Prověříme kvalitu práce Vašich prodavačů, prodejců nebo pracovníků příjmu objednávek nezávislým testováním v parametrech, které si u nás zadáte.

Mystery Shopping

Máte pocit, že Vaši prodejci nebo lidé, kteří jednají se zákazníky nejsou dostatečně efektivní?

Dostáváte od Vašich zákazníků občas stížnosti na jednání Vašich kolegů?

Nedaří se Vám čas od času naplnit očekávání zákazníků z toho důvodu, že jim bylo slíbeno něco jiného nebo měli jen mlhavou představu o tom, co u vás kupují?

Jsou Vaši prodejci spokojení a mají pocit, že již není třeba na sobě dále pracovat, neboť každé zlepšení by bylo pověstným „krokem zpět“?

Prověříme kvalitu jejich práce, jejich pro-zákaznický přístup, zodpovědnost a odborné znalosti. Najdeme rezervy, které můžete zlepšit a předáme Vám objektivní zpětnou vazbu!

Co říkají naši klienti

Ivana Šachová

Ivana Šachová, jednatelka SILEX spol. s r.o.

Nejdříve jsme měli v úmyslu ji vytvořit sami, na základě poznání náplně práce jednotlivých pracovních pozic a nároků na ně kladených, ale nakonec jsme usoudili, že bude daleko efektivnější využít zkušeností firmy Business Success s tvorbou orgboardů. Přijali jsme nabídku pana Pavla Rance.
Libor Sedláček

Libor Sedláček, jednatel společnosti GUMEX, s.r.o.

Již od prvního „Semináře pro vedoucí pracovníky“ jsme cítili, že materiály pro vzdělávání firmy „BS“ čerpají z poznatků pracovního života a že toto smýšlení je nám blízké. I my jsme chtěli mít opravdový pořádek ve firmě, kde jsou na prvním místě lidé: zákazníci i zaměstnanci.

Váš úspěch je pro nás prioritou.

Zavolejte nám!

Praha – tel. č. +420 731 492 021
Brno – tel. č. +420 736 509 206
Plzeň – tel. č. +420 736 509 205
Opava – tel. č. +420 731 492 017