1. Úvod
 2. /
 3. Praktické publikace
 4. /
 5. Jak nepřijít o schopné...

Jak nepřijít o schopné zaměstnance?

Průvodce úspěšného manažera

Nechcete přijít o klíčové zaměstnance?

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak zajistit, aby byli vaši klíčoví lidé u vás spokojení, byli stabilními členy týmu a nehledali pracovní příležitosti jinde.

Je snazší si zákazníka udržet, než ho získat. Je levnější si zákazníka udržet, než vydávat peníze na marketing a prodejce, kteří mají získat nového.

Stejná logika platí i pro zaměstnance. Je snazší a levnější si schopné pracovníky udržet, než hledat nové. Personální změny jsou nákladné a někdy i zbytečné. Rádi bychom vám pomohli zlepšit stabilitu vašeho týmu a porozumět tomu, co způsobuje fluktuaci a jak zabránit odchodům cenných pracovníků.

V publikaci „Jak nepřijít o schopné zaměstnance?“ se dozvíte:

 • Co váš tým motivuje a co ho naopak demotivuje a oslabuje?
 • Jak můžete reagovat na neoprávněné požadavky nebo dokonce na vydírání?
 • Co od vás vaši lidé očekávají?
 • Jak můžete chránit váš tým před blbou náladou a nákazou zevnitř?
 • Co byste si neměli rozhodně nechat líbit?
 • Kdy dávat lidem další šanci a když nezbývá, než pracovníka propustit?
 • a mnoho dalšího…

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce řízením

Cena publikace „Jak nepřijít o schopné zaměstnance?“ je 150 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Šárka Novotná

  Šárka Novotná, Eurosoft-Control s.r.o.

  Na brožurce Jak nepřijít o schopné zaměstnance? se mi líbí, že jsou u kapitol uvedena jednotlivá cvičení, která pomohou sestavit žebříček těch firemních nej osobností. Důležité je myslet na to, že i když jsou tito lidé velmi produktivní a schopní a máme pocit, že nás nepotřebují, nesmíme zapomenout, že i tito lidé touží po naší pozornosti, ocenění.
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.