1. Úvod
  2. /
  3. Management
  4. /
  5. Jsem dobrý šéf?
  6. /
  7. Poptávka semináře Jsem dobrý...

Jsem dobrý šéf?

2,5 hodinový úvodní seminář

Přihláška na seminář

Cena: zdarma, maximální účast z jedné firmy 2 osoby

Co říkají naši klienti

Ota Křinecký

Ota Křinecký, HTP s.r.o.

Díky semináři "Jsem dobrý šéf" od Business Success jsem získal nový pohled na vedení týmu a získal jsem konkrétní nástroje, které mohu použít k posílení produktivity a spokojenosti mého týmu. Rozhodně doporučuji tento seminář všem kolegům a manažerům, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v řízení a vytvořit pozitivní pracovní prostředí pro své podřízené.
Michaela Cintlová

Michaela Cintlová, HAAS+SOHN Rukov, s.r.o

Vstupní seminář Jsem dobrý šéf? se mi velmi líbil. Jednak pro osobnost lektora Pavla Rance a jeho pojetí výkladu – přirovnání situací ze života, z rodiny a z firem, které se dějí bez ohledu na obor, lokalitu atd…. Bylo to pojaté jako uvědomění si, že všechny ty věci vlastně podvědomě znám/e, jen je potřeba je pojmenovat. Základní premisa ŠÉF JE NĚKDO, KDO DOSTÁVÁ ÚPLNĚ VYKONANÉ. Což často očekáváme, ale nejsme důslední, nebo nedáváme zaměstnanci důvěru a prostor pro realizaci. To si mnohdy vlastně neuvědomujeme. Tak třeba tohle je příklad toho, co bych ráda naučila i některé liniové manažery u nás ve firmě. Taky to, že pokud chceme měnit a ovlivňovat ostatní, musíme začít u sebe. Seminář v Business Succes vedl zkušený lektor, zaměřený na praxi a praktické využití i díky vlastním zkušenostem z firem. Oceňuji semináře v menším kruhu, kde kromě nových (či staronových) poznatků od lektora mají účastníci prostor se zapojit a sdílet vlastní zkušenosti. Ráda se účastním networkingových akcí.
Markéta Hrbková

Markéta Hrbková, KODAP Liberec, s.r.o.

Je to 100% dobře využitý čas pro každého vedoucího pracovníka. Od zapáleného lektora jsem získala jednoduché a praktické úvahy a doporučení pro okamžité použití. Uvědomila jsem si, že když někomu svěřím post, musím věřit, že to zvládne. Když se nedaří, musím o to víc podporovat svůj tým. Pokud se cítím přepracovaně, zamyslím se, zda nekradu svým lidem práci a také dbám na to, abych dostávala opravdu dokončené. Potvrzuje se mi, jak je důležité, když jsem jako nadřízená jednoznačná. Nemusím být dokonalá, ale čitelná. Jako vedoucí pracovník se mohu stále zlepšovat a tento seminář je k tomu skvělou příležitostí. Děkuji za něj!