1. Úvod
 2. /
 3. Praktické publikace
 4. /
 5. Jak snadněji dosahovat svých...

Jak snadněji dosahovat svých cílů?

Průvodce úspěšného manažera

Jak si stanovit atraktivní cíle a jak jich dosáhnout? 

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak si stanovit cíl, který bude reálný a dosažitelný a jak pro své cíle získat i další lidi.

Možná jste někdy v životě zažili situaci, kdy jste byli zasypáni nahodilými situacemi a nežádoucími událostmi, kvůli kterým jste nebyli schopni dělat to, co jste původně dělat chtěli. A čím více jste se snažili, tím to bylo horší. Někomu se toto přihodí jednou za uherský rok, jiný to má na denním pořádku. Čím je to způsobeno?

Dobrá příprava, tedy dobré plánování, zajistí, že ze života mizí nežádoucí jevy, chaos. Zjistěte, jak systematicky plánovat a co dělat, aby se naše plány rychle realizovaly. 

Jednotlivé kapitoly „Jak snadněji dosahovat svých cílů“

 • Proč se zabývat plánováním?
 • Čeho chci dosáhnout?
 • Proč to chci dosáhnout?
 • Jak to bude přesně ve finále vypadat?
 • Jak co nejlépe dosáhnout stanoveného cíle?
 • Potřebujete pro dosažení stanoveného cíle spolupráci dalších lidí?
 • … a mnoho dalších

Autor publikace

Ivo Jurman

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce dosahováním cílů

Cena publikace „Jak snadněji dosahovat svých cílů“ je 150 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Ivana Hubálková

  Ivana Hubálková, ARTISAN DŘEVOPRODEJ, s.r.o.

  Většinu věcí člověk ví, ale pokud se nad tím pořádně nezamyslí, tak mu to nedojde. Děkuji, v mnoha ohledech jste mi otevřeli oči.
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.