1. Úvod
 2. /
 3. Komunikace
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Komunikační trénink pro pokročilé

Připravuje vás podnikání o vnitřní klid?

Chcete umět řešit i náročné situace s rozvahou a nadhledem?
Chcete s jistotou zvládnout jakoukoli situaci svou komunikací?

zjistit více     objednat

Komunikační trénink pro pokročilé

Jestli vás zajímají odpovědi na otázky

 • Proč mě stojí tolik námahy získat si pozornost druhých lidí?
 • Proč mám pocit, že se s některými lidmi nedá normálně mluvit?
 • Jak lze zvýšit odolnost vůči stresu a vypjatým situacím?
 • Daří se mi v klidu „ustát“ provokující poznámky druhých?
 • Lze pomocí komunikace lépe kontrolovat lidi kolem sebe?
 • Jaké jsou hranice mých schopností?

Popis

Komunikace je život a je to právě vaše schopnost komunikovat, co určuje rozdíl mezi úspěchem a selháním ve všech oblastech života. Všimli jste si, že úspěšní lidé mají často vysokou schopnost komunikovat?

Dokážete si představit schopnost pohodlně zvládat bez negativních reakcí jakýkoli druh lidských emocí? Jen když nejste ovládáni svými reakcemi, jen tehdy můžete zvládnout cokoliv efektivně, rychle a příjemným způsobem. Kolik času a slov potřebujete na to, abyste získali přesnou odpověď od vašeho klienta či zaměstnance? Kolik času a slov potřebujete k tomu, aby váš podřízený udělal přesně a jenom to, co chcete, aby udělal? Používáte křik ke zvládání svých dětí? Máte pocit, že se to dá řešit i příjemnějším způsobem? Ale jistěže dá. A dá se zvýšit vaše schopnost v mnoha dalších komunikačních dovednostech. Co je k tomu třeba, když je to tedy tak snadné?

Komunikační trénink pro pokročilé není procházka růžovou zahradou a není pro každého!

Připravte se na tvrdý trénink od rána do večera, připravte se na to, že vás čeká přes týden celodenní dřiny. Ale odměnou vám bude, že na konci se možná sami nebudete poznávat. Získáte svobodu a sílu, kterou jste možná do té doby nepoznali.

Komu je trénink určen?

Majitelům firem, manažerům, personalistům, obchodníkům, reklamačním technikům a komukoli, kdo musí zvládat náročné či emočně vypjaté situace.

Co během tréninku získáte?

 • Dramaticky zvýšíte svou schopnost udržet si nadhled a rozvahu i ve vypjatých situacích.
 • Bez úsilí odoláte tlaku a psychické manipulaci vašeho okolí.
 • Odhalíte, že jste schopni prosadit jakýkoli záměr navzdory neochotě vašich lidí.
 • Pojmenujete si bariéry, které vám dosud bránily komunikovat s některými lidmi a dohodnout se v podstatě na čemkoli.

Jak to probíhá?

6 – 8 dní podle rychlosti vašeho postupu

Jaké jsou předpoklady pro účast?

Doporučujeme absolvovat kurz Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace.

Mám zájem o tento seminář

 

Aktuální termín a místo

Hotel Hluboký dvůr

 

Hotel Hluboký dvůr
3.1. - 9.1.2025
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Mário Maral

Mário Maral, Zberné suroviny Žilina a.s.

Velmi inspirativní týden. Pochopil jsem mnoho věcí, které se mi staly v minulosti a pochopil jsem také proč. Našel jsem vnitřní klid a lidskost. Pochopil jsem, že komunikovat se dá i lidsky a ne vždy jen direktivně. Budu se snažit o to, abych si tyhle zkušenosti zachoval co nejvíce a co nejdelší dobu. Velké díky všem.
Mgr. Kateřina Habinová, MBA

Mgr. Kateřina Habinová, MBA, Atelier Habina s.r.o.

Fantastická záležitost - aktivně, prožitkově jsem v nekonečných drilech pochopila spoustu souvislostí a získala několik hlubokých vhledů do oblastí, kde mi dlouhodobě něco nefungovalo. Skvělá věc pro odvážlivé, "otevřené" hlavy, které se nebojí vystoupit mimo svou komfortní zónu.
Karla Tesařová

Karla Tesařová, PERFORMIA, spol. s r.o.

