1. Úvod
  2. /
  3. Management
  4. /
  5. Individuální řešení
  6. /
  7. Sestavení efektivní firemní struktury

Pomůžeme Vám sestavit přehlednou firemní strukturu

Vytvoření firemní struktury

 

Vyjasníme Vám základní pojmy v oblasti organizování a tvorby firemní struktury.

Provedeme detailní analýzu Vašich firemních procesů, rozdělení činností a zodpovědností.

Zjistíme, jak je každá část Vaší firmy zorganizovaná aktuálně a jak byste si přáli, aby byla zorganizována v budoucnu.

Vytvoříme pro Vás návrh přehledné firemní struktury, ve které budou pojmenované posty a jejich produkty, tyto posty budou uspořádány do větších logicky souvisejících oddělení a divizí v souladu s Vaší představou firmy.

Návrh se spolupráci s Vámi dopracujeme a odladíme tak, aby věrně vizualizoval reálně probíhající procesy a jejich produkty, a aby byl za každý produkt jasně definovaný zodpovědný pracovník.

Co říkají naši klienti

Ivana Šachová

Ivana Šachová, jednatelka SILEX spol. s r.o.

Nejdříve jsme měli v úmyslu ji vytvořit sami, na základě poznání náplně práce jednotlivých pracovních pozic a nároků na ně kladených, ale nakonec jsme usoudili, že bude daleko efektivnější využít zkušeností firmy Business Success s tvorbou orgboardů. Přijali jsme nabídku pana Pavla Rance.
Václav Větrovec

Václav Větrovec, jednatel společnosti VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Stav v naší společnosti před zmíněným seminářem byl dobrý, ale cítil jsem, že je potřeba produkci podpořit a stále dodávat nějaké kroky k vyšší produkci a většímu elánu lidí. Zvolil jsem interní seminář a potvrdilo se mi, že jeho význam má několik hodnot. Jednou jsou získané informace, dalšími hodnotami jsou vysoké semknutí,  jednocení týmu, zvýšení interní komunikace a v neposlední řadě a pro mě důležité konstatování, že takový seminář má léčebný účinek, pokud na něm sedí správní lidé.
Libor Sedláček

Libor Sedláček, jednatel společnosti GUMEX, s.r.o.

Již od prvního „Semináře pro vedoucí pracovníky“ jsme cítili, že materiály pro vzdělávání firmy „BS“ čerpají z poznatků pracovního života a že toto smýšlení je nám blízké. I my jsme chtěli mít opravdový pořádek ve firmě, kde jsou na prvním místě lidé: zákazníci i zaměstnanci.

Váš úspěch je pro nás prioritou.

Zavolejte nám!

Praha – tel. č. +420 731 492 021
Brno – tel. č. +420 736 509 206
Plzeň – tel. č. +420 736 509 205
Opava – tel. č. +420 731 492 017