1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Motivační seminář pro střední...

Dávají vám zabrat?

Naučte se využít plný potenciál vašeho týmu.

zjistit více     objednat

Motivační seminář pro střední management

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Jak vypadá správná práce šéfa?
 • Jak podporovat lidi v růstu a v převzetí zodpovědnosti?
 • Jak delegovat práci tak, aby byla zvládána tak spolehlivě, jako když jste ji vykonával vy?
 • Jak vytvořit systém organizace firmy a popisy práce?
 • Jak rozpoznat lidi, se kterými nemá smysl spolupracovat a rychle je z týmu vyřadit?
 • Jakým způsobem komunikovat uvnitř firmy, aby byla komunikace efektivní a konstruktivní?
 • Jakým způsobem předcházet přepracování a stresu?
 • Jak stres a stavy vyhoření řešit?
 • Jakým způsobem dlouhodobě motivovat pracovníky a také sebe?

Popis

“Motivační seminář pro střední management” dává manažerům podobně jako “Motivační seminář pro vedoucí pracovníky” konkrétní tipy a návody na přežití v roli šéfa, tak aby měli svoje firmy a lidi v nich pod větší kontrolou než doposud, a to bez často zbytečného přetěžování sebe a klíčových lidí ve skupině.

V porovnání s “Motivačním seminářem pro vedoucí pracovníky” neřeší tento seminář problematiku firemní struktury. Řešení této problematiky není úlohou středního managementu.

Komu je seminář určen?

Vedoucím pracovníkům na všech úrovních, bez ohledu na počet podřízených. Lidem, kteří převzali vedoucí pozici a chtějí se vyvarovat zbytečných chyb.

Přínos

Účastníci dostanou přesné a konkrétní nástroje na to, aby vedení lidí a dosahování výsledků ve firmě nebyla jen nekonečná, únavná, tvrdá a často neefektivní práce od rána do večera, ale také hra, která má své zákonitosti – a když je poznám, dokážu žít jako vedoucí pracovník bez zbytečného přetěžování.

Cílem je rovněž předat nástroje pro řízení společnosti, zlepšení efektivity a produktivity. Propojit tyto nástroje s problematikou motivace lidí.

Absolvent se dokáže orientovat na úrovni středního managementu ve vzájemných souvislostech ohledně pozice šéfa, motivace, demotivace, organizace firmy a umí tyto poznatky aplikovat ke zvýšení produktivity a efektivity celé skupiny i jejích jednotlivých členů.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 2 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Mám zájem o seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
28.5. - 29.5.2024
vybrat

 

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
7.8. - 8.8.2024
vybrat

 

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

Co říkají naši klienti

Petra Roseová

Petra Roseová, AVIS TRADE s.r.o.

Seminář mi pomohl poodhalit, co se může skrývat za chováním lidí, důvody jejich jednání. Dále vzájemné působení pracovníků na pracovišti, jak je motivovat a jak s nimi komunikovat. Dozvěděla jsem se zajímavé typy v komunikaci nejen v práci, ale i v osobním životě. Děkuji.
Martin Pazdera

Martin Pazdera, WOOD SYSTEM s.r.o.

Extrémně přínosný seminář, který mohu vřele doporučit všem pracovníkům na vedoucích pozicích, nebo pracovníkům, které vedoucí pozice čeká.
Lukáš Zátopek

Lukáš Zátopek, Flexiana s.r.o.

Seminář rozhodně doporučuji a lituji, že zde nebyli někteří kolegové z firmy. Tolik věcí z praxe, tolik zásahů do černého. Tolik podnětů k zamyšlení. Seminář jednoznačně doporučuji pro každého vedoucího pracovníka a pro nové vedoucí by to měla být naprosto základní věc v rámci zapracování.
Ing. Martin Hlaváček

Ing. Martin Hlaváček, TERRACON a.s.

První ze seminářů, který dával smysl od začátku do konce. Určitě stál za ty peníze, i když to hradí firma. Trenér výborný, dokázal udržet mou pozornost po celou dobu semináře. Jako první zavedu: začít u sebe, tj. dokončit své akční cykly.
Ondřej Kroutil

Ondřej Kroutil, Recycling - kovové odpady a.s.