Kurz byl naprosto úžasný. Děkuji moc svému supervizorovi Martinu Kepkovi a své koučce Silvě. Díky nim jsem zvládla překonat jeden ze svých velkých bloků, které mě už pár let trápí. Děkuji za mnoho zisků, které budu používat jak v osobním životě, tak i pracovním.
Bc. Eva Valouchová

Bc. Eva Valouchová, Roots and Roofs s.r.o.

Kurz byl naprosto super!!! Nevěděla jsem přesně, co od něj mám čekat a naprosto předčil má očekávání. Potvrzuji informace a snažím se druhé osobě porozumět. Sama na sobě sleduji změnu tónu hlasu a změnu celkové komunikace už v průběhu kurzu při přestávkách.
Jakub Zelina

Jakub Zelina, https://www.barten.cz/

Výborný, vynikající, bezchybný a zkrátka nejlepší kurz, který jsem doposud u vás absolvoval. Velmi děkuji za Martina Staňka, díky kterému jsem mohl kurzem projít velmi hladce a po celou dobu jsem se cítil velmi komfortně.
PaedDr. Hana Toufarová

PaedDr. Hana Toufarová, FitPainFree s.r.o.

Maximální spokojenost, v duši klid a mír. Perfektně zvládnuté organizačně, metodicky i lidsky. Díky za inspiraci. Za poslední 3 měsíce mám velká uvědomění. Jsem zpět, díky vám a to v lepší kvalitě 🙂
Ing. Vlastimil Sojka

Ing. Vlastimil Sojka, KODAP, s.r.o.

Kurz byl pro mě energetickou vzpruhou. Informace prožité tréningem jsou něco úplně jiného než pasivní naslouchání. Očekávám dlouhodobý nebo dokonce trvalý přínos.
Markéta Gillernová

Markéta Gillernová, Boutique Modrá Hvězda

Že je kurz dobrý jsem věděla už když jsem na něj jela, ale ještě předčil moje očekávání. Cítím velké odhodlání změnit věci a jsem nabitá energií. Děkuji.
Markéta Hrbková

Markéta Hrbková, KODAP Liberec, s.r.o.

Naprosto splnil očekávání. Očekávala jsem, že bude náročný a byl, že vyžaduje sebedisciplínu a osobní morálku a vyžadoval. Že budu mít zisky a mám. Bezpečné prostředí, všichni na vysokých emocích, i přes náročnou práci jsem byla nabitá energií.
Alois Komorous

Alois Komorous, Domov pro seniory Dobrá Voda

Je supr vidět, kam jste posunuli vedení a realizaci kurzu. Jsem rád, že jsem tu mohl být, získat zpětnou vazbu na svůj současný stav a moci se posunout zase o kus dál v komunikaci. Skvělé prostředí, skvělá parta a úžasný pocit z růstu účastníků, zejména mé klientky.
Ing. Veronika Babčanová

Ing. Veronika Babčanová, Zberné suroviny Žilina a.s.

Skvěle postavený trénink. Mám velmi velkou radost, že se cítím pohodlně v TR-kách (cvičeních) a těším se domů a do práce na to, že budu mít mnohem větší jistotu ve zvládání toho, co přijde. Je to skvělé nakopnutí do roku, který mě čeká a vím, že bude plný výzev a vím, že jsem ready!
Silvia Fulová

Silvia Fulová, DIEFFENBACHER – CZ Hydraulické lisy s.r.o.

Na kurz jsem šla bez očekávání, nevěděla jsem co čekat a předčil všechno. Práce a mentoring supervizora byl skvělý a mnoho mi přinesl. Nevím, jak vybíráte páry (kteří spolu pracují na kurzu), ale můj výběr schvaluji všemi deseti, spolu jsme dokázali zvládnout opravdu vše. Děkuji za příjemný, (téměř) oddychový týden.
Ing. Petr Pejchal

Ing. Petr Pejchal, PAMA, a.s.

Přál bych si, abych ho měl dříve. Základní chyby v komunikaci mi hodně zkomplikovaly soukromý život. Tento kurz bych zavedl jako přípravu na manželství.
Ing. Tereza Stratilová

Ing. Tereza Stratilová, TOMA Olomouc, s.r.o.

O kurzu jsem mnohé slyšela, ale ani zdaleka to nevystihlo to, co jsem tady zažila. Bylo to od začátku do konce opravdu intenzivní. Pocit, že jsem v mnohém překonala sebe samu je skvělý, odjíždím jako nový člověk.
Ing. Jiří Mikulášek

Ing. Jiří Mikulášek, Roots and Roofs s.r.o.

