Audio kniha Život šéfa – 2. rozšířené vydání

Úspěch každé aktivity, do které je zaangažováno více lidí, záleží na moudrém vedení. Slabí, samolibí, nezkušení, nebo neproduktivní vedoucí mohou vyplýtvat plody práce i těch nejpracovitějších a nejschopnějších spolupracovníků či výrobních prostředků, které mají k dispozici.
Skupina předvede svůj skutečný potenciál jen pod vedením zkušených a schopných šéfů. Jen ti z ní dostanou svým moudrým vedením také výsledky, že bude dobře jednotlivcům i skupině jako takové.

Autorem souboru příběhů z podnikatelského prostředí je Rastislav Zachar, majitel společnosti Business Success, spol. s r.o.

Slovo autora: „Tato audiokniha je souborem příběhů, se kterými jsem se setkal během své kariéry v řízení lidí, přednášení manažerských seminářů, ale i v čase zvládání konkrétních situací ve stovkách firem. Jsou zde zachyceny situace, které mě zaujaly, které se v mnoha firmách a v různých formách opakovaly a které měly na jejich fungování zásadní vliv.
Nahrávky v této knize nemají ambice stát se odborným pojednáním o managementu, řízení či motivaci. Jejich posláním je formou krátkých a jednoduchých příběhů připomenout určité zákonitosti, které podle mých zkušeností stojí za to, abychom je při řízení skupin měli neustále před očima. Příběhy jsou na sobě nezávislé, proto je můžete poslouchat v jakémkoli pořadí. A pokud vám poskytnou rychlou a kvalitní inspiraci, kterou člověk může ihned použít v reálném životě, pak kniha své poslání splnila.“

2. rozšířené vydání namluvil Ivo Jurman.

Textová ukázka
Audio ukázka

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.

Pořiďte si audio knihu

Cena audio knihy „Život šéfa“ je 189 Kč včetně DPH.

Audio knihu si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně, Plzni nebo Ostravě. Přejete-li si publikaci zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.

 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Autor publikace

Rastislav Zachar

Majitel společnosti Business Success, spol. s r.o.