Neuvěřitelný seminář o prodeji

3 denní seminář, kde se naučíte rozeznávat detaily obchodního jednání

Poptávka/přihláška

Cena: 17 950 Kč

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Lukáš Olšák

Lukáš Olšák, Národní centrum úspor s.r.o.

Seminář vnímám na vysoké úrovni, přitom snadno chápatelný pro všechny. Probírané věci mohu uplatnit jak v práci, tak v osobním životě, což je pro mě důležité. Odcházím se skvělým pocitem a cítím, že bych mohl být ještě lepším člověkem jak pro sebe, tak pro své okolí. Děkuji.
Jiří Soural

Jiří Soural, Celostátní česká služba s.r.o.

Skvělý seminář, převrátil mi kompletně pohled na postup v prodeji a to hlavně v přístupu k zákazníkovi. Tento seminář byl také skvělý v tom, že se prodej rozebíral více do hloubky a ani v nejmenším jsem netušil, že osobní život nebo soukromí má tak velký vliv na obchod. Úžasné je taky to, že za tak krátký čas jsem se dokázal o kus posunout.
Jiří Vavřina

Jiří Vavřina, ProBovin s.r.o.

Seminář splnil mé očekávání a přinesl i něco více, co mohu a budu využívat nejen profesně, ale i v soukromém životě. Jako první zavedeme: oslovit stávající zákazníky a zjistit, jak jsou spokojeni s dosavadními službami a snažit se jim dávat něco navíc.