Seminář byl velmi dobře zacílený. Informace ze semináře budou pro mou profesi velmi cenné. Jako člověka mě to určitě posune jak v profesním, tak v soukromém životě. Jako první zavedu komunikaci a motivaci. 
Petr Kristek

Petr Kristek, TEDOM a.s.

Dynamický výklad = nedalo se usnout = SUPER! Paralelní příklady v osobním životě. Jako první zavedu: zjistit motivaci podřízených.
Ing. Igor Pazdera

Ing. Igor Pazdera, GIOMETAL s.r.o.

Jsem velmi spokojen s tímto seminářem. Opět mi ukázal kvalitu přednášené látky, kvalitu lektora a nastartoval mě pro další práci. Jako první zavedeme Klobouky a Orgboard.
Ing. Ondřej Beneš

Ing. Ondřej Beneš, ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Seminář byl obohacujícím zážitkem, který hodně cílil na praxi, pojmenování každodenních problémů a jejich řešení. Hodlám poznatky aplikovat ve firmě. Přednášející "trenér" měl velmi sympatický a srozumitelný přednes.
Ing. Pavel Goroš

Ing. Pavel Goroš, Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Seminář na mě působil velmi pozitivně a motivačně. Odnáším si s sebou spoustu podnětů a doporučení pro kvalitní vykonávání své profese na pozici šéfa.
Jiří Drnec

Jiří Drnec, Baumüller Brno s.r.o.

Informace získané na tomto semináři byly pro mě velice podmětné a okamžitě na nich budu stavět svou další práci. Jako první zavedeme Klobouky, vyhodnocení a vizualizaci produkce.
Martin Barabáš

Martin Barabáš, JD ROZHLASY s.r.o.

Díky semináři jsem zjistil, jakých hrubých chyb se ve firmě dopouštíme a hlavně jakých chyb se dopouštím já osobně. Byl bych rád, kdyby se seminář uskutečnil v naší firmě, zaměřený na naše problémy, aby si to mohli vyslechnout i ostatní kolegové.
David Mezírka

David Mezírka, SECO TOOLS CZ s.r.o.

Děkuji za velmi zajímavý seminář plný hodnotných informací. Je to velmi dobrý "otvírač očí".
Miroslav Hrdý

Miroslav Hrdý, Autocentrum BARTH a.s.

Super, mnoho užitečných a v praxi použitelných informací. Skvělé předvedení na praktických příkladech. Použitelné v práci, ale i v soukromém životě.
Jaroslav Růžička

Jaroslav Růžička, Autocentrum BARTH a.s.

Návštěva semináře "Motivační seminář pro střední management" byla velkým přínosem nejen v pracovním, ale i soukromém životě. Jednalo se o změnu pohledu na řízení kolektivu i změnu priorit v hodnocení a ohodnocení kolegů a podřízených.
Petr Opletal

Petr Opletal, MEDMORAVIA s.r.o. - Včelařská stanice

Asi nejcennějším objevem bylo jednoduché opatření v podobě vytvoření jakýchsi „úředních hodin pro zaměstnance“ za současného vyhrazení času, v němž se skutečně věnuji práci a nepřijímám návštěvy, ani telefonáty. V poslední době jsem totiž pociťoval mimořádné vyčerpání a počínající frustraci z množství práce, přičemž jsem si často připadal roztříštěný, nesoustředěný.
David Dulík

David Dulík, Sklenářství Nonstop plus s.r.o.

Věcí, které mi byly přínosem byla spousta. "Motivační seminář pro střední management" mi otevřel oči v náhledu a řešení náročných situací, které se můžou ve výrobním provozu objevit. Co mě ale opravdu nejvíce zaujalo bylo to, že spousty poznatků může člověk aplikovat i v soukromém životě. Hodně věcí je pro člověka samozřejmostí, ale až do té doby, než o ně přijde.

 

Trenéři semináře

Ing. Rastislav Zachar

 

Ing. Rastislav Zachar
Majitel společnosti
Business Success, spol. s r.o.

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Převzali jste vedoucí pozici a chcete se vyvarovat zbytečných chyb?
Rezervujte si místo na
Motivačním semináři pro střední management.

Mám zájem o seminář