Audio kniha Život šéfa – 2. rozšířené vydání

Chcete se nechat inspirovat příběhy z podnikatelského prostředí?

Tato audio kniha obsahuje skutečné příběhy, se kterými se autor setkal během své kariéry v řízení lidí.

Úspěch každé aktivity, do které je zaangažováno více lidí, záleží na moudrém vedení. Slabí, samolibí, nezkušení, nebo neproduktivní vedoucí mohou vyplýtvat plody práce i těch nejpracovitějších a nejschopnějších spolupracovníků či výrobních prostředků, které mají k dispozici.
Skupina předvede svůj skutečný potenciál jen pod vedením zkušených a schopných šéfů. Jen ti z ní dostanou svým moudrým vedením také výsledky, že bude dobře jednotlivcům i skupině jako takové.

Autorem souboru příběhů z podnikatelského prostředí je Rastislav Zachar, majitel společnosti Business Success, spol. s r.o.

Slovo autora: „Tato audiokniha je souborem příběhů, se kterými jsem se setkal během své kariéry v řízení lidí, přednášení manažerských seminářů, ale i v čase zvládání konkrétních situací ve stovkách firem. Jsou zde zachyceny situace, které mě zaujaly, které se v mnoha firmách a v různých formách opakovaly a které měly na jejich fungování zásadní vliv.
Nahrávky v této knize nemají ambice stát se odborným pojednáním o managementu, řízení či motivaci. Jejich posláním je formou krátkých a jednoduchých příběhů připomenout určité zákonitosti, které podle mých zkušeností stojí za to, abychom je při řízení skupin měli neustále před očima. Příběhy jsou na sobě nezávislé, proto je můžete poslouchat v jakémkoli pořadí. A pokud vám poskytnou rychlou a kvalitní inspiraci, kterou člověk může ihned použít v reálném životě, pak kniha své poslání splnila.“

2. rozšířené vydání namluvil Ivo Jurman.

Textová ukázka
Audio ukázka

Autor publikace

Rastislav Zachar

Majitel společnosti Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si audio knihu

Cena audio knihy „Život šéfa“ je 189 Kč včetně DPH.

Audio knihu si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.



 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.