Chcete, aby vás následovali?

Rádi byste si potvrdili své lídrovské kvality a upevnili svou autoritu?

zjistit více     objednat

Schopnosti vůdce

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Co očekává skupina od svého lídra?
 • Jaké jsou základní kvality účinného vůdcovství?
 • Jak si získat lidi ve skupině či týmu přirozeným způsobem na svou stranu?
 • Jak získat a udržet autoritu a vliv na ostatní?
 • Jak prosazovat názory do skupiny lidí?
 • Kterých chyb se dopustili velcí vůdci v historii?
 • Jak udržet vysokou úroveň etiky a morálky v týmu?
 • Jak bránit skupinu a její cíle proti destruktivním vlivům?
 • Co dává lídrovi mandát či právo vést ostatní?
 • Jak udržet své postavení lídra bez manipulace a nekorektního jednání?
 • Jak správně zacházet se svěřenou mocí a získaným vlivem?

Popis

Někteří lidé ovládají principy vůdcovství instinktivně, někteří je nepoužívají vůbec. V každém případě po nastudování a pochopení určitých dat mají velkou šanci, aby se jejich schopnosti v této oblasti výrazně zlepšily, případně probudily k životu.

Seminář „Schopnosti vůdce“ je určen pro kohokoliv, kdo vede tým lidí na jakékoliv úrovni hierarchie. Výrazně však doporučujeme, aby nižší vedoucí navštívili tento seminář buď se svými nadřízenými, anebo až po jejich účasti.

Komu je seminář určen?

Všem vedoucím pracovníkům a lidem, kteří stojí v čele skupin, nebo skupiny lidí zastupují. Lidem, kteří chtějí vést a ovlivňovat své okolí.

Přínos

Odhalit kvality, které člověka opravňují postavit se tváří v tvář skupině lidí, vydat jim příkaz a mít právo domnívat se, že bude skutečně vykonán.

Seznámit účastníky semináře s tím, jaké znalosti musí vůdcovská osoba ovládat, aby mohla jiné lidi nadchnout, inspirovat a způsobit pravou oddanost týmu založenou na pravé důvěře a zdravém rozumu. Porozumění pozici vůdce – jeho chování a stylu řízení – dodání nástrojů pro vytvoření a udržení vysoké etiky v týmu. Absolvent semináře je kompetentní být na pozici vůdce a přesně ví, jak se má chovat, pokud chce, aby mu lidé v jeho okolí rádi naslouchali.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 3 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Doporučení

Pro ještě větší užitek ze semináře a hlubší porozumění doporučujeme absolvovat „Motivační seminář pro vedoucí pracovníky“.

Mám zájem o seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
1.12. - 3.12.2021
vybrat

 

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
11.5. - 13.5.2022
vybrat

 

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

Co říkají naši klienti

Angelika Dobešová

Angelika Dobešová, Ranch 13

Seminář splnil moje očekávání. Neměla jsem žádné pochybnosti o tom, že by to bylo jinak. Seminář byl znovu nejlepší vánoční dárek, jaký jsem mohla dostat. Jsem ráda, že jsem obohacená o tyto zkušenosti a cítím velkou nálož nové energie před další prací.
Ing. Libuše Nivnická

Ing. Libuše Nivnická, Knihovna Jiřího Mahena v Brně

Přes řadu osobních zkušeností, které mne naučila praxe, mnoho nových poznatků, úhlů pohledu a přístupů užitečných pro vůdce. Doporučím firmu dále.
Matěj Hůlka

Matěj Hůlka, Okna&Company s.r.o.

Další seminář, který mi otevřel oči. Moc se těším na další 🙂 Dobrá náplň, atmosféra, dobré příklady a výborný tým BS. Jako první zavedu: chraň svoje lidi. Zavčas vyjádřit nesouhlas.
Tomáš Dobeš

Tomáš Dobeš, Ranch 13

Nalezení směru v životě, jít cestou plnění výzev, cílů, menších starostí, problémů, dělat, zajímat se, být zvědavý. Ať chceme nebo ne, existuje pouze cesta produktivity tím správným směrem. Děkuji. Najít v životě jeden druhého, vážit si čas, který můžeme trávit s lidmi, které milujeme.
Miroslav Zelina

Miroslav Zelina, BARTEN s. r. o.

