Základy efektivního marketingu

2 denní seminář, kde získáte návod jak zlepšit svůj marketing

Poptávka/přihláška

Cena: 18 950 Kč

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Eliška Nemravová

Eliška Nemravová, NEMA, spol. s r.o.

Líbilo se mi, že se seminář prolínal s obchodním seminářem. Propletení obchodu a marketingu je v naší firmě úzké, takže je to v praxi u nás skvěle k využití. Jako první zavedeme snímání a vyhodnocování dat. Měření kampaní.
Renata Žížalová

Renata Žížalová, VETOS group s.r.o.

Seminář mi přinesl nové znalosti a potvrdil, že již máme některé věci zavedené a používáme je správně. Nalil mi do žil novou šťávu zase o další krok marketing ve firmě posunout. Trenér uváděl skvělé příklady. Jako první zavedeme: rozpočet za marketing, odstranit věci, které by mohly vzbudit nedůvěru zákazníka.
Ing. Eliška Neumayerová

Ing. Eliška Neumayerová, Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.

Před absolvováním semináře „Základy efektivního marketingu“ jsem měla minimální představu o tom, co vše se pod pojmem „marketing“ skrývá. Díky semináři jsem získala určitý přehled nad tím, jak vlastně marketing funguje, jak správně komunikovat se zákazníky a mnoho dalších užitečných informací, které určitě v budoucnu využiji. Lektor byl skvělý, snažil se vše jednoduše a srozumitelně vysvětlit, uváděl příklady z praxe, které člověku velmi pomohou. První změnou, kterou v naší firmě určitě zavedu, bude získávání referencí od našich zákazníků.