Jak sepsat klobouky?

Průvodce úspěšného manažera

Máte jasně definováno, co od kterého pracovníka očekáváte?

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak sepsat popisy práce pro jednotlivé pracovní pozice ve firmě.

Klobouk je slangový výraz pro kompletní popis práce jakékoli pracovní pozice. Je to šanon nebo složka s materiály, které obsahují, jak se co dělá. Firma v klobouku jednoznačně definuje svým pracovníkům, co se od nich očekává při práci na dané pracovní pozici.

Mnoho manažerů si možná řekne – „To ničí kreativitu, nikdo to stejně nebude ani číst, a kdyby to i četli, tak tomu nebudou rozumět. A vůbec, já jako šéf nemám prostor pak kontrolovat, jestli to tak i dělají.“ Snad zbývá už jen doplnit – „Stejně na to nemáme čas, protože musíme velmi tvrdě pracovat.“

Může to být i váš případ?

Jednotlivé kapitoly „Jak sepsat klobouky?“

  • Účel pracovní pozice
  • Umístění pracovní pozice ve struktuře firmy
  • Pravomoci
  • Předpoklady
  • Seznam základních činností
  • Seznam materiálů, které se vztahují k vykonávaným činnostem, …

 

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce popisů práce

Cena publikace „Jak sepsat klobouky?“ je 590 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.