1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Kam se ztrácí má...

Chybí vám sebejistota a pocit životní stability?

Připomíná váš život horskou dráhu?

zjistit více     objednat

Kam se ztrácí má energie?

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Proč se u člověka střídají pocity štěstí a skepse, jistoty a beznaděje?
 • Co je hlavní příčinou neúspěchu, nemocí, selhání a ztrát?
 • Kdo je to přítel a jak se projevuje nepřítel?
 • Jak rozpoznat lidi, kteří nám pomáhají a lidi, kteří omezují naši prosperitu?
 • Jak se bránit ostrým loktům a útlaku?
 • Proč si někteří lidé neváží druhých lidí a vážit nikdy nebudou?
 • S kým má smysl spolupracovat a komu pomáhat?
 • Kam se ztrácí naše energie a jak štěstí a optimismus rehabilitovat?
 • Kde se berou špatné pocity, které v nás vzbuzují někteří lidé?

Komu je seminář určen?

Lidem, kteří hledají způsob, jak využít svůj potenciál a chtějí stabilizovat svou existenci obnovením radosti ze života a práce. Všem vedoucím pracovníkům, kteří chtějí pomoci svým podřízeným vytvořit optimální a motivující pracovní prostředí.

Přínos

Poskytnout všem účastníkům přesné a konkrétní návody na to, aby dokázali uchopit věci a situace do vlastních rukou a nebyli loutkami druhých.

Cílem semináře je dokázat rozpoznat a umět zvládat situace, které nás netěší, neposunují věci kupředu, dokonce nás brzdí.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 2 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Mám zájem o seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
25.6. - 26.6.2024
vybrat

 

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
11.11. - 12.11.2024
vybrat

 

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

Co říkají naši klienti

David Zavadil

David Zavadil, PANAV, a.s.

Velice kladné hodnocení, jít za svým životním účelem je pro mě ta největší motivace. Děkuji za 2 příjemné dny, které mě jako člověka, obohatily. Jako první zavedu vytvoření svých zásad a jít dle své ideální scény života.
Pavel Vítek

Pavel Vítek, accelapps s.r.o.

Skvělá atmosféra a strhující výkon. Velmi příjemné a přirozené přednášení o ne vždy příjemných věcech. Jako první zavedu: nenechat si zhodit náladu na nižší emoci.
Jana Koláčková

Jana Koláčková, accelapps s.r.o.

Velmi se mi líbí konkrétní informace, které se mohou použít v praxi, také příklady, které člověku teorii skvěle objasní. Díky tomuto semináři člověk může přijít na to, proč se mu občas nedaří a co se s tím dá dělat. Důležité je také uvědomění, že není normální, aby byl člověk často nemocný či měl úrazy. Zpětně jsem přišla na své důvody úrazů.
Ing. Petr Pejchal

Ing. Petr Pejchal, PAMA, a.s.

Skvělý seminář, kterým by si měl projít každý člověk. Je hlavně pro slušné a ohleduplné lidi. O level výše než kurzy asertivního chování.
Eliška Větrovcová

Eliška Větrovcová, VETOS group s.r.o.

Na semináři jsem si uvědomila, že si musím udělat revizi v lidech v mém okolí a změnit i samu sebe. Seminář mi otevřel oči a líbil se mi. Po semináři hodlám zlepšit vztahy mezi kolegy v práci.
Zdeňka Hyršová

Zdeňka Hyršová, Studijní centrum BASIC

Jsem nadšená z autenticity, obsahu a přínosu tohoto semináře. Skvělý lektor s osobními prožitky a téma, které velmi ovlivňuje kvalitu života. Děkuji. Vyčistím si komunikaci s blízkou osobou, od které cítím útlak.
Ing. Petr Křepela

Ing. Petr Křepela, PAMA, a.s.

Seminář byl nabitý informacemi, které jsou užitečné do života a mohou pomoci lépe zvládat nepříjemné nebo stresové situace, ke kterým dochází poměrně často. Informace určitě dokážou zlepšit vnímání jiných lidí a hlavně sebe sama. Jako první zavedu: zlepšit chování k blízkým lidem, kteří někdy trpí na následky nepříjemných situací, které jsem mnohdy nezvládal.
Tomáš Štěpánek

Tomáš Štěpánek, PAMA, a.s.

Přínosný seminář, dokáže otevřít oči. Příjemný trenér a prostředí. Pomůže mi rozpoznat antisociální a sociální chování osob okolo mě, ale i mé a nenechám se ovlivnit antisociální osobou.
Petra Zimolová

Petra Zimolová

Seminář byl ze začátku náročný, ale v průběhu se to změnilo a cítila jsem spíš uvolnění, pochopení, povzbuzení. Překonal mé obavy. Dospěla jsem k rozhodnutí.
Klára Bezlojová

Klára Bezlojová, KSK Precise Motion, a.s.

Úžasný seminář. Pan Staněk předvedl dobrou práci.Mám z toho dobrý pocit 🙂 Jako první změním postoj k určitým věcem.
Kateřina Pačinková

Kateřina Pačinková, Baumüller Brno s.r.o.

