Jak vytvořit a používat VŠEOBECNÝ KLOBOUK zaměstnance?

Naučte se pracovat se Všeobecným kloboukem zaměstnance?

Tato publikace je věnována základní úrovni znalostí, tomu prvnímu, co by měl nováček o vaší firmě vědět.

Jak rychle stabilizovat nového člena týmu po přijetí do firmy? Jak zajistit, že chápe pravidla fungování týmu, že akceptuje základní hodnoty, ztotožní se s nimi a jedná v jejich duchu? A jak dosáhnout toho, že má nový zaměstnanec co nejrychleji výsledky na svém postu?

Otázky, v dnešní době charakterizované nedostatkem pracovníků na trhu práce, možná naléhavější mnohem více než kdysi.

Všeobecný klobouk pro zaměstnance může být jedním z prvních souborů instrukcí, které nováček u vás musí zvládnout. Může sloužit jako test schopností nováčka akceptovat a dodržovat vaše základní pravidla. Když nováček selhává v této základní oblasti, zvažte, zda je efektivní předávat mu pozici ve vaší firmě.

Tato publikace je věnována základní úrovni znalostí, tomu prvnímu, co by měl nováček o vaší firmě vědět. Kdyby takový všeobecný popis práce, manuál nebo, jak my říkáme, klobouk byl ve vaší firmě k dispozici, usnadnilo by to nástup nováčků a omezilo nutnost vašeho vysvětlování potřebného k jejich základní orientaci.

Jednotlivé kapitoly „Jak vytvořit a používat VŠEOBECNÝ KLOBOUK zaměstnance?“

  • Jaká je realita zácviku v běžné firmě?
  • Co získáte používáním všeobecného klobouku?
  • Co do všeobecného klobouku nepatří a proč?
  • Jak všeobecný klobouk vytvořit, vydat, spravovat a aktualizovat?
  • Jak podle všeobecného klobouku zacvičit nováčky?
  • Co dělat, když se zácvik nedaří?

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si tohoto užitečného průvodce

Cena publikace „Jak vytvořit a používat VŠEOBECNÝ KLOBOUK zaměstnance“ je 690 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.