1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Jak se stát bezvadnou...

Řízení lidí bez nervů a frustrace

Naučte se lépe organizovat a prosperujte  efektivně

zjistit více     objednat

Jak se stát bezvadnou asistentkou?

Jestli vás zajímají odpovědi na otázky

 • Co očekává šéf od asistentky?
 • Jak může asistentka nesmírně zefektivnit práci svého šéfa?
 • Jak vypadá ideální spolupráce mezi šéfem a asistentkou?
 • Co je dobré delegovat na schopnou asistentku a jaké aktivity si ponechat?
 • Do čeho by měla dobrá asistentka zasahovat a za co má zodpovídat?
 • Jak organizovat telefony, poštu a diář šéfa?
 • Čím může asistentka získat pro svého šéfa čas na rodinu?
 • Jak se dá posílit PR šéfa a podpořit jeho vize u kolegů v týmu skrze asistentku?

Komu je seminář určen?

Pro všechny asistentky ředitelů, výkonné zástupce manažerů, back office manažery a pracovníky, kteří pomáhají klíčovým kolegům.

Přínos

Účelem semináře je vytrénovat asistentku, aby pro svého šéfa získala více volného času na jeho práci a udržovala jeho komunikační linie (lidi, zprávy, telefonáty, …) volné, zabezpečila jejich chod a dohlížela na ně.

Seminář je určen pro asistentky, v nichž chtějí mít manažeři skutečně efektivní pracovní sílu, pomocníka, zástupce, office manažera. Asistentka se naučí řídit provoz pracoviště, efektivně komunikovat v osobním i telefonickém kontaktu, řešit konfliktní situace, chránit vaše soukromí, zbytečně nerušit, pracovat samostatně, reprezentovat na úrovni. A vy, jako šéf, budete mít čas na své priority.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 1 den

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Mám zájem o tento seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
29.5.2024
vybrat

 

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
10.9.2024
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Romana Šídlová

Romana Šídlová, Animo Bohemia s.r.o.

Příjemné, poučné, vtipné. Věřím, že informace zde sdělené využiji a zlepším sobě i svému nadřízenému výkony. Jako první zavedu pravidla ve firmě, dokončovat cykly.
Jana Koláčková

Jana Koláčková, accelapps s.r.o.

Seminář Jak se stát bezvadnou asistentkou byl výborný, odcházela jsem nadšená a plná energie na celý víkend. Paní Vlasta velmi dobře ví, jak zaujmout a působit na lidi. K probíraným tématům nám poskytla spoustu užitečných příkladů a vysvětlila, co se dá udělat lépe. Také naslouchala a zjišťovala, jaké zkušenosti ve společnostech máme a případně dokázala poradit, co můžeme v naší situaci zlepšit. Informace ze semináře může člověk zužitkovat jak v práci, tak i v osobním životě.
Iveta Hofmanová

Iveta Hofmanová, PFM-service s.r.o.

Seminář mi přinesl dost, i když už nějakou zkušenost z pozice asistentky mám. Přinesl mi hlavně uvědomění si, jak je důležitá komunikace a jak si stanovit priority a jak vnímat samu sebe a kolegy ve firmě. Vlasta Opelková přednášela skvěle a dokázala mě nabít energií a chutí pro tuto pozici.
Eliška Vokněrová

Eliška Vokněrová, HACO, spol. s r.o.

Jsem velice překvapená a nadšená, seminář byl perfektní, dozvěděla jsem se spoustu nového a hlavně dobré rady jak do pracovního, tak do osobního života. Skvělý výklad. Jako první zavedu určitě lepší komunikaci se zákazníky, lépe je vyslechnout/ pochopit, to samé mezi kolegy.
Petr Vlach

Petr Vlach, K R E S spol. s r.o.

Seminář mě z pozice šéfa velmi zaujal. Ucelil mi pohled na nelehkou práci asistentky. Otevřel mi oči v jistých záležitostech a úkolech, které delegovat, případně vyžadovat.
Zuzana Ognarová

Zuzana Ognarová, LP staving s.r.o.

Seminář se mi moc líbil, Vlasta přednášela skvěle, zábavnou formou, dobře se poslouchá - spokojenost. Spoustu věcí využiji i v osobním životě. Jako první zavedu battle plán. Zvedání emocí není potřeba v práci, ale hodí se pro život a případná setkání s negativními lidmi.
Lenka Kozáková

Lenka Kozáková, Progress OK, a.s.

Paní Vlasta Opelková byla výborná, jak výklad, tak příběhy ze života. Jako první zavedu: nastavit si pravidla a náplň práce.
Vladimír Buchtík

Vladimír Buchtík, Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Výborný seminář. Získal jsem pohled na svou práci vedoucího zvenčí. Bez účasti asistentky a šéfa na semináři současně, by zisky z z tohoto semináře byly výrazně nižší. Jsme tým a jako tým musíme být i proškoleni.
Radka Brožková

Radka Brožková, Profibaustoffe CZ, s. r.o.

Seminář byl úžasný. Předčil moje očekávání. Zlepším komunikaci se šéfem a určím si prioritu zadaných úkolů.
Tereza Vejmělková

Tereza Vejmělková, TRANS-SPEDIT s.r.o.

Skvělý seminář. Vaše trenérka skvěle přednáší - krásné příklady ze života. Promluvím si s jednatelem o cílech a společném řešení. Budeme spolu více komunikovat.
Antonina Kuryanova, Mgr.

Antonina Kuryanova, Mgr., Artep Servis, s.r.o.

Velmi zajímavý seminář, příjemná paní lektorka, dobrá organizace a náplň semináře. I když zatím nejsem asistentka, dostala jsem spoustu tipů a nových znalostí o tom, jak komunikovat se šéfem, kolegy, klienty, a dokonce i s rodinou a kamarády.
Gabriela Höklová

Gabriela Höklová, AKP spol. s r.o.

Na semináři "Jak se stát bezvadnou asistentkou" mne zaujala všechna témata a hlavně forma, jakou byl výklad podáván.
Pavlína Žuchová

Pavlína Žuchová, AMBG Ltd, s.r.o.

Na semináři "Jak se stát bezvadnou asistentkou" mne nejvíce zaujal základní přístup lidí k práci (příčina x efekt), důležitost fungování týmu – bez toho to nepůjde.
Petr Čeliš

Petr Čeliš, Realsan Group SE

Zaujaly mne praktické návody, jak společně začít fungovat, úplný návrh, definování priorit a příčina vs. efekt. Z pohledu vlastníka firmy mohu říct, že to byl jeden s nejlepších seminářů, který jsem v Business Success zažil.
Vít Daněk

Vít Daněk, Benefit stavební prvky s.r.o.

Na seminář "Jak se stát bezvadnou asistentkou" nechoďte v žádném případě sami bez své asistentky nebo bez svého šéfa, podle toho, kdo z těch dvou jste. Tento návod na bezvadnou asistentku by měly slyšet obě strany společně. Pak se jim bude lépe komunikovat, nastavovat a zejména dodržovat pravidla, která si vzájemně určí, a budou tak tvořit skutečný TÝM - ten nejmenší možný, co do počtu, ale o to více výkonnější a fungující.

 

Trenér semináře

Vlasta Opelková

 

Vlasta Opelková
Výkonná ředitelka

 

Získejte skutečně efektivní pracovní sílu.
Rezervujte pro svou asistentku místo na semináři
Jak se stát bezvadnou asistentkou?

Mám zájem o tento seminář