Podívání se na svět trochu z jiné strany, jak si sám najít pro sebe co chci. Zde jsem se dozvěděla super informace, které mi byly dány srozumitelně a přehledně. Udělat si čas sám na sebe, zavést si pravidla, být více důsledná, nejprve ověřit a pak věřit.
Ing. Jáchym Vlk

Ing. Jáchym Vlk, IVEP, a.s.

Tohle jsem nečekal. Naprostá bomba. V některých věcech mi to otevřelo oči. Jako první zavedu sebekontrolu v utlačování při řízení zaměstnanců.
Milan Obertík

Milan Obertík, Turck, s.r.o.

Seminář mi naprosto otevřel oči, ukázal, že se soutředím na špatné věci, které mě tlačí dolů a neuvědomuju si věci, které jsou mnohem důležitější. Také budu ctít zásady, které jsem se dozvěděl. Bylo nepříjemné zjistit, že jsou kolem mě takové nepříjemné věci, ale na druhou stranu vím, že je potřeba jim čelit a konfrontovat je.
Hana Masopustová

Hana Masopustová, Studijní centrum BASIC - Liberec

Jsem nadšená! Věřím, že se díky semináři posouvám dál ohledně vztahů. Pro lidi, kteří mě svým způsobem rozčilují mám více pochopení. Budu se jim snažit pomoci. Hlavně děkuji vám! Protože vy jste teď moc pomohli mně.
Kamila Škrdlová

Kamila Škrdlová, Studijní centrum Basic

Uff. Opravdu těžký seminář se spoustou skvělých informací. Vyznat se v lidech a umět ustát reakce a útlak a hlavně při tom neutlačovat ostatní, je v životě důležité. Také to, co udělá samotný útlak člověku. Opravdu skvělý seminář, skvělý trenér a náplň. Myslela jsem si, že některé věci vím, ale to byl omyl.
Veronika Smejkalová

Veronika Smejkalová, Studijní centrum BASIC - Jihlava

Seminář byl jako vždy super. Připomněla jsem si a oživila důležitost informací. Moc se mi líbí, jak to máte zpracované. Tento seminář opravdu "otevře" oči. 🙂 Jako první zavedu: neutláčet své okolí a nebrat si některé věci moc osobně.
Ing. Lucie Hotařová

Ing. Lucie Hotařová, ETIFLEX, s.r.o.

Zaujalo mě naprosto všechno. Své nadšení ani neumím vyjádřit slovy. O víkendu si sednu s dětmi a manželem ke stolu a zahraji si s nimi "hru". Každý si napíšeme 10 věcí, v čem jsme dobří a 3 věci, v čem jsme skvělí. Zkusím se více zajímat o soukromý život některých podřízených.
Ing. Jana Benešová

Ing. Jana Benešová, ETIFLEX, s.r.o.

Velmi přínosné podněty nejen do pracovního, ale i osobního života. Pojmenovali jsme tu věci, které se kolem mě každý den dějí, ale neuměla jsem je pochopit.
Petra Kostelanská

Petra Kostelanská, Studijní centrum BASIC

Seminář mi hodně pomohl věci a situace, ve kterých se pohybuji, pojmenovat. Otevřel mi oči a dal spoustu užitečných rad a tipů, jak zvládat ne příliš hezké životní situace. Jsem naprosto spokojená s množstvím a kvalitou informací, které jsem zde mohla získat. Z tohoto semináře budu velmi, velmi dlouho čerpat.
Ing. Pavel Bláha

Ing. Pavel Bláha, STROMMY COMPANY s.r.o.

Seminář byl velmi přínosný. Uvědomil jsem si mnohé věci, které mi zbytečně ubíraly energii. Rovněž jsem se dozvěděl velké množství praktických rad do života a mezilidských vztahů.
Ing. Renata Musilová

Ing. Renata Musilová, Walter CZ s.r.o.

Výborná prezentace!!! Praktické věci, které se dají okamžitě aplikovat jak v soukromém, tak ve firemním životě.
Jan Uhlíř

Jan Uhlíř, Walter CZ s.r.o.

Seminář předčil moje očekávání. Firmě Business Success podtrženou jedničku za skvělé poslání měnit svět k lepšímu.
Zdeňka Masopustová

Zdeňka Masopustová, ředitelka BASIC - Česká republika, z. s.

Účastním se pravidelně seminářů a některé si občas i zopakuji. Vždy mě nabijí novou energií, nápady a sílou dál pracovat na rozvoji naší společnosti. Semináře mi pomohly v mé práci a to nejen v organizačních věcech firmy, ale i ve zvládání lidských stránek.
Karel Šimeček

Karel Šimeček, Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

S odstupem času mohu říci, že jsem velmi rád, že jsem se semináře mohl zúčastnit. Přínos vidím jak v osobní rovině, tak ve firmě.

 

Trenéři semináře

Bohumil Kuba

 

Bohumil Kuba
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

Martin Staněk

 

Martin Staněk
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

 

Získejte sebejistotu a pocit životní stability.
Rezervujte si místo na semináři
Kam se ztrácí má energie?

Mám zájem o tento seminář