Komunikační trénink pro pokročilé

8-10 denní kurz, kde se naučíte řešit i náročné situace s nadhledem

Poptávka/přihláška

Cena: 44 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Mário Maral

Mário Maral, Zberné suroviny Žilina a.s.

Velmi inspirativní týden. Pochopil jsem mnoho věcí, které se mi staly v minulosti a pochopil jsem také proč. Našel jsem vnitřní klid a lidskost. Pochopil jsem, že komunikovat se dá i lidsky a ne vždy jen direktivně. Budu se snažit o to, abych si tyhle zkušenosti zachoval co nejvíce a co nejdelší dobu. Velké díky všem.
Mgr. Kateřina Habinová, MBA

Mgr. Kateřina Habinová, MBA, Atelier Habina s.r.o.

Fantastická záležitost - aktivně, prožitkově jsem v nekonečných drilech pochopila spoustu souvislostí a získala několik hlubokých vhledů do oblastí, kde mi dlouhodobě něco nefungovalo. Skvělá věc pro odvážlivé, "otevřené" hlavy, které se nebojí vystoupit mimo svou komfortní zónu.
Karla Tesařová

Karla Tesařová, PERFORMIA, spol. s r.o.

Kurz byl naprosto úžasný. Děkuji moc svému supervizorovi Martinu Kepkovi a své koučce Silvě. Díky nim jsem zvládla překonat jeden ze svých velkých bloků, které mě už pár let trápí. Děkuji za mnoho zisků, které budu používat jak v osobním životě, tak i pracovním.