Spoluprací k úspěchu

Chcete získat rychlý zdroj inspirace?

Kniha je souhrnem myšlenek a pozorování, ke kterým jsem dospěl po 20 letech přednášení, konzultování a práce s lidmi.

Mým cílem bylo napsat knihu, která bude zdrojem rychlé inspirace pro lidi v pracovním procesu. Knihu, která nepotřebuje mnoho vašeho času, dá se otevřít na kterékoliv straně a umožní třeba i během pár sekund dostat impulz či inspiraci, ze kterých lze čerpat celé hodiny či dny.

Kniha je souhrnem myšlenek a pozorování, ke kterým jsem dospěl po 20 letech přednášení, konzultování a práce s lidmi. Je souhrnem inspirace od mnohých lidí z mého života, za kterou jsem jim upřímně vděčný. A je výsledkem vnitřní touhy podělit se o to, co ve mně je.

Kniha nemá za cíl ohromit ani neobsahuje kouzelné nebo zaručené recepty na úspěch. Jsou to spíše odpozorované jednoduché pravdy, které jsem vnímal u sebe nebo u ostatních. Když jsem se jimi řídil, pociťoval jsem uspokojení spojené s výsledky, když ne, dařilo se méně.
Rastislav Zachar

Autor publikace

Rastislav Zachar

Majitel společnosti Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce úspěchem

Cena publikace „Spoluprací k úspěchu aneb praktická inspirace pro manažery a zaměstnance“ je 189 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Ing. Petr Cieslar

Ing. Petr Cieslar, Scania Czech Republic, s.r.o.

Ať otevřete tuto knihu v kterékoli její části, najdete myšlenku, příklad, který vás inspiruje, nastaví zrcadlo, povede k zamyšlení. K zamyšlení nad naší každodenní prací, naším okolím a hlavně nad sebou samým. A bude vás inspirovat znovu a znovu.
Michal Jílek

Michal Jílek, Dotykačka ČR s.r.o. 

Neuvěřitelně jednoduché, funkční a inspirativní návody pro lidi v každé pozici. Na druhou stranu také velmi zavazující, protože se už člověk nemůže vymlouvat, že neví. Přečtěte si tuto knihu a vracejte se k ní. Rozšíří váš pohled a uvolní vaši tvůrčí energii.
Ing. Miroslav Jakubec

Ing. Miroslav Jakubec, SERVIS CLIMAX a.s.

S plnou odpovědností mohu říci, že myšlenky, které si v této knize můžete přečíst, jsou pravdivé.
Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Knihu Spoluprací k úspěchu máme opravdu rádi, protože obsahuje obrovské množství tipů na kvalitní život (nejen pracovní), jež jsou vhodné jak pro zaměstnance, tak pro šéfy. Díky tomu, že jsou psané autoritou, se našim zaměstnancům jeden po druhém krásně dostávají pod kůži a mají větší ochotu se dle nich chovat. Vnímám v těchto tipech velkou podporu toho, jak žijeme, fungujeme a co děláme my.
Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.