji i mimo BS.
Lucie Neduchalová

Lucie Neduchalová, BSH domácí spotřebiče s.r.o.

Kurzem jsem získala mnoho poznatků, bylo zajímavé vyzkoušet si různé situace. Kurz na sebe den po dni hezky navazoval, zapadalo to jako puzzle. DĚKUJI 🙂
Anna Étince

Anna Étince, CZECH PROMOTION group, s.r.o.

Děkuji za tak obsáhlý a ucelený kurz. Jako velkou výhodu vnímám velké množství praxe a nácviku, stejně jako ochotu řešit konkrétní případy ze života. Jako první zavedu záměr a neustoupit z něj.
Marek Ziegler

Marek Ziegler, ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o.

Opět jedno z nejlepších školení v životě. Velice přínosné, jak profesně, tak do života. Oprostilo mne ostychu od některých situací a budu je již lépe zvládat.
Filip Hanzlík

Filip Hanzlík, Epos spol. s r.o.

Kurz byl pro mě velmi přínosný. Vše bylo naprosto srozumitelné a vyvolávalo touhu pokračovat dál a dál. Zjistil jsem, že komunikace může být velmi zábavná, když se jí člověk naučí používat. Začne mu měnit svět kolem sebe k lepšímu.
Renata Klimentová

Renata Klimentová, Iveco Truck Centrum s.r.o.

Opět jste nezklamali 🙂 V případě tohoto kurzu oceňuji způsob provedení, zpětnou vazbu. Zavedu: reagovat bez emocí a tím si ušetřit čas, nervy a vše zefektivnit.
Martin Viktorin

Martin Viktorin, Epic s.r.o.

Kurz mi dal daleko víc než jsem očekával. A to klid a jistotu při kontaktu se zákazníkem a naučil mne klást důraz na důležité věci a tím rozhovor dle mých zkušeností řídit. Dále jsem schopný udržet daleko lepší klid při komunikaci a věci s klidem znova opakovat. Seminář byl velmi intenzivní, ale konal se ve skvělém prostředí s výborným týmem a za mně to byl výborně strávený čas.
Barbora Berková

Barbora Berková, PERFORMIA, spol. s r.o.

Jsem z kurzu nadšená. Získala jsem mnoho cenných informací a poznatků o komunikaci své i všech ostatních. Pokud to bude možné, určitě budu ráda pokračovat v seberozvoji tímto směrem. Věřím, že mi tento kurz pomůže lépe zvládat každodenní komunikaci v práci, ale i v rodině. Děkuji za to!
Jiří Presl, doc. MUDr., Ph.D.

Jiří Presl, doc. MUDr., Ph.D., Lékařská fakulta v Plzni

Skvělý úvod do vyššího levelu komunikace a prosazení svých záměrů. Jako první zavedu potvrzení, ukončení komunikace.
Johana Ficová

Johana Ficová, PERFORMIA, spol. s r.o.

Kurzu jsem se ze začátku bála, ale teď jsem ráda, že jsem se přilásila. Myslím, že spoustu osvojených technik využiji nejen v práci, ale i v osobním životě. Moc děkuji. Dalo mi to více, než jsem původně čekala 🙂
Ing. Alena Štemberová

Ing. Alena Štemberová, Modul Servis s.r.o.

Kurz byl naprosto skvělý. Každý den jsem na sobě pozorovala zlepšení a věřím, že se mi dovednosti podaří aplikovat v praxi. Supervizor i asistentka odvedli super práci, a i díky úžasné partě jsem z kurzu odjížděla s velmi dobrým pocitem.
Karel Váňa

Karel Váňa, R.D.I. s.r.o.

Naprosto spokojen a připraven přenést získané schopnosti do praxe. Na kurzu byl ideální poměr teorie a cvičení.
Richard Frič

Richard Frič, ALMAF Beauty s.r.o.

Kurz předčil moje očekávání. Souhlas, je potřeba okamžitě realizovat. Kurz jsem absolvoval právě včas. Jako první zavedu inventuru vlastních úspěchů.
Kateřina Šimková

Kateřina Šimková, Oresi s.r.o.

