1. Úvod
 2. /
 3. Praktické publikace
 4. /
 5. Jak vytvořit a používat...

Jak vytvořit a používat VŠEOBECNÝ KLOBOUK zaměstnance?

Jak můžete zajistit, aby se noví kolegové rychle zorientovali v tom, jak vaše firma funguje a dodržovali zaběhnutá firemní pravidla?

Tato publikace slouží jako návod jak krok za krokem vytvořit přehled všeobecných pravidel, kterými se mají zaměstnanci řídit.

Jak rychle stabilizovat nového člena týmu po přijetí do firmy? Jak zajistit, že chápe pravidla fungování týmu, že akceptuje základní hodnoty, ztotožní se s nimi a jedná v jejich duchu? A jak dosáhnout toho, že má nový zaměstnanec co nejrychleji výsledky na svém postu?

Otázky, v dnešní době charakterizované nedostatkem pracovníků na trhu práce, možná naléhavější mnohem více než kdysi.

Všeobecný klobouk pro zaměstnance může být jedním z prvních souborů instrukcí, které nováček u vás musí zvládnout. Může sloužit jako test schopností nováčka akceptovat a dodržovat vaše základní pravidla. Když nováček selhává v této základní oblasti, zvažte, zda je efektivní předávat mu pozici ve vaší firmě.

Tato publikace je věnována základní úrovni znalostí, tomu prvnímu, co by měl nováček o vaší firmě vědět. Kdyby takový všeobecný popis práce, manuál nebo, jak my říkáme, klobouk byl ve vaší firmě k dispozici, usnadnilo by to nástup nováčků a omezilo nutnost vašeho vysvětlování potřebného k jejich základní orientaci.

V publikaci „Jak vytvořit a používat VŠEOBECNÝ KLOBOUK zaměstnance?“ se dozvíte:

 • Které informace novým zaměstnancům chybí v prvních dnech po nástupu?
 • Co získáte používáním všeobecného klobouku?
 • Co do všeobecného klobouku nepatří a proč?
 • Jak všeobecný klobouk vytvořit, vydat, spravovat a aktualizovat?
 • Jak podle všeobecného klobouku zacvičit nováčky?
 • Co dělat, když se zácvik nedaří?
 • Jak podle všeobecného klobouku zapracovat i méně bystré nováčky?
 • a mnoho dalšího…

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si tohoto užitečného průvodce

Cena publikace „Jak vytvořit a používat VŠEOBECNÝ KLOBOUK zaměstnance“ je 690 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Alena Zbořiláková

  Alena Zbořiláková, JAP Future s.r.o.

  Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala a naučila jsem se vytvořit klobouk, který bude přínosem pro firmu. 
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.