Za mě super týden, kdy jsem si uvědomil některé své nedostatky, na kterých se teď snažím pracovat. Na druhou stranu jsem se zlepšil v komunikaci každodenní problematiky ať už ve firmě nebo doma, a hlavně dávání pozornosti na ostatní osoby kolem.
Ing. Radovan Růžička

Ing. Radovan Růžička, Bricol s.r.o.

Po cca 2 týdnech můžu zhodnotit, ze kurz je opravdu přínosný. Dokážu mnohem lepe udržet pozornost a poslouchat, co mi druhá strana říká. Nebojím se zeptat, když mi něco není jasné, tak abych opravdu plně pochopil sdělení. A spojeni záměr + klidný tón v běžné komunikaci je také na mnohem vyšší úrovni.
Ing. Michal Voplakal, Ph.D., MBA

Ing. Michal Voplakal, Ph.D., MBA, JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s. r. o.

Super pomoc od supervozorů - bez nich bych to nedal 🙂 Kurz by potřeboval každý člověk! Při každé komunikaci chci vyžadovat odpověď a vyřešit originace (neodpovědi, komentáře týkající se dotazovaného, důvody k neodpovědi).
Jakub Hovězák

Jakub Hovězák, DIEFFENBACHER CZ hydraulické lisy, s.r.o.

Výborný, i když nesmírně náročný trénink, který mi přinesl hlavně poznání a uvědomění si chyb v komunikaci, které jsem dělal. Také jsem snad poprvé v životě dokázal uklidnit své tělo a mysl a bylo to super.
Egon Heckel ml.

Egon Heckel ml., AGM servis s.r.o.

Kurz byl velmi intenzivní. Několik prvních dní jsem s úkoly kurzu dost bojoval. Poté jsem změnil své vnitřní nastavení a úkoly se staly jednoduchými. Díky kurzu jsem se dokázal posunout ve spoustě věcech. S průběhem kurzu jsem byl celkově velmi spokojen.
Roman Kadubec

Roman Kadubec, CENTROPROJEKT GROUP a.s.

Kurz mi dal to, co jsem od něj očekával. A to klid, jistotu, porozumění. A touhu změnit svoji komunikaci k lepšímu.
Jana Drápalová

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.

Výdrž supervizorů, dobré praktické tipy, příklady z praxe, udržení morálky - záměru. Podpora v krizových situacích. Super vytvoření bezpečného prostředí pro trénink. Zavedu: 1. plný záměr po celou dobu, 2. trvalé zvedání emoce.
František Jelének

František Jelének, JEWA export-import s.r.o.

Na tomto kurzu jsem si opět potvrdil, že to, co dělám je správně. Myslím, že jsem si odstranil chyby v mém mluveném projevu. Budu se snažit při komunikaci udržet pozornost na očích svého protějšku.
Bc. Jitka Kotisová

Bc. Jitka Kotisová, Knihovna Jiřího Mahena v Brně

Tento kurz mě naučil změnit moje naučené šablony, vzorce, to, jak jsem v komunikaci reagovala. Lektoři byli naprosto skvělí, podporovali s maximálním nasazením a lidským přístupem. Za mě to nejlepší co jsem zatím absolvovala.
Pavla Pospíšilová

Pavla Pospíšilová, TOMA Olomouc, s.r.o.

Kurz byl skvělý. Odcházím z něj, jako skoro jiný člověk. Určitě bych ho doporučila komukoliv, protože každému, ač si myslí, že pomoci v ničem nepotřebuje, tento kurz určitě prospěje.
Hana Paštiková

Hana Paštiková, HM management s.r.o.

Jsem z kurzu nadšená. Moc jsem se na kurz těšila a jeho náplň a supervizoři byli úžasní. Mám z celého kurzu pocit jako by mi vehnal život do žil a udělala jsem zde rozhodnutí, která mě posunou v mém životě dál a našla jsem směr jakým jít. Dal mi sílu udělat toto rozhodnutí. Začnu se řídit svými nápady a přestanu se ovlivňovat řečmi a neopodstatněnými domněnkami.
Jaroslav Plíšek

Jaroslav Plíšek, COBAP s.r.o.