Odcházím z kurzu velice nadšená a spokojená. Jsem velice spokojená s výkonem supervizora, péčí asistentky a hlavně svým výkonem. Obsah kurzu byl zajímavý, přínosný a dynamický.
Josef Sopoušek

Josef Sopoušek, STROJMONT s.r.o.

Díky vysvětlení supervizora a společných ukázek s asistentkou šlo lépe pochopit zadání a cíl daného cvičení. Kurz jako takový hodnotím velmi kladně, člověk si uvědomí co dělá správně a v čem má rezervy.
David Dvořák

David Dvořák, IKOV TRADE a.s.

Jsem spokojený a splnilo to mé očekávání. Byl jsem rád za pojmenování některých reálných skutečností. Přidám na komunikaci bez negativních emocí.
David Dvořák ml.

David Dvořák ml., IKOV TRADE a.s.

Kurz hodnotím velice pozitivně. Opět mi to o trochu více otevřelo oči na dané situace. Jako první zavedu: budu mít plnou pozornost na danou osobu.
Přemysl Čáp

Přemysl Čáp, IKOV TRADE a.s.

Děkuji za obohacení zkušeností, pevně doufám, že z celé řady cvičení si odvezu to nejlepší do osobního, ale i profesního života. Jako první zavedu být nad věcí, více zvládat emoce.
Romana Zučková

Romana Zučková, AZS 98 HOLDING s.r.o.

Váš kurz „Jak zlepšit podnikání pomocí komunikace“ mi velmi pomohl. Snažím se každé komunikaci věnovat pozornost a vnímat i to co je ke mně komunikováno. Je mnohem jednodušší mluvit s lidmi bez předsudků a domněnek. Lépe se mi komunikují i nepříjemné zprávy, a to jak v pracovním životě, tak i v soukromém. Vřele doporučuji.
Milan Zach

Milan Zach, 24U s.r.o.

Kurz byl náročný, ale přínosný. Již během kurzu jsem si mohl některé věci ověřit. Těším se, až je využiji v běžném životě (soukromém, pracovním).
Ing. Linda Smítalová

Ing. Linda Smítalová, ATELIS – ateliér liniových staveb

Jsem moc spokojená. Uvědomila jsem si nedostatky, na kterých musím pracovat (vystupovat s větší jistotou). Díky cvičením jsem zjistila, že stačí změnit drobnosti, aby bylo dosaženo lepší komunikace (zbavit se předsudků, posílit zájem, potvrzovat).
Marek Holášek

Marek Holášek, Axima Morava, s.r.o.

Velké nadšení. Na kurzu jsem pochopil velké množství principů užitečných v práci i osobním životě. Největší přínos pociťuji v praktických cvičeních, kde jsme byli konfrontováni s reálným příkladem ze života. Díky! Budu trénovat hlasitější mluvu a udržování očního kontaktu.
Martin Beď

Martin Beď, COBAP s.r.o.

Úžasná a zábavná forma procvičování. Lidský přístup. Výborné jídlo 🙂 Celkově překrásně a poučně strávené chvíle.
Ing. Jakub Černý

Ing. Jakub Černý, TROX KS Filter s.r.o.

Celkově kurz hodnotím velmi kladně. Poutavé, názorné, naučné, s velmi dobrou atmosférou. Chválím profesionální přístup, který zároveň není "škrobený" a je přívětivý pro všechny účastníky.
Kristína Dobešová

Kristína Dobešová, BRICOL-M s.r.o.

Chci vám velmi pěkně poděkovat za vaše cenné informace, rady a přístup. Kurz mi otevřel oči v mnoha věcech a vím, že jsem často dělala chyby. Děkuji, že díky vám na nich budu pracovat.
Lenka Hanzalová

Lenka Hanzalová

Ohledně kurzu jsem nevěděla, co čekat. Po prvním kurzu jsem koukala jako "puk" 🙂 Upřímně jsem nečekala, že to bude mít takový efekt a že mi to dá tolik. Spoustu věcí jsem pochopila a neskutečně moc věcí jsem se naučila a už vím, že do budoucna bude moje komunikace lepší. Taky mě to motivovalo dál na sobě pracovat.
Ing. Mgr. Petr Paksi, DBA

Ing. Mgr. Petr Paksi, DBA, JAP FUTURE s.r.o.

