1. Úvod
  2. /
  3. Management
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Motivační seminář pro vedoucí...
  8. /
  9. Poptávka semináře Motivační seminář...

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

3 denní seminář, kde získáte návod na to jak řídit efektivně svůj tým

Poptávka/přihláška

Cena: 29 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Ing. Ondřej Míča

Ing. Ondřej Míča, M+H, Míča a Harašta s.r.o.

Jsem nadšen. Seminář byl veden jednoduchou formou, kdy většina prezentovaných témat byla komunikována pomocí příkladů. Bylo tak možné si látku dobře zapamatovat a dávat pozor. Většinu témat je možné využít v pracovním i osobním životě.
Josef Andratschke

Josef Andratschke, COM Electric s.r.o.

Seminář moc příjemně překvapil. Šel jsem sem s úplně jiným očekáváním stylu „pro firmu je třeba pracovat 28 hod. denně a umřít za ni“. Ve výsledku se mi velmi líbil a dal mi mnoho cenných informací a pomohl problémy pojmenovat a ukázal cestu ven.
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Za 3 dny jsem se naučil víc, než za uplynulé 3 roky. Na seminář jsem šel z pozice úspěšného manažera s několikaletou praxí na vedoucích pozicích. Přesto jsem nedokázal zodpovědět ani tak jednoduché otázky, jako „Kdo je to vedoucí pracovník?“, „Jak opravdu správně delegovat?“ či „Jak pracovníky dlouhodobě motivovat?“ Odešel jsem s hlavou plnou užitečných informací a chutí je začít aplikovat. Nadšený a motivovaný.