1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Finanční management trochu jinak

Jak můžete mít vaše finance skutečně pod kontrolou?

Čím můžete podstatně zlepšit ekonomiku vašeho podnikání?

zjistit více     objednat

Finanční management trochu jinak

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Jaký je rozdíl mezi účetnictvím a finančním plánováním?
 • Jak dělat finanční plánování efektivně a jednoduše?
 • Jak se nedostat do ztráty navzdory slabšímu období?
 • Jaké jsou nejjednodušší způsoby zvyšování příjmů?
 • Jaké faktory ovládají mou schopnost mít dostatek financí?
 • Jak si zachovat dobrou platební pověst a solventnost?
 • Jaké jsou osudové chyby při práci s financemi a jak se jim vyhnout?

Popis

I malé chyby se v oblasti financí trestají hodně tvrdě. Zadlužené státy a města jsou dnes běžným jevem, ztrátové až krachující firmy se staly běžnou součástí naší ekonomiky.

Existují ovšem i úspěšné firmy a lidé, kteří jsou v oblasti financí dlouhodobě stabilní, jistí, důvěryhodní a s rostoucími finančními rezervami. Asi není těžké pochopit, že něco dělají jinak…

Komu je seminář určen?

Vedoucím pracovníkům finančního oddělení či majitelům a šéfům firem, kteří chtějí pomocí získaných informací mít větší přehled a kontrolu nad financemi.

Přínos

Nemusíte být špičkově vzdělaným účetním či ekonomem na to, abyste měli řízení financí pod dobrou kontrolou a byli v něm skutečně úspěšní.

Potřebujete se hlavně vyhnout několika rozšířeným a velmi nebezpečným fixním ideám z oblasti financí a potřebujete mít jednoduchý a precizní systém finančního plánování, který vám bude dávat skutečně pravdivý přehled o stavu vašich financí.

Mám zájem o seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
18.9.2024
vybrat

 

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
6.11.2024
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Šárka Majerová

Šárka Majerová, Roots and Roofs s.r.o.

Seminář mi ukázal směr  jak jednoduše a efektivně na finanční řízení. Moc se mi to líbilo, přesně vím, jak na to. Děkuji.
Štěpánka Duffková

Štěpánka Duffková, Štěpánka Duffková, s.r.o.

Super! Pro co jsem přišla, to si odnáším. Velmi praktické pro firmy i rodiny. Zaměřím se na produkci, vytvořím fondy, zavedu obálky.
Jana Drápalová

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.

Svižný, jasný výklad, zajímavé příklady z praxe. Jako první zavedeme: 5% z marže na "tajný účet". Poznat typ člověka "nemohu mít peníze".
Jan Vašourek

Jan Vašourek, Podnikatelský klub Fenomén

Skvělé! Stabilní data o financích, každý by je měl znát. Jako první zavedu: být striktní a dělat každý měsíc finanční plán s lidmi.
Radim Víšek

Radim Víšek, Alper a.s.

Seminář se mi líbil, zajímavé bylo praktické srovnání vžitých principů v praxi, které fungují s celou teoretickou koncepcí. Například - převést peníze, aby nebyly vidět.
Martina Hurychová

Martina Hurychová, Expedo s.r.o.

Byl to naprosto úžasný den plný zajímavých informací, ze kterých budu moci čerpat a zefektivnit tím chod celé naší firmy a podílet se na rychlejším rozvoji.
Ing. Bohuslav Nevěřil

Ing. Bohuslav Nevěřil, TAGROS a.s.

Podobné metody aplikuji při řízení toků peněz dlouhé roky. Potřeboval jsem nový impulz k tomu to dále vylepšovat a aplikovat. Potřeboval jsem dodat pozitivní energii - stalo se.
Ing. Petr Frühauf

Ing. Petr Frühauf, Trinom s.r.o.

Maximální spokojenost, seminář přinesl jiný pohled na peníze a otevřel mi oči, jak je možné do budoucna přistoupit k finančnímu plánování, nakládání s penězi a financemi firmy.
Ing. Jiří Vejmělek

Ing. Jiří Vejmělek, Agripos-Rakovník spol. s r.o.

