Jak se stát bezvadnou asistentkou?

1 denní seminář, kde získáte návod na to jak být přínosem pro svého šéfa

Poptávka/přihláška

Cena: 9 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Iveta Hofmanová

Iveta Hofmanová, PFM-service s.r.o.

Seminář mi přinesl dost, i když už nějakou zkušenost z pozice asistentky mám. Přinesl mi hlavně uvědomění si, jak je důležitá komunikace a jak si stanovit priority a jak vnímat samu sebe a kolegy ve firmě. Vlasta Opelková přednášela skvěle a dokázala mě nabít energií a chutí pro tuto pozici.
Jana Koláčková

Jana Koláčková, accelapps s.r.o.

Seminář Jak se stát bezvadnou asistentkou byl výborný, odcházela jsem nadšená a plná energie na celý víkend. Paní Vlasta velmi dobře ví, jak zaujmout a působit na lidi. K probíraným tématům nám poskytla spoustu užitečných příkladů a vysvětlila, co se dá udělat lépe. Také naslouchala a zjišťovala, jaké zkušenosti ve společnostech máme a případně dokázala poradit, co můžeme v naší situaci zlepšit. Informace ze semináře může člověk zužitkovat jak v práci, tak i v osobním životě.
Romana Šídlová

Romana Šídlová, Animo Bohemia s.r.o.

Příjemné, poučné, vtipné. Věřím, že informace zde sdělené využiji a zlepším sobě i svému nadřízenému výkony. Jako první zavedu pravidla ve firmě, dokončovat cykly.