Kurz i práci supervizora a asistentky hodnotím velice dobře. Takto dobrý pocit z kurzu jsem si nedokázal ani představit. Ještě jednou bych vám za kurz chtěl poděkovat a těším se na další. Jako první zavedu určitě potvrzování a v podstatě veškeré poznatky.
Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek, COBAP s.r.o.

Na kurz jsem přišel s chutí zlepšit svou komunikaci a odcházím šťastný ze svého pokroku. Uznávám, že dva dny sezení se vyplatily a mělo to smysl. Budu do své komunikace dávat záměr a oční kontakt a vše půjde lépe.
Pavel Vrzala

Pavel Vrzala, FMC Agro Česká republika spol. s r.o.

Naprosto skvělý. Mnoho věcí a získaných dovedností jsem okamžitě začal s úspěchem používat v životě a od zítra i při pracovních povinnostech. Naučil mě pojmenovat mnoho dovedností, které jsem třeba dříve i používal.
Pavel Raur

Pavel Raur, Student VUT

Kurz byl zajímavý náplní i tím, jak byl přednesen. Cvičení byla dobře organizovaná a byla velmi přínosná, zejména tím, že jsme si prakticky vyzkoušeli, že spousta probíraných věcí skutečně funguje. Byl tu dobrý kolektiv. Jako první zavedu: potvrzování odpovědí druhému komunikujícímu. Méně se rozčilovat, když se mi nelíbí chování druhého člověka.
Michal Palíšek

Michal Palíšek, Atelier 99 s.r.o.

Jsem plně spokojen s kurzem. Nad očekávání. Jako první zavedu ukončení konverzace.
Bc. Kateřina Laubeová

Bc. Kateřina Laubeová, KSB-PUMPY+ARMATURY s.r.o., koncern

Kurz byl rozhodně velmi přínosný a příjemný ve smyslu osvojování si nových komunikačních dovedností, které mě posunou jak v pracovním, tak i osobním životě. Budu více pozorovat a přistupovat k lidem dle jejich emočního rozpoložení.
Martin Svoboda

Martin Svoboda, eBRÁNA s.r.o.

Bylo to náročný, výživný a hodně naučný! Praktické i teoretické části mi ukázaly spoustu nedostatků a silnějších vlastností a to včetně toho, jak je lépe zvládat a vyřešit. Kouč i s kolegyněmi byli skvělí.
Jiří Lipenský

Jiří Lipenský, BO-IMPORT s.r.o.

Kurz „Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace" je určen pro lidi, kteří chtějí znát své limity a chtějí a nebojí se pracovat na svých dovednostech. Pokud jsem jako pasivní posluchač semináře, je to dobré, ale tyto informace se časem rozplynou v běžném životě. Pokud zažiji tento kurz a mám tu odvahu tam jet, tak na to nikdy nemohu zapomenout. Kurz mohu doporučit pouze odhodlaným. Je to zážitek, na který se nezapomíná.
Hana Raurová

Hana Raurová, student

Myslím, že tento komunikační kurz byl přesně to, co jsem v tuto chvíli potřebovala. Pomohl mi cítit se lépe a sebevědoměji v komunikaci. Jsem moc ráda, že lektorem byl Martin Staněk, jeho výkon byl skvělý.
Vít Krčmář

Vít Krčmář, jednatel Promoteri.eu

Hned první dny po kurzu jsem měl pocit, jakoby se mě nálada a lidem kolem mě zlepšila. Nabyl jsem dojmu, že se na mě kolegové dívají jinak, lépe, raději se mnou řeší problémy a postupy.

Naučte se lépe komunikovat, zbavit se nervozity při komunikaci. 
Rezervujte si místo na semináři
Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace.

Mám zájem o tento seminář