1. Úvod
  2. /
  3. Management
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Motivační seminář pro vedoucí...
  8. /
  9. Poptávka semináře Motivační seminář...

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

3 denní seminář, kde získáte návod na to jak řídit efektivně svůj tým

Poptávka/přihláška

Cena: 29 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Jiří Tomíček

Jiří Tomíček, CADservis, s.r.o.

Na motivačním semináři pro vedoucí pracovníky jsem byl vícekrát a vždy to bylo jiné. Poprvé mi trvalo dost dlouho, než jsem se rozhodl, stálo to dost peněz a to navíc v době, kdy jsme byli malinká firmička bez větších příjmů. Dnes jsem rád, že jsem na seminář šel. Díky tomu jsem získal základní znalosti o organizaci a vedení firmy a postupně se aplikováním těchto informací posunujeme z malé dvoučlenné firmy bez zisku k firmě zajímavé jak pro zákazníky, tak i pro naše pracovníky s pěkným obratem i ziskem, která má 17 členů týmu a každý rok bezpečně rosteme.
Mgr. Zuzana Otrubová

Mgr. Zuzana Otrubová, PANTER, spol. s r.o.

Seminář v Business Success byl pro mě pracovně i osobně velmi užitečný. Vynikající a přitom nejsložitější na semináři asi byla jeho intenzita. Informací je za tři dny tolik, že je uvádím do praxe už měsíc a rozhodně mám ze semináře ještě pořád dost podnětů, na kterých budu dál pracovat. Ideální je podle mého názoru posloupnost a srozumitelnost předávaných poznatků, jejich vzájemná provázanost a logika a funkční systém práce, který jsem si ze semináře odnesla. Děkuju Busines Success za spoustu nápadů pro realizaci funkčního řešení vedení firmy.
Petr Prokš

Petr Prokš, PFM-GROUP a.s.

Seminář byl pro mě v mnoha směrech podnětný, a nejen že mi pomohl urovnat myšlenky, ale přinesl mi i inspirace a nové nápady (a to se mi už věru často nestává). Důsledně aplikuji – „obdržet plně vykonané“, oprašuji (i) svůj klobouk a re-definujeme produkty pro každé oddělení a pozici.