1. Úvod
  2. /
  3. Prodej
  4. /
  5. Jak zvládat stres?

Pořád nestíháte?

Zdá se vám, že pracovní život je neustálý stres a vyčerpávající dřina? Rádi byste to změnili, ale nevíte přesně, jak na to?

zjistit více

Přijďte se inspirovat na úvodní seminář, kde se dozvíte:

  • Jak okamžitě změnit postoj a zažít úlevu ve vztahu k práci.
  • Proč se pracovní povinnosti neustále hromadí a jak to vyřešit.
  • Který faktor je příčinou stresu a jak se proti tomu bránit.
  • Jaká je prevence stresu.
  • Jak si lépe plánovat čas a pracovní aktivity.
  • Jak získat více času na rodinu a koníčky.

Komu je seminář určen?

Majitelům firem, manažerům, personalistům a všem klíčovým pracovníkům, kteří mají náročnou práci.

Jak dlouho úvodní seminář trvá?

2,5 hodiny

 

Jak zvládat stres?

 

Nadšených účastníků

Co říkají naši klienti

Jan Přikryl

Jan Přikryl, Jan Přikryl

Moc rád bych Vám poděkoval za pozvánku na dnešní seminář, bylo to úžasné, výborný kouč, skvělé téma, i fajn kolegové posluchači, moc jsem se pobavil, a to je v dnešní divné době moc příjemné 🙂 Zároveň jsem se dozvěděl i zajímavé informace, které mi pomohou řešit můj současný problém, kdy po 15 letech finančního poradenství v oblasti hypoték není kvůli válce a inflaci o tuto službu v podstatě zájem. Pomohlo mi to srovnat si uvnitř sebe myšlení a hledat nějaká řešení. A že je to jen na mně…
Ing. Karolina Špinková

Ing. Karolina Špinková, ředitelka školy CEDUK

Byla jsem příjemně překvapena, že se jednalo o plnohodnotný seminář, takovou vstupní "ochutnávku" s velmi zajímavými a praktickými poznatky a doporučeními. Už jsem dále neváhala a během několika týdnů jsem absolvovala všechny krátké semináře, na různá témata, jako je Prodej, Marketing, Komunikace, které společnost nabízí. Jednalo se vždy o plně profesionální kurzy, nabité informacemi. Lektoři jsou odborníci v oboru, umí skvěle zaujmout a vtáhnout do děje, což jako pedagog umím ocenit.
Veronika Kleinerová

Veronika Kleinerová, jednatelka společnosti Dolce Diva s.r.o.

Díky semináři jsem zjistila kde dělám chyby a proč žiji v neustálém stresu, nic nestíhám a hlavně, proč nemám čas na ty nejdůležitější věci v businessu, jako je určit strategii firmy, otevírat nové pobočky salonů, růst a pokračovat v této cestě, která mě sice neskonale baví, ale ještě více bohužel i unavuje.