Bylo to náročné, ale přínosné a fajn. Mimo procvičování mně již známých cvičení byl kladen velký důraz na vytrvalost. Jsem přesvědčený, že to pomůže v dalším nejen profesním životě.
Lucie Křetinská

Lucie Křetinská

Velmi intenzivní a náročný kurz, který proniká do hloubky, díky níž můžeme udělat neskutečné pokroky a naučit se mnohému, co chceme. Jsem velmi velmi spokojená a velmi kladně hodnotím práci supervizora i asistenta. Profesionální práce, empatičtí. Děkuji.
Simona Tomíčková

Simona Tomíčková, CADservis, s.r.o.

Skvělý kurz pro přípravu do kvalitního života. S těmito informacemi bude můj život jistější a pohodlnější, hned jak začnu nabyté vědomosti aplikovat.
Michal Pešír

Michal Pešír, Keramika Soukup a.s.

Na kurz jsem jel s pocitem, že všechno znám a nemůže mě už nic překvapit. Již jsem absolvoval několik kurzů, ale tento kurz mi znovu otevřel oči. Děkuji BS za vše.
Martin Zahálka

Martin Zahálka, Keramika Soukup a.s.

Tento kurz, jako všechny ostatní od BS, hodnotím nejlépe jak mohu. Zatím nejlepší a největší zkušenost, jako jsem si z tohoto kurzu mohl odnést, za to mnohokrát DĚKUJI! Toto mi můžete dát jen vy. Dvěma slovy spokojenost a nadšení.
Jana Drápalová

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.

Líbila se mi celá organizace, témata přednášek. Kurz jsem absolvovala potřetí a opět jsem v sobě objevila oblasti, na kterých chci popracovat: být tady a teď, záměr, zájem o druhého. Mít toho druhého rád a objevit u druhého to, co lze obdivovat.
Jiří Soukup ml.

Jiří Soukup ml., Keramika Soukup a.s.

Kurz zcela překonal mé očekávání. Čekal jsem, že to bude super. Ale to, co jsem zažil, mě totálně dostalo. Profesionalita všech z BS, originace, materiály, a hlavně vytváření bezpečného prostředí, tleskám. Jeden z mých nejlepších zážitků a týden nabytý uvědoměním a plný zisků. Děkuji moc, s obdivem Jirka.
Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová, Robert Štěrba Jízdní kola s.r.o.

Z tohoto kurzu mám velké zisky. Dal mi nový pohled do života. Těším se, až si poznatky vyzkouším na vlastní kůži v reálném životě. Určitě to nebyl poslední kurz, na kterém jsem tu byla. Jako první zavedu: přístup k výuce svých žáků - abych učila jak chci já a aby se mi to nevymklo z rukou. Přístup v rodinném kruhu - očekávám velké zisky!
Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek, COBAP s.r.o.

Super kurz, který tě naučí se nevzdávat, nenechat si namlouvat žádné vnitřní představy a vnímat okolí. Zkrátka být tady a teď. Používat záměr a soustředění na osobu nebo věc a pak jde vše bez zbytečného úsilí.
Bc. Šárka Dostálová

Bc. Šárka Dostálová, KOLŠTEJN WELLNESS CENTRUM

O kurzu jsem slyšela hodně, ale až po skončení jsem to pochopila. Dokud to člověk nezažije, neuvěří. Je to super! Hlavně uvědomění se a nalézání životní cesty. Jako první zavedu: zpomalit mluvení, dát lidem prostor k odpovědi, pochopit je a vcítit se, zároveň si nenechat odvést pozornost (od práce).
Veronika Krajníková

Veronika Krajníková, ACCOM Management group s.r.o.

Od kurzu jsem měla velká očekávání, protože jsem jej už jednou absolvovala a měla jsem tenkrát obrovské zisky. Ze začátku jsem měla obavy, že v tak malém počtu účastníků (6) to nebude ono. Obavy byly ale zbytečné. Zisky si odnáším i tentokrát. Jsem připravená udržet si klid, který jsem zde nabyla. Díky kurzu vím, že mám velké schopnosti, které využiji ve všech oblastech života.
Mojmír Babor

Mojmír Babor, BESTA TRADE s. r. o.

Nejlepší kurz v celém kosmíru. Dokončil jsem ho již potřetí a těším se na čtvrtý díl. Doslova a do písmene mi změnil život.
Marco Hahn

Marco Hahn, GILL FASHION s.r.o.

