1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Jak se stát bezvadnou...

Řízení lidí bez nervů a frustrace

Naučte se lépe organizovat a prosperujte  efektivně

zjistit více     objednat

Jak se stát bezvadnou asistentkou?

Jestli vás zajímají odpovědi na otázky

 • Co očekává šéf od asistentky?
 • Jak může asistentka nesmírně zefektivnit práci svého šéfa?
 • Jak vypadá ideální spolupráce mezi šéfem a asistentkou?
 • Co je dobré delegovat na schopnou asistentku a jaké aktivity si ponechat?
 • Do čeho by měla dobrá asistentka zasahovat a za co má zodpovídat?
 • Jak organizovat telefony, poštu a diář šéfa?
 • Čím může asistentka získat pro svého šéfa čas na rodinu?
 • Jak se dá posílit PR šéfa a podpořit jeho vize u kolegů v týmu skrze asistentku?

Komu je seminář určen?

Pro všechny asistentky ředitelů, výkonné zástupce manažerů, back office manažery a pracovníky, kteří pomáhají klíčovým kolegům.

Přínos

Účelem semináře je vytrénovat asistentku, aby pro svého šéfa získala více volného času na jeho práci a udržovala jeho komunikační linie (lidi, zprávy, telefonáty, …) volné, zabezpečila jejich chod a dohlížela na ně.

Seminář je určen pro asistentky, v nichž chtějí mít manažeři skutečně efektivní pracovní sílu, pomocníka, zástupce, office manažera. Asistentka se naučí řídit provoz pracoviště, efektivně komunikovat v osobním i telefonickém kontaktu, řešit konfliktní situace, chránit vaše soukromí, zbytečně nerušit, pracovat samostatně, reprezentovat na úrovni. A vy, jako šéf, budete mít čas na své priority.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 1 den

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Mám zájem o tento seminář

Co říkají naši klienti

Romana Šídlová

Romana Šídlová, Animo Bohemia s.r.o.

Příjemné, poučné, vtipné. Věřím, že informace zde sdělené využiji a zlepším sobě i svému nadřízenému výkony. Jako první zavedu pravidla ve firmě, dokončovat cykly.
Jana Koláčková

Jana Koláčková, accelapps s.r.o.

Seminář Jak se stát bezvadnou asistentkou byl výborný, odcházela jsem nadšená a plná energie na celý víkend. Paní Vlasta velmi dobře ví, jak zaujmout a působit na lidi. K probíraným tématům nám poskytla spoustu užitečných příkladů a vysvětlila, co se dá udělat lépe. Také naslouchala a zjišťovala, jaké zkušenosti ve společnostech máme a případně dokázala poradit, co můžeme v naší situaci zlepšit. Informace ze semináře může člověk zužitkovat jak v práci, tak i v osobním životě.
Iveta Hofmanová

Iveta Hofmanová, PFM-service s.r.o.

Seminář mi přinesl dost, i když už nějakou zkušenost z pozice asistentky mám. Přinesl mi hlavně uvědomění si, jak je důležitá komunikace a jak si stanovit priority a jak vnímat samu sebe a kolegy ve firmě. Vlasta Opelková přednášela skvěle a dokázala mě nabít energií a chutí pro tuto pozici.
Eliška Vokněrová

Eliška Vokněrová, HACO, spol. s r.o.

Jsem velice překvapená a nadšená, seminář byl perfektní, dozvěděla jsem se spoustu nového a hlavně dobré rady jak do pracovního, tak do osobního života. Skvělý výklad. Jako první zavedu určitě lepší komunikaci se zákazníky, lépe je vyslechnout/ pochopit, to samé mezi kolegy.
Petr Vlach

Petr Vlach, K R E S spol. s r.o.

Seminář mě z pozice šéfa velmi zaujal. Ucelil mi pohled na nelehkou práci asistentky. Otevřel mi oči v jistých záležitostech a úkolech, které delegovat, případně vyžadovat.
Zuzana Ognarová

Zuzana Ognarová, LP staving s.r.o.

Seminář se mi moc líbil, Vlasta přednášela skvěle, zábavnou formou, dobře se poslouchá - spokojenost. Spoustu věcí využiji i v osobním životě. Jako první zavedu battle plán. Zvedání emocí není potřeba v práci, ale hodí se pro život a případná setkání s negativními lidmi.
Lenka Kozáková

Lenka Kozáková, Progress OK, a.s.

Paní Vlasta Opelková byla výborná, jak výklad, tak příběhy ze života. Jako první zavedu: nastavit si pravidla a náplň práce.
Vladimír Buchtík

Vladimír Buchtík, Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Výborný seminář. Získal jsem pohled na svou práci vedoucího zvenčí. Bez účasti asistentky a šéfa na semináři současně, by zisky z z tohoto semináře byly výrazně nižší. Jsme tým a jako tým musíme být i proškoleni.
Radka Brožková

Radka Brožková, Profibaustoffe CZ, s. r.o.

Seminář byl úžasný. Předčil moje očekávání. Zlepším komunikaci se šéfem a určím si prioritu zadaných úkolů.
Tereza Vejmělková

Tereza Vejmělková, TRANS-SPEDIT s.r.o.

Skvělý seminář. Vaše trenérka skvěle přednáší - krásné příklady ze života. Promluvím si s jednatelem o cílech a společném řešení. Budeme spolu více komunikovat.
Antonina Kuryanova, Mgr.

Antonina Kuryanova, Mgr., Artep Servis, s.r.o.

Velmi zajímavý seminář, příjemná paní lektorka, dobrá organizace a náplň semináře. I když zatím nejsem asistentka, dostala jsem spoustu tipů a nových znalostí o tom, jak komunikovat se šéfem, kolegy, klienty, a dokonce i s rodinou a kamarády.
Gabriela Höklová

Gabriela Höklová, AKP spol. s r.o.

Na semináři "Jak se stát bezvadnou asistentkou" mne zaujala všechna témata a hlavně forma, jakou byl výklad podáván.
Pavlína Žuchová

Pavlína Žuchová, AMBG Ltd, s.r.o.

Na semináři "Jak se stát bezvadnou asistentkou" mne nejvíce zaujal základní přístup lidí k práci (příčina x efekt), důležitost fungování týmu – bez toho to nepůjde.
Petr Čeliš

Petr Čeliš, Realsan Group SE

Zaujaly mne praktické návody, jak společně začít fungovat, úplný návrh, definování priorit a příčina vs. efekt. Z pohledu vlastníka firmy mohu říct, že to byl jeden s nejlepších seminářů, který jsem v Business Success zažil.
Vít Daněk

Vít Daněk, jednatel společnosti Benefit stavební prvky s.r.o.

Na seminář "Jak se stát bezvadnou asistentkou" nechoďte v žádném případě sami bez své asistentky nebo bez svého šéfa, podle toho, kdo z těch dvou jste.

 

Trenér semináře

Vlasta Opelková

 

Vlasta Opelková
Výkonná ředitelka

 

Získejte skutečně efektivní pracovní sílu.
Rezervujte pro svou asistentku místo na semináři
Jak se stát bezvadnou asistentkou?

Mám zájem o tento seminář