1. Úvod
  2. /
  3. Management
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Motivační seminář pro vedoucí...
  8. /
  9. Poptávka semináře Motivační seminář...

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

3 denní seminář, kde získáte návod na to jak řídit efektivně svůj tým

Poptávka/přihláška

Cena: 29 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Ing. Ondřej Míča

Ing. Ondřej Míča, M+H, Míča a Harašta s.r.o.

Jsem nadšen. Seminář byl veden jednoduchou formou, kdy většina prezentovaných témat byla komunikována pomocí příkladů. Bylo tak možné si látku dobře zapamatovat a dávat pozor. Většinu témat je možné využít v pracovním i osobním životě.
Hana Vajdová

Hana Vajdová, Shark.AERO s.r.o. Airport Senica

Seminář byl zábavný a velmi trefně Ivoš popsal a znázornil vysvětlovanou problematiku. Dostala jsem spousty odpovědí, dokonce i na otázky, o kterých jsem nevěděla, že mě trápí 🙂 Jako první zavedu vnitrofiremní formuláře a komunikační centrálu.
Ing. Karel Šafařík

Ing. Karel Šafařík, Anylopex plus s.r.o.

To, že nazýváte kurz pojmem "motivační" mi příjde velmi výstižné. Dávám věci do pohybuju a kolegové to velmi oceňují, řeším interní procesy i kvalitu, strukturu jsem dořešil právě dnes a tu jsem Vám zaslal. Zároveň když jsem se na to podíval, tak jsem zjistil, proč jsem dlouhodobě tak vytížený, protože mám ve firmě 8 výkonných funkcí 😀 Takže jasně, dočasně si teď máknu ještě víc než předtím, ale výhledově cílím na to, že firma poroste, bude fungovat a z toho co děláme budeme mít dobrý pocit jak my, tak naši klienti a to mi přijde to hlavní. Současné pracovní nasazení je zcela mimořádné a je evidentní, že už to pomalu zase musím brzdit, protože je neudržitelné, ale fascinuje mě to, čeho všem jsem nyní díky Vám schopen. Děkuji Vám i Vaší firmě za to, co děláte, vážím si toho.