Spoluprací k úspěchu

Mým cílem bylo napsat knihu, která bude zdrojem rychlé inspirace pro lidi v pracovním procesu. Knihu, která nepotřebuje mnoho Vašeho času, dá se otevřít na kterékoliv straně a umožní třeba i během pár sekund dostat impulz či inspiraci, ze kterých lez čerpat celé hodiny či dny.

Kniha je souhrnem myšlenek a pozorování, ke kterým jsem dospěl po 20 letech přednášení, konzultování a práce s lidmi. Je souhrnem inspirace od mnohých lidí z mého života, za kterou jsem jim upřímně vděčný. A je výsledkem vnitřní touhy podělit se o to, co ve mně je.

Kniha nemá za cíl ohromit ani neobsahuje kouzelné nebo zaručené recepty na úspěch. Jsou to spíše odpozorované jednoduché pravdy, které jsem vnímal u sebe nebo u ostatních. Když jsem se jimi řídil, pociťoval jsem uspokojení spojené s výsledky, když ne, dařilo se méně.
Rastislav Zachar

Pořiďte si průvodce úspěchem

Cena publikace „Spoluprací k úspěchu aneb praktická inspirace pro manažery a zaměstnance“ je 189 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář.

Autor publikace

Rastislav Zachar

Majitel společnosti Business Success, spol. s r.o.