Nezničitelný zdroj motivace pro vaše podnikání

Průvodce úspěšného manažera

Bez čeho se neobešla žádná velká a prosperující firma? 

Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak získat a udržet energii na cestě
za vašimi sny.

Co je tím nejpodstatnějším a zároveň častokrát tím nejvíce nedoceněným faktorem ve všem, co děláme? Je to důvod, smysl nebo účel našich aktivit. Proč děláme to, co děláme? Proč člověk sportuje a proč také sportovat přestane? Proč zakládáme a budujeme firmu a po čase toužíme po tom, aby se to nikdy nestalo? Proč baví práce naše zaměstnance jen po omezenou dobu? A proč lidé obecně své sny v jakékoli oblasti vzdávají ještě předtím, než jich dosáhnou?

Odpověď na tyto otázky by mohla být: lidé si nejsou schopni definovat, uvědomit a udržet účel toho, co dělají.

Investovat čas do tvorby základního účelu všech vašich aktivit má ohromný význam. Pokud chcete dát stabilní základ porozumění a spolupráce vaším zaměstnancům i obchodním partnerům, pak je tato brožura určena právě vám.

V publikaci „Nezničitelný zdroj motivace pro vaše podnikání“ se dozvíte:

 • Jak definovat základní účel vaší firmy nebo projektu?
 • Proč u vás mají vaši zaměstnanci pracovat?
 • Dá se udržet chuť do práce dlouhodobě?
 • Jak přitáhnout do firmy dobré a produktivní zaměstnance?
 • Proč u vás zákazníci mají nakupovat?
 • Jak souvisí základní účel firmy a vaše pověst?
 • a mnoho dalšího…

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce pro tvorbu základního účelu

Cena publikace „Nezničitelný zdroj motivace pro vaše podnikání“ je 150 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

  Objednávka publikace

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.   

  Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

  Co říkají naši klienti

  Ing. Jana Nechutná

  Ing. Jana Nechutná, Centrum klíčů s.r.o.

  Reference na brožuru Jsem dobrý šéf?  Díky této brožuře jsem si uvědomila, že nemohu zvládnout vše a nemohu dělat práci za podřízené, za kterou dostávají mzdu. Musím si vychovat tým a řídit ho, to znamená předat zodpovědnosti a kompetence, důvěřovat podřízeným a vyžadovat kvalitní práci.    
  Ing. Václav Edl

  Ing. Václav Edl

  Reference na brožuru Jsem dobrý šéf?  Po prostudování této brožury mně nejvíce potěšilo, jak lze snadno a efektivně změnit svoje každodenní činnosti tak, abych měl více času a zlepšoval se i ve své pozici. Nejvíce to ocenili moji spolupracovníci, protože jsem přestal vzbuzovat dojem kotle před výbuchem. Pokud bych měl shrnout přínos brožury, tak bych […]
  Dominika Pašková

  Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

  Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.