Zlepšení prodejních dovedností, lepší kooperace mezi prodejci a firemním marketingem a vynikající PR vaší firmy u zákazníků.

Připravíme Vám interní seminář na míru.

Interní seminář

Sestavíme na míru Vašim potřebám uzavřený seminář, během kterého vysvětlíme vašim kolegům, jakou strategii zvolit pro zlepšení jejich výsledků. Koučovaným tréninkem účastníkům akce pomůžeme principy komunikace, zjišťování potřeb, zvládání námitek, řešení reklamací a další obchodní techniky důsledně pochopit a osvojit si je.

Poskytneme jim návod na řešení situací, pro které zatím funkční řešení nenašli a kvůli tomu mají tendenci se těmto situacím vyhýbat. Pomůžeme jim pojmenovat si úspěšné akce a najít rezervy, a také zvýšíme jejich ochotu pracovat na sobě a dosáhnout skutečně profesionální úrovně kvality jejich práce.

Co říkají naši klienti

Ivana Šachová

Ivana Šachová, jednatelka SILEX spol. s r.o.

Nejdříve jsme měli v úmyslu ji vytvořit sami, na základě poznání náplně práce jednotlivých pracovních pozic a nároků na ně kladených, ale nakonec jsme usoudili, že bude daleko efektivnější využít zkušeností firmy Business Success s tvorbou orgboardů. Přijali jsme nabídku pana Pavla Rance.
Libor Sedláček

Libor Sedláček, jednatel společnosti GUMEX, s.r.o.

Již od prvního „Semináře pro vedoucí pracovníky“ jsme cítili, že materiály pro vzdělávání firmy „BS“ čerpají z poznatků pracovního života a že toto smýšlení je nám blízké. I my jsme chtěli mít opravdový pořádek ve firmě, kde jsou na prvním místě lidé: zákazníci i zaměstnanci.

Váš úspěch je pro nás prioritou.

Zavolejte nám!

Praha – tel. č. +420 731 492 021
Brno – tel. č. +420 736 509 206
Plzeň – tel. č. +420 736 509 205
Opava – tel. č. +420 731 492 017