1. Úvod
  2. /
  3. Prodej
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Emoce v prodeji
  8. /
  9. Poptávka semináře Emoce v...

Emoce v prodeji

2 denní seminář, kde získáte návod jak se stát nejlepším obchodníkem

Poptávka/přihláška

Cena: 19 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Michal Červený

Michal Červený, Menzo a.s.

Na semináři "Emoce v prodeji" mne nejvíce zaujalo, jak oslovit to, co vidím, hlavně v oblasti nálady a emocí. Dále na úvod říct, že nic nenabízím, neprezentuji, ale že se chci pobavit o tom, jak jim mohu pomoci. A samozřejmě hned na začátku jednání si uvědomit emoci zákazníka.
Lenka Kallerová

Lenka Kallerová, Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o.

Se seminářem Emoce v prodeji jsem byla maximálně spokojena. Průběh a prezentace, vše bylo velice příjemné a člověk se učí novým věcem nenásilnou formou. Hodlám zavést: odhad klienta – jeho emoční chování a otázky při zjišťování potřeb. Díky účasti na semináři je pro mě nyní jednání s klienty jedna velká radost. Práce mě více baví a naplňuje, když vím, jak na to.
Jan Žák

Jan Žák, SCHUNK Intec s.r.o.

Byly odpovězeny otázky, se kterými jsem na seminář šel. Chválím přístup trenéra a paní asistentky. Jako první zavedu přístup a oslovení lidí a jejich možných problémů ke zlepšení obchodních zkušeností.