Kurz mi pomohl zvládat komunikaci s cizími lidmi. Vždycky jsem měl strach mluvit se svým nadřízeným, ale s tímto kurzem jsem zvládl překonat svou trému. Dokážu udržovat oční kontakt a zvýšilo se mi sebevědomí. Uvědomil jsem si, jak je důležité správně komunikovat s lidmi. To, že se někdy budu schopen dívat někomu během delšího rozhovoru do očí mi přišlo neuvěřitelné, ale tady se to stalo pravdou. Ve zkratce mi kurz změnil život.
Ing. Veronika Krajníková

Ing. Veronika Krajníková, ACCOM Management Group, s.r.o.

Na tomto semináři zažijete něco, s čím se v reálném životě nesetkáte, ale skvěle vás to na něj připraví. Mnoho lidí si zde sáhne na úplné dno, jiní zažívají stavy euforie. Jisté je jedno – bourají se zde stereotypy. Zde nic není tabu. Zde ztratíte zábrany a dáte plný prostor vaší fantazii. Objevíte něco, o čem jste neměli tušení, že ve vás je. Ten pocit je osvobozující. Naučí Vás zde vést komunikaci tak, aby byla plně pod vaší kontrolou. Rozpoznáte, co je jen komentář, na který není třeba reagovat, a na co naopak reagovat musíte. Naučí vás zde, jak se nenechat za žádných okolností vyvést z míry.
Hynek Střelec

Hynek Střelec, CADSERVIS, s.r.o.

Kurz mi dal nový pohled na komunikaci s lidmi buď v pracovním, nebo osobním prostředí. Teď více do přenesení komunikace dávám záměr + se zaměřuji na to být zde a vnímat. Také jsem se naučil lidem pořád dívat do očí, což pomáhá ve vzájemné důvěře a respektu v komunikaci. Také mi zvýšil sebevědomí. Za mě osobně to byl super kurz a určitě jsem na něm nebyl naposledy.
Jiří Veselský

Jiří Veselský, ExPLAN s.r.o.

Po ukončení kurzu, v dopoledních hodinách, jsem vyrazil hned do práce navštívit své kolegy a začal úkoly řešit s dvojnásobným elánem – byl jsem a jsem pořád tzv. "na vlně". Po návratu do běžného pracovního procesu jsem si uvědomil, že konečně dokážu vyslechnout celý požadavek nejen mých kolegů a obchodních partnerů. (Pro vysvětlení: dříve, když za mnou přišli s prosbou o radu v nějakém projektu, vyslyšel jsem první požadavek, při druhém jsem už v hlavě řešil ten první a při třetím jsem byl ztracený a ani nevěděl co říkají). To už je pryč...A to hlavní je, že když zahájím komunikaci, vedu ji až do konce tak jak chci já…
Tomáš Pečinka

Tomáš Pečinka, Steinhauser, s.r.o.

Po týdnu velice intenzivního tréninku sedáte do auta s obrovským rohlíkem na tváři, protože máte pocit, že život je strašně jednoduchý, jak v pracovním, tak i soukromém životě a máte pocit, že teď budete vše zvládat mnohem lépe a jednodušeji. Starosti, které vám připadaly neřešitelné, jsou najednou vlastně úplně banální a jednoduché.
Jan Novotný

Jan Novotný, ORT Nový Bydžov spol. s r.o.

Když budu komunikovat na silném zájmu a dám pozornost správným směrem, věci se dají automaticky do pohybu a komunikace bude příjemnější a hlavně efektivnější. Komunikujme a žijme v přítomnosti a dívejme se do budoucnosti, pak všichni a všechno okolo nás bude mít správný směr. To vše jsem si ověřil v praxi na kurzu a je až neuvěřitelné jak to funguje.
Olga Balousová

Olga Balousová, A studio group, spol. s r. o.

Již v průběhu kurzu jsem si začala uvědomovat, jak velmi důležité při komunikaci pracovní i osobní, je zůstávat v klidu a zejména být zde! Nenechávat se rozptylovat myšlenkami, slovy, které přicházejí a vlastně do mé mysli vůbec nepatří.  Nezabývat se informacemi, které pro mou práci ani pro můj život nejsou podstatné a jsou vysílány jako rozptylování mé osoby. Ihned po návratu z intenzivního týdenního kurzu jsem začala praktikovat tuto základní zkušenost, která velmi efektivně ovlivnila moji komunikaci, rozlišování podstatných a nepodstatných informací a způsobila zejména zvýšení produktivity vlastní práce. 
Veronika Smejkalová