Bylo to něco, co jsem zatím nezažil. Jsem rád za otevřenost lektora. Díky za to, co jsem zde mohl slyšet.
Bc. Jaromíra Vosátková

Bc. Jaromíra Vosátková, Keramika Soukup a.s.

Seminář byl pro mě velkým prozřením. Nikdy jsem si neuvědomila, co všechno ovlivňuje mě, mé kolegy, moji rodinu, můj život. Děkuji za rozšíření obzorů. Jako první zavedeme osobní pohovory, abychom přesně analyzovali spokojenost a odhalili slabé stránky. Pak budeme plynule pokračovat.
Jan Provazník

Jan Provazník, COBAP s.r.o.

Děkuji za další "rozšíření" obzoru, způsobu řízení mého týmu a jeho používání v praxi. Jako první zavedeme zaměření se na etiku. 
Jiří Soukup

Jiří Soukup, Keramika Soukup a.s.

Seminář našlapaný od začátku do konce, který je plný informací, které jsou ihned aplikovatelné a použitelné do života. Je to seminář, který dokáže dostat člověka z bahna tak, aby se dokázal podívat na věci tak, jak opravdu jsou.
Bc. Pavla Cviklová

Bc. Pavla Cviklová, Keramika Soukup a.s.

Seminář předčil míru mého očekávání, byl veden zcela profesionálně a přesto natolik s mírou odlehčení situací, že je dle mého názoru pochopitelný a vstřebatelný i pro úplného začátečníka. Jako první zavedeme vytipování autorit a jejich využití pro vedení.
Ing. Igor Pazdera

Ing. Igor Pazdera, GIOMETAL s.r.o.

Jsem velmi spokojen s tímto seminářem. Opět mi ukázal kvalitu přednášené látky, kvalitu lektora a nastartoval mě pro další práci. Jako první zavedeme Klobouky a Orgboard.
Ing. Alena Chválková, MBA

Ing. Alena Chválková, MBA, IGEA s.r.o.

Skvělý seminář, který mi otevřel další dimenzi vnímání (nejen) tématu „leadershipu“ a přinesl mnoho inspirace a také praktické a pragmatické návody do praxe. Navíc v podání vynikajícího lektora pana Zachara tento seminář neměl jedinou chybu a byl pro mě velmi obohacující. Děkuji za tuto zkušenost a vřele doporučuji všem, kteří chtějí vědomě zlepšit svůj život.
Jakub Beneš

Jakub Beneš, BENEŠ a LÁT a.s.

Po absolvovaných seminářích a praxi mám pohled, který mi umožnil shrnout poznatky o vedení lidí. 
Josef Pirochta

Josef Pirochta, jednatel Atelier 99 s.r.o.

Člověk se dozví a pochopí řadu postupů a pohledů na svět a řízení. Nejde ovšem pouze o řízení firmy, ale i života jako takového. Komplexní seminář s důrazem na praktickou stránku každodenního života mi opět pomohl pootevřít oči.
Stanislav Sehnal

Stanislav Sehnal, jednatel KAMPOS, s.r.o.

Od prvopočátku mám motto: „I v podnikání může zůstat člověk člověkem“ a tímto se řídím celých 20 let. Ani jediná minuta nebyla zbytečnou či ztracenou investicí. Organizačně, opět vysoký standard!

 

Trenéři semináře

Ing. Rastislav Zachar

 

Ing. Rastislav Zachar
Majitel společnosti
Business Success, spol. s r.o.

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Chcete vést a ovlivňovat své okolí?
Rezervujte si místo na semináři
Schopnosti vůdce.

Mám zájem o seminář