1. Úvod
 2. /
 3. Praktické publikace
 4. /
 5. Jsem dobrý šéf?

Jsem dobrý šéf?

Průvodce úspěšného manažera

Máte hodně starostí a jste neustále v jednom kole?

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak zvládat situace, se kterými se vedoucí pracovníci a majitelé firem každodenně setkávají!

Mnoho lidí hledá někdy komplikované odpovědi na to, jak správně řídit či organizovat, přitom jim nejednou leží přímo u nohou.

Odpovědi jsou však často tak jednoduché, až se tomu nedá ani uvěřit, takže se v tom snažíme najít něco „komplexnějšího“.

Ne, není třeba si to komplikovat, pravdivé a funkční věci bývají zpravidla velmi jednoduché.

Naše brožura přehledně a velmi jednoduchým způsobem popisuje oblasti, které řeší a zvládají vedoucí pracovníci.

Oslovuje přesně to, s čím se vedoucí pracovníci potýkají nejčastěji. Navíc na konci každé kapitoly jsou uvedena praktická cvičení, která ještě více podtrhnou jejich přínos.

Jednotlivé kapitoly „Jsem dobrý šéf?“

 • Úspěšný nebo oblíbený?
 • „Rozumnost“
 • Oddanost dokonalosti
 • Tajemství organizace
 • Dosahování produkce
 • Směrování
 • Kvalifikace lidí
 • Rozlišování versus rovnostářství
 • Výzva

Autor publikace

Rastislav Zachar

Majitel společnosti Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce vedením

Cena publikace „Jsem dobrý šéf?“ je 150 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Ing. Jana Nechutná

  Ing. Jana Nechutná, Centrum klíčů s.r.o.

  Díky této brožuře jsem si uvědomila, že nemohu zvládnout vše a nemohu dělat práci za podřízené, za kterou dostávají mzdu. Musím si vychovat tým a řídit ho, to znamená předat zodpovědnosti a kompetence, důvěřovat podřízeným a vyžadovat kvalitní práci.
  Ing. Václav Edl

  Ing. Václav Edl, EDOLO s.r.o.

  Po prostudování této brožury mně nejvíce potěšilo, jak lze snadno a efektivně změnit svoje každodenní činnosti tak, abych měl více času a zlepšoval se i ve své pozici. Nejvíce to ocenili moji spolupracovníci, protože jsem přestal vzbuzovat dojem kotle před výbuchem. Pokud bych měl shrnout přínos brožury, tak bych to vystihl jednou větou: „Ono to funguje“. Velice Vám děkuji za tyto praktické brožury a těším se na další tituly.
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.