Veronika Smejkalová, Studijní centrum BASIC Jihlava a Pelhřimov

V kurzu jsem získala větší jistotu a vnitřní klid. Vím, že pokud nastanou náročnější situace v životě, ať už v pracovním nebo v osobním, dokážu je v klidu a „s chladnou hlavou ustát“. Sama na sobě cítím velký posun k lepšímu. V práci se dokážu více soustředit a jsem efektivnější. Běžné pracovní povinnosti mám hotové rychleji. Vidím i pozitivní vliv na mém okolí. Tím, že já jsem více v pohodě, ovlivňuji i ostatní. Takže i mé okolí je více v klidu. Kurzu jsem se zúčastnila i s kolegyněmi z práce. I z jejich strany vnímám velký posun. Rychlejší komunikaci, lepší zvládání svého okolí, ale i to, že jsou více samy sebou.
Ing. Vladislav Polášek

Ing. Vladislav Polášek, Karel Kaňák, s.r.o.

První dva dny komunikačního tréninku pro pokročilé jsem si říkal, proč jsem vlastně zde a jen se utvrzoval v názoru, že jsem se mu „úspěšně“ vyhýbal několik let naprosto oprávněně. Pak jsem však nově nabyté poznatky začal používat a k mému překvapení začaly fungovat. Najednou jsem začal lépe vnímat okolí a hlavně i sebe, více jsem konfrontoval a další cvičení mě začaly víc a víc bavit a vše najednou šlo jednodušeji. Kurz najednou po osmi dnech intenzivní práce skončil a já se cítil plný energie schopný zvládnout úplně všechno. Tento elán si držím stále i po třech týdnech a velmi mi pomáhá jak v pracovním tak i v soukromém životě. Jsem moc rád, že jsem kurz absolvoval a zpětně si říkám, že byla škoda, že jsem jej nenavštívil dříve, protože bych si velmi pravděpodobně ušetřil spousty nepříjemností a nedorozumění v komunikaci.
Kamila Škrdlová

Kamila Škrdlová, Studijní centrum Basic

Naprostá bomba. Jsem na Komunikačním kurzu po druhé. Už loni mi to dalo hodně, ale letos je rozdíl vidět o mnoho více. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které řeším špatně, přitom to jde snadno a efektivně. Celkově kurz hodnotím jako něco, co by měl absolvovat každý, kdo se chce zlepšovat a mít se v životě lépe.
Michaela Svobodová

Michaela Svobodová, ORT Nový Bydžov spol s r.o.

Z kurzu jsem nadšená. Myslím si, že mám mnoho zisků a velmi mi to otevřelo oči. Největší zisk mám být zde (v přítomnosti), konfrontovat, což je pro mě úžasný pocit. Cítím se výborně a musím napsat, že tento kurz je zázrak!
Zdeňka Masopustová

Zdeňka Masopustová, Studijní centrum BASIC - ČR, z. s.

Jedním slovem je to skvělé! Na kurzu jsem již po několikáté a zisky a efekt se násobí. Je to jako když spadnou z člověka nějaké obruče, o kterých ani nevěděl, že je má a osvobodí se od nich. I když potvrzuji, zjistila jsem, že málo a zjistila jsem, jak je důležité a správné dobré potvrzení, netlačit "tak na pilu"... 
Jana Drápalová

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.

Zopakovala jsem si po roce potvrzování, které potřebuji pro ukončení komunikace a toku pochybností. Uvědomila jsem si svůj malý záměr v komunikaci a poté svou nespokojenost s vlažnou odpovědí. Super kurz pro každého. Hodně jsem si uvědomila, že mysl člověka dokáže vše.
Miroslav Zubr

Miroslav Zubr, Baumüller s.r.o.

Z Komunikačního kurzu vyšší školy jsem odjížděl s mnoha novými výzvami, co mohu udělat dál pro zlepšení mé manažerské práce.
Lenka Komorousová

Lenka Komorousová, PERFORMIA, spol. s r.o.

V praxi mi seminář pomohl tak, že nyní dokážu lépe a rychleji zvládat situace v mém životě, jak v soukromí, tak i v práci.

 

Trenéři semináře

Martin Kepka

 

Martin Kepka
Trenér komunikačních kurzů
Konzultant

Bohumil Kuba

 

Bohumil Kuba
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Martin Staněk

 

Martin Staněk
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

 

Naučte se řešit i náročné situace s nadhledem.
Rezervujte si místo na
Komunikačním tréninku pro pokročilé.

Mám zájem o seminář