Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance?

K nejzákladnějším povinnostem každého manažera patří hodnocení podřízených a toto hodnocení má často přímou vazbu na odměňování.

Hodnocení může zaměstnance motivovat, může ho povzbudit a zlepšit jeho výkonnost, může mu přinést pocit užitečnosti a naplnění. Na druhou stranu jej může také odradit, vzít mu pocit prospěšnosti a demotivovat ho.

Pokud je nesprávné a ještě navíc ovlivňuje výši mzdy, morálka i výkonnost zaměstnance klesne a může od vás i odejít.

Dobrý, jednoduchý a objektivní systém hodnocení vám dokáže usnadnit práci, zlepšit vztahy, zvýšit pracovní morálku a výkonnost zaměstnanců a zároveň preventivně snížit fluktuaci.

Jednotlivé kapitoly „Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance?“

  • Čím se měří hodnota zaměstnance?
  • Vaši lidé vám dají to, co odměňujete
  • Jak se měří produkce
  • Technická pravidla pro vedení statistik
  • Jak správně stanovit statistiky pro pracovní pozice
  • Statistiky podproduktů
  • Manažerská práce se statistikami

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.

Pořiďte si průvodce hodnocením

Cena publikace „Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance“ je 590 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.

 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Autor publikace

Pavel Ranc

trenér a konzultant firmy Business Success, spol. s r.o.