Jak získat čas?

Průvodce úspěšného manažera

Máte hodně starostí a jste neustále v jednom kole?

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak zvládat čas a mít nad ním větší kontrolu.

Rádi bychom vás prostřednictvím této brožury inspirovali k poznání, že je možné ho pro sebe získat více a získat tak prostor pro sebe, svou rodinu i koníčky.

84 % manažerů si stěžuje na to, že nemají dostatek času!

Podle průzkumu 84 % manažerů nemá potřebnou metodiku na to, jak efektivně využít čas, a jsou tedy nuceni zažívat situace, kdy jim ve firmě, v rodině, nebo v jiné oblasti života „ujíždí vlak“. Některé události se jednoduše dějí a oni mnohem spíše doufají v dobrý konec, než aby měli stav pod kontrolou a sami určovali směr a tempo vývoje v oblastech, za které jsou zodpovědní. Není to tím, že by člověk nepracoval, nesnažil se naplno, seč může.

Čas je horké téma dnešní doby, a naším záměrem je inspirovat vás několika jednoduchými praktickými tipy k poznání, že je možné ho pro sebe získat více a hospodařit s ním.

Jednotlivé kapitoly „Jak získat čas?“

  • Cíle
  • Týdenní a denní plánování
  • Síla rozhodnutí
  • Rychlost akcí
  • Soustředění
  • Charakter cílů
  • Pořádek
  • Vymýcení nedochvilnosti
  • Komunikace

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce plánováním

Cena publikace „Jak získat čas?“ je 150 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.