Úspěšné plánování a projekty

Průvodce úspěšného manažera

Jak úspěšně zvládnout plánování a projekty?

Tato publikace obsahuje tipy a praktické návody, jak si můžete usnadnit realizaci vašich projektů a ušetřit energii nutnou
k úkolování a koordinaci vašich lidí.

Spoléhat se na štěstí a přízeň osudu znamená využívat jedno promile našich skutečných tvůrčích schopností. Egyptské pyramidy, římské Koloseum, Velkou čínskou zeď nebo indický Tádž Mahal postavil člověk. V němém úžasu i dnes pozorujeme gigantické projekty, jakými jsou stavba Mezinárodní vesmírné stanice nebo Burdž Chalífa v Dubaji.

Na vybudování firmy, projektu nebo na organizaci velké zakázky je třeba také člověka disponujícího trpělivostí, komunikačními schopnostmi, představivostí a nezlomnou touhou uspět. Usnadněte si realizaci vašich projektů a ušetřete energii nutnou k úkolování a koordinaci vašich lidí, které v rámci projektů řídíte.

V publikaci „Úspěšné plánování a projekty“ se dozvíte:

  • Co limituje vaše schopnosti tvořit?
  • Proč se termíny větších projektů zpožďují a jak tomu zabránit?
  • Jak získat lidi klíčové pro úspěch projektu na vaši stranu?
  • Jak nastavit kontrolní mechanismy projektů, abyste měli dokonalý přehled o jejich vývoji?
  • Jak správně stanovit priority, čemu dát přednost a co naopak upozadit?
  • Dá se předem garantovat úspěch projektu a zajistit, že eliminujete všechna rizika na minimum?
  • a mnoho dalšího…

Celkem 26 kapitol plus praktické příklady.

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce plánováním

Cena publikace „Úspěšné plánování a projekty“ je 690 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.