Jsem dobrý šéf?

Průvodce úspěšného manažera

Máte hodně starostí a jste neustále v jednom kole?

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak zvládat situace, se kterými se vedoucí pracovníci a majitelé firem každodenně setkávají!

Mnoho lidí hledá někdy komplikované odpovědi na to, jak správně řídit či organizovat, přitom jim nejednou leží přímo u nohou.

Odpovědi jsou však často tak jednoduché, až se tomu nedá ani uvěřit, takže se v tom snažíme najít něco „komplexnějšího“.

Ne, není třeba si to komplikovat, pravdivé a funkční věci bývají zpravidla velmi jednoduché.

Naše brožura přehledně a velmi jednoduchým způsobem popisuje oblasti, které řeší a zvládají vedoucí pracovníci.

Oslovuje přesně to, s čím se vedoucí pracovníci potýkají nejčastěji. Navíc na konci každé kapitoly jsou uvedena praktická cvičení, která ještě více podtrhnou jejich přínos.

Jednotlivé kapitoly „Jsem dobrý šéf?“

 • Úspěšný nebo oblíbený?
 • „Rozumnost“
 • Oddanost dokonalosti
 • Tajemství organizace
 • Dosahování produkce
 • Směrování
 • Kvalifikace lidí
 • Rozlišování versus rovnostářství
 • Výzva

Autor publikace

Rastislav Zachar

Majitel společnosti Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce vedením

Cena publikace „Jsem dobrý šéf?“ je 150 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Ing. Jana Nechutná

  Ing. Jana Nechutná, Centrum klíčů s.r.o.

  Reference na brožuru Jsem dobrý šéf?  Díky této brožuře jsem si uvědomila, že nemohu zvládnout vše a nemohu dělat práci za podřízené, za kterou dostávají mzdu. Musím si vychovat tým a řídit ho, to znamená předat zodpovědnosti a kompetence, důvěřovat podřízeným a vyžadovat kvalitní práci.    
  Ing. Václav Edl

  Ing. Václav Edl

  Reference na brožuru Jsem dobrý šéf?  Po prostudování této brožury mně nejvíce potěšilo, jak lze snadno a efektivně změnit svoje každodenní činnosti tak, abych měl více času a zlepšoval se i ve své pozici. Nejvíce to ocenili moji spolupracovníci, protože jsem přestal vzbuzovat dojem kotle před výbuchem. Pokud bych měl shrnout přínos brožury, tak bych […]
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.