1. Úvod
 2. /
 3. Prodej
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Umění přednášet a prezentovat

Chcete se zbavit nervozity z vystupování před lidmi?

Naučte se získat si publikum a nadchnout posluchače pro své myšlenky.

zjistit více     objednat

Umění přednášet a prezentovat

Získejte praktické odpovědi na otázky:

 • Jaké fáze má prezentace a jak se na ně kvalitně připravit?
 • Jaké jsou nejčastější chyby řečníků?
 • Co způsobuje nervozitu z veřejných vystoupení a jak se jí zbavit?
 • Jak zvládnout negativní reakce z publika?
 • Jaké jsou zásady prezentací pro menší a velká publika?
 • Co je dobré zjistit o vašem publiku před vystoupením? 
 • Jak získat a udržet během prezentace zájem lidí?
 • Jaké jsou nejzákladnější kvality dobrého řečníka?
 • Jak se nenechat během prezentace odvést od tématu?
 • Jak hodnotit úspěšnost prezentací?

Popis

Kolik z vás musí hovořit před lidmi? Kolik z vás musí něco prezentovat před skupinou? Jaký z toho máte pocit? Je to jednoduché? My o tom víme své. Naší každodenní prací je produkce seminářů a přednášek a právě na semináři „Umění přednášet a prezentovat“ se s vámi podělíme o naše zkušenosti.

Komu je seminář určen?

Všem lidem, kteří prezentují své myšlenky a chtějí pro ně získat ostatní. Majitelům firem, vedoucím pracovníkům, kteří vedou porady, obchodníkům, kteří dělají prezentace svých produktů a služeb a lidem, kteří vystupují veřejně.

Přínos

Účastníci zvýší svou jistotu ve vystupování před skupinou a v sestavování prezentací, které nenudí. Prakticky si natrénují jak zvládnout nervozitu a přednášet před více lidmi.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech. Teorie je kombinovaná s konkrétními tréninky a cvičeními, které si účastníci v průběhu semináře osobně vyzkoušejí.

Délka semináře: 2 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj.přímo u klienta.

Mám zájem o tento seminář

 

Aktuální termín a místo

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
4.9. - 5.9.2024
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Ing. Veronika Novotná

Ing. Veronika Novotná, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, Slezská univerzita v Opavě

Týmu lidí v Business Success patří uznání za jejich profesionální přístup, kterého se nám účastníkům dostalo nejen během celého semináře, ale i ve fázi příprav a plánování termínu nebo po skončení akce. Líbilo se mi, že v Business Success vás o marketingu a komunikaci jen neučí, oni sami jdou jako firma skvělým příkladem. Na semináři „Umění přednášet a prezentovat“ panovala velmi přátelská, až rodinná atmosféra. Do jisté míry si člověk vystoupí z komfortní zóny, ale to bylo právě to, co jsem od semináře očekávala. Příjemným zpestřením byla praktická cvičení a techniky, jak se před publikem začít cítit komfortně. Ze semináře jsem si odnesla spoustu rad i ponaučení, která využiji v budoucnu nejen v práci, ale i osobním životě. Prezentujeme (se) totiž každý den!
Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová, Slezská univerzita v Opavě

Viete, čo je etika prezentovaní, inputy a outputy prezentácie, aké sú úrovne emócií prezentovania? Pokiaľ nie, presne pre Vás je určený seminár Umenie prednášať a prezentovať. Dozviete sa, ako na správnu štruktúru prezentácie, čo v nej nezabudnúť, ako sa postaviť pred publikum sebavedomejší. To všetko tvorí základ pre inšpirujúci zážitok nabitý zaujímavými poznatkami, na ktorých aplikáciu v praxi sa budete tešiť a posuniete tak svoje prezentácie na novú úroveň.
Pavel Kubák, DiS.

Pavel Kubák, DiS., NEMA, spol. s r.o.

Velmi přínosný seminář pro budoucí přednášení, dobrá cvičení. Jako první zavedu fáze prezentace, zvládání nervozity  a zvládání "šťouralů".
Ing. Eliška Nemravová

Ing. Eliška Nemravová, NEMA, spol. s r.o.

Seminář na téma prezentování: s ohledem na to, že před jakýmkoliv mým prezentováním jsem vždy pomalu upadala do mdlob (přeháním), mě neuvěřitelně moc nakoplo a překvapilo co se mnou Ivoš [lektor] dokázal udělat za pouhé 2 dny. Na konci semináře jsem dokázala odprezentovat 15 minutovou prezentaci bez toho, aniž bych u toho zažívala muka. Byla jsem v pohodě. A to je přesně to, co jsem od toho chtěla! Naučit se bojovat s trémou a vědět, že to prostě nějak opět zvládnu.
Eva Belicová

Eva Belicová, Performia, spol. s r.o.

Seminář byl skvělý v tom, že byly kombinovány teoretické věci s praxí. Takže všechno, co jsme se naučili, jsme si mohli ihned vyzkoušet.

 

Trenér semináře

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Naučte se získat si publikum a nadchnout posluchače pro své myšlenky.
Rezervujte si místo na semináři 
Umění přednášet a prezentovat.

Mám zájem o tento seminář