Opravdu finance jinak, neotřelý návod jak mít nejenom firemní, ale i soukromé finance pod kontrolou a jak LEHCE vytvářet rezervy. Jako první zavedeme: alokování peněz nepatřících na chod firmy.
Ing. Jaroslava Baranová

Ing. Jaroslava Baranová

Získala jsem trochu jiný pohled na to, jak může být finanční management v rámci organizace prováděn. Méně odborný, řekla bych, že pro neekonoma, respektivě člověka, který nerozumí účtům v účetnictví či výkazům (cash flow atd.). O to větší význam má pro mezinárodní úroveň. Tomuto musí porozumět všichni, ať už je legislativa v zemi jakákoliv.
Kristína Cíbiková

Kristína Cíbiková, Ranch 13

Seminář hodnotím jako velmi prospěšný. Peníze hýbou světem, je dobré vědět jak s nimi v dnešní době hospodařit. Jako první zavedeme: více se zaměřit na výdaje firmy - přiškrtit. Dokončovat procesy - fakturace, kontaktovat neplatiče.
Angelika Dobešová

Angelika Dobešová, Ranch 13

Jako každý seminář od BS byl skvělý, plný nových informací. Další puzzle zapadly do obrázku zvaného business. A byl to nejlepší vánoční dárek!! Jako první zavedeme: větší přehled financí i v soukromém životě, více účtů a jiný pohled na věci, věnovat tomu víc pozornosti.
Blanka Králová Kozohorská

Blanka Králová Kozohorská, MPC System, společnost s.r.o.

Velmi inspirativní. Poznatky z řízení financí budu aplikovat v praxi. Jako první ze semináře zavedeme fondy a 5% z marže na rezervní fond.
Ing. Petr Hajný

Ing. Petr Hajný, HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Velmi praktický pohled na firemní finance. Z pozice výkonného ředitele jsou pro mě podstatné body/ zákony, které se týkají úspěšnosti mé práce a je to určitě motivace k tomu, spoustu věcí zlepšit. Rád bych zavedl rozdělení účtů, alokaci peněz a tvorbu rezerv.
Ing. Karel Tomeček

Ing. Karel Tomeček, TOMA OLOMOUC s.r.o.

Velice jasně, tvrdě a nekompromisně řečená fakta a v podstatě nastavené zrcadlo. Jen lituji, že jsem tu nebyl dřív. Jako první zavedu tvorbu rezerv, zavedeme týdenní finanční plán, dáme důraz na důvěryhodnost firmy.
Jan Riedl

Jan Riedl, LASAK s.r.o.

Na semináři zazněla problematika finančního managementu pro mne skutečně trochu z jiného úhlu, jak název semináře napovídal. Seminář velmi dobře doplnil moji skládanku o nastavení finančního managementu. Myšlenky jsou selekcí toho skutečně důležitého, co je třeba u dané problematiky vědět. Jsou často velmi jednoduché, ale posunou vás o notný kus dále v uvažování, neboť berou v potaz pravidla peněz, která pracují často jinak, než si ve skutečnosti v běžném životě uvědomujeme.
Simona Tomíčková

Simona Tomíčková, CADservis, s.r.o.

Na semináři "Finanční management trochu jinak" jsem získala spoustu skvělých tipů na to, jak ve firmě udržet finance, jak přistupovat k plánování a zaměřit se hlavně na příjem do firmy. Zavedeme zlepšení a zdokonalení rozdělení příjmů - tok financí.
Jan Novotný

Jan Novotný, Compo Tech PLUS, spol. s r.o.

Přišel jsem si na seminář ověřit, jak řídím firemní finance, poslechnout si, jak to dělá někdo jiný a jestli to náhodou nedělat jinak a lépe. Odnesl jsem si řadu užitečných tipů od skvělého lektora. Díky!
Libor Hubík

Libor Hubík, PSí HUBÍK s.r.o.

Seminář "Finanční management trochu jinak" mi potvrdil, co dělám už  léta správně, ale hlavně mi dal konkrétní tipy co dělat jinak a lépe. Věřím, že právě tyto kroky, které již ve firmě zavádím, nám pomůžou k větší stabilitě a další expanzi firmy.
Petr Dostál

Petr Dostál, UNIHAL s.r.o.

Při absolvování „Finančního managementu„ jsem nabral poznatky, které mi ukázaly i jiný pohled na finance, než člověk má ze svého pohledu podnikání.

 

Trenéři semináře

Ing. Rastislav Zachar

 

Ing. Rastislav Zachar
Majitel společnosti
Business Success, spol. s r.o.

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Chcete se naučit jednoduchý a precizní systém řízení financí?
Rezervujte si místo na semináři
Finanční management trochu jinak.

Mám zájem o seminář