1. Úvod
  2. /
  3. Prodej
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Umění přednášet a prezentovat
  8. /
  9. Poptávka semináře Umění přednášet...

Umění přednášet a prezentovat

2 denní seminář, kde získáte návod jak si získat publikum a prezentovat

Poptávka/přihláška

Cena: 19 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová, Slezská univerzita v Opavě

Viete, čo je etika prezentovaní, inputy a outputy prezentácie, aké sú úrovne emócií prezentovania? Pokiaľ nie, presne pre Vás je určený seminár Umenie prednášať a prezentovať. Dozviete sa, ako na správnu štruktúru prezentácie, čo v nej nezabudnúť, ako sa postaviť pred publikum sebavedomejší. To všetko tvorí základ pre inšpirujúci zážitok nabitý zaujímavými poznatkami, na ktorých aplikáciu v praxi sa budete tešiť a posuniete tak svoje prezentácie na novú úroveň.
Pavel Kubák, DiS.

Pavel Kubák, DiS., NEMA, spol. s r.o.

Velmi přínosný seminář pro budoucí přednášení, dobrá cvičení. Jako první zavedu fáze prezentace, zvládání nervozity  a zvládání "šťouralů".
Ing. Veronika Novotná

Ing. Veronika Novotná, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, Slezská univerzita v Opavě

Týmu lidí v Business Success patří uznání za jejich profesionální přístup, kterého se nám účastníkům dostalo nejen během celého semináře, ale i ve fázi příprav a plánování termínu nebo po skončení akce. Líbilo se mi, že v Business Success vás o marketingu a komunikaci jen neučí, oni sami jdou jako firma skvělým příkladem. Na semináři „Umění přednášet a prezentovat“ panovala velmi přátelská, až rodinná atmosféra. Do jisté míry si člověk vystoupí z komfortní zóny, ale to bylo právě to, co jsem od semináře očekávala. Příjemným zpestřením byla praktická cvičení a techniky, jak se před publikem začít cítit komfortně. Ze semináře jsem si odnesla spoustu rad i ponaučení, která využiji v budoucnu nejen v práci, ale i osobním životě. Prezentujeme (se) totiž každý den!