1. Úvod
 2. /
 3. Praktické publikace
 4. /
 5. Jak hodnotit a odměňovat...

Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance?

Průvodce úspěšného manažera

Hodnotíte a odměňujete své zaměstnance skutečně spravedlivě a motivačně?

Tato publikace obsahuje tipy a praktické návody, jak ve firmě nastavit jednoduchý a objektivní systém hodnocení produkce.

K nejzákladnějším povinnostem každého manažera patří hodnocení podřízených a toto hodnocení má často přímou vazbu na odměňování.

Hodnocení může zaměstnance motivovat, může ho povzbudit a zlepšit jeho výkonnost, může mu přinést pocit užitečnosti a naplnění. Na druhou stranu jej může také odradit, vzít mu pocit prospěšnosti a demotivovat ho.

Pokud je nesprávné a ještě navíc ovlivňuje výši mzdy, morálka i výkonnost zaměstnance klesne a může od vás i odejít.

Dobrý, jednoduchý a objektivní systém hodnocení vám dokáže usnadnit práci, zlepšit vztahy, zvýšit pracovní morálku a výkonnost zaměstnanců a zároveň preventivně snížit fluktuaci.

V publikaci „Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance?“ se dozvíte:

 • Čím se měří hodnota zaměstnance?
 • Proč vám vaši lidé dají to, co odměňujete?
 • Jak se měří produkce?
 • Jak můžete získat podklady pro hodnocení produktivity vašich lidí?
 • Jak převést výsledky měření produktivity na výši mzdy či prémie?
 • Jak zajistit, aby si vaši lidé sledovali svou vlastní produktivitu sami a měli zájem na jejím zlepšování?
 • Součástí publikace jsou konkrétní vzory systémů měření produkce a reálných mzdových tabulek.

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce hodnocením

Cena publikace „Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance?“ je 690 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Pavel Bartoň

  Pavel Bartoň, TERRACON a.s

  Publikace mi ukázala metodiku zavádění odměňování pracovníků ve vazbě na jejich výkonnost, což vedlo k zavedení způsobů odměňování objektivnějším pohledem. Celý systém je postaven na vývoji parametrů uvnitř firmy. Díky publikaci Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance? se mi podařilo definovat parametry v jednotlivých oblastech mého podnikání a zavést resp. rozšířit statistiky. Považoval bych za užitečné rozšířit pohled na odměňování v celém oboru apod.
  Petr Čeliš

  Petr Čeliš, Realsan Group, s.e.

  Pracovní sešit Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance? mi pomohl porozumět a vytvořit střechu nad tím, co jsem se doposud od vás naučil. Uvědomil jsem, jaký to má všechno smysl a že ta dřina, která stojí za tím uvést to ve firemní život, stojí.
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.