1. Úvod
  2. /
  3. Prodej
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Neuvěřitelný seminář o prodeji
  8. /
  9. Poptávka semináře Neuvěřitelný seminář...

Neuvěřitelný seminář o prodeji

3 denní seminář, kde se naučíte rozeznávat detaily obchodního jednání

Poptávka/přihláška

Cena: 19 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Bc. Linda Vražbová

Bc. Linda Vražbová, SAFETY PRO s.r.o.

Seminář předčil mé očekávání, vážím si otevřeného přístupu trenéra i asistenta, oceňuji interaktivní provedení. Jako první zavedu: méně mluvit, neargumentovat, nepoužívat ALE 🙂
Ing. arch. Marie Vyskočilová

Ing. arch. Marie Vyskočilová, Nemoinspekt Bytové domy s.r.o.

Seminář se mi líbil, je to hodně informací najednou a věřím, že část z nich uplatním. Mnoho věcí je uplatnitelných i v běžném životě.
Jakub Zelina

Jakub Zelina, BARTEN s.r.o. 

Prodejních seminářů jsem před tímto (Neuvěřitelný seminář o prodeji) absolvoval několik. Problém byl v tom, že já jsem byl úplný začátečník a proti mně stál nějaký superman v prodeji. To, co mi vždy daný kouč říkal nebo co po mě v různých cvičeních chtěl, mi absolutně nedávalo smysl. Nedokázal jsem si to ani představit, že nějak takto v praxi budu komunikovat nebo reagovat. Neuvěřitelný seminář jsem absolvoval poté, co jsem si vyslechl půldenní seminář zdarma "Jak zvýšit prodej". Zde jsem se cca za 2 hodiny dozvěděl víc, než za několik dnů tréninku a školení u jiných společností/trenérů/lektorů. Prostě jsem se rozhodl, že toto musím slyšet celé až do konce, ať to stojí, co to stojí. Co k tomu dodat, možná jen to, že finance, které nás tento seminář stál, máme už dávno zpět i s úroky!