1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Studijní kurzy
 6. /
 7. Jak sepsat klobouky?

Musíte to vysvětlovat stále dokola?

Ušetřete čas a vytvořte podřízeným funkční popisy práce na individuálním nebo skupinovém kurzu.

zjistit více     objednat

Kurz Jak sepsat klobouky?

Co během kurzu získáte

 • Naučíte se detailně chápat obsah klobouků a správně je vytvářet.
 • Vyzkoušíte si sami na sobě, jak vypadá kvalitní zácvik a skutečné porozumění.
 • Najdete informace, které jste svým podřízeným nikdy nevysvětlili a na kterých závisí jejich dobrá produkce.
 • Ujasníte si, jaké informace lze předat formou popisů práce a na co je třeba praktický zácvik.
 • Odnesete si minimálně 3 hotové klobouky, které samostatně vytvoříte.

Popis

Kurz „Jak sepsat klobouky?“ (popis pracovního místa) je připraven tak, aby se účastník přímo pod dohledem trenéra naučil sestavit správný popis pracovního místa a sepsal tři konkrétní „klobouky“ pro posty ve vlastní firmě. Zorientuje se v oblasti firemní dokumentace, naučí se vytvářet funkční směrnice, které není komplikované pochopit a následovat.

Komu je kurz určen?

Majitelům firem, manažerům, personalistům a klíčovým pracovníkům, kteří chtějí předat své zkušenosti kolegům.

Jak dlouho kurz trvá?

2 dny celodenního studia od 9 do 18 hodin.

Jaké jsou předpoklady pro účast?

Kurz může absolvovat kdokoli bez nutných předpokladů, výhodou je absolvovaný Motivační seminář.

Mám zájem o tento kurz

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
12.6. - 13.6.2024
vybrat

 

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
18.7. - 19.7.2024
vybrat

 

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

Co říkají naši klienti

Jan Štěpánek

Jan Štěpánek, TAURUM reality s.r.o.

Kurz je skvělý. Mám plné pochopení jak psát klobouky a vímám, že to má opravdu smysl. Klobouky nám umožní zvýšit efektivitu a radost v naši práci.
Petra Langová

Petra Langová, Clipsan s.r.o.

Kurz Jak sepsat klobouky mě naučil vytvářet popis pracovního místa. Díky tomu jak jsem psala jednotlivé klobouky, jsem si zárověň uvědomila, co nám ve firmě chybí. Jaké činnosti děláme, aniž bychom měli nějak definované, jak je dělat. Tohle určitě využiju a chybějící postupy sepíšeme. Celý kurz je hodně intenzivní, ale zároveň logicky složený, takže mě provedl velice jednoduše na konec. Odvážím si také 3 klobouky, které ještě doladíme a můžeme hned použít.
Václav Krajňák

Václav Krajňák, Clipsan s.r.o.

Konečně jsme výrazně pohli kritickou částí pro růst firmy. Byly to náročné chvíle, které jsem díky supervizorovi zvládl a nyní mám jistotu pro delegaci věcí na nové lidi ve firmě.
Jakub Hovězák

Jakub Hovězák, DIEFFENBACHER CZ hydraulické lisy, s.r.o.

Při aplikaci vědomostí, nabytých v kurzu Jak sepsat klobouky, se mi rozšíří možnosti, jak jednoduchým a férovým způsobem hodnotit podřízené a lépe od nich vyžadovat "úplně vykonané". Dále si budu jistý, že po projití svých klobouků jsou si vědomi jejich role a že mají všechny potřebné informace.
Ing. Michal Pokorný

Ing. Michal Pokorný, Techni Trade s.r.o.

Kurz umožnil praktické procvičení sepsání klobouků, nejprve obecně, pak na konkrétních příkladech z naší firmy. Jako první zavedeme sepsání klobouků pro všechny zaměstnance.
Jakub Marcell

Jakub Marcell, DIEFFENBACHER - CZ, hydraulické lisy, s. r. o.

Kurz mi určitě ukázal cestu a úplně mě naučil jak nastavit různá pravidla, jak vyžadovat od lidí znalosti, které už mají znát. Určitě mi to usnadní zaučování nových lidí. Jako první zavedeme kompletní sestavení návodek, směrnic, podle kterých se dají jednoduše a efektivně řídit lidi a vlastně celá firma.
Ing. Alžběta Žáková

Ing. Alžběta Žáková, STAVOSPOL, s.r.o.

Bylo to intenzivní, ale podpořilo to mé přesvědčení, že informace z těchto (kurzů) seminářů mne posouvají správným směrem. Jen je potřeba vše uvést do praxe a postupně zdokonalovat. Jako první zavedeme: vypracujeme organizační strukturu firmy. Postupně zpracujeme klobouky od klíčových pozic po ty méně klíčové.
Markéta Hrbková

Markéta Hrbková, KODAP, s.r.o.

Efektivně vedený kurz s okamžitým ověřením správného pochopení a praktické aplikace tématiky. Srozumitelné podklady. Úžasné zázemí a servis po celou dobu kurzu. Velmi přátelské jednání všech v BS. Vysoké standardy na každé pozici.
Ivan Hrubý

Ivan Hrubý, MPC System, společnost s r. o.

Byť již ve společnosti klobouky zpracovávám a uvádím do praxe, bylo vhodné a přínosné si určité provázanosti v klobouku ujasnit. Dle nabytých informací upravím určité klobouky ve firmě. Zároveň si více uvědomuji, jaké postupy ve firmě je nutné dopracovat.
Daniel Vintera

Daniel Vintera, R.D.I. s.r.o.

Jsem rád, že je kurz při troše snahy stihnutelný za 2 dny 🙂 Kurz mě přiměl o pracovních pozicích přemýšlet více detailně, hlavně ve vztahu k pravomocem, které nejsou-li stanoveny a vyjasněny, pak taková pozice vlastně nemá smysl.
Monika Šimonková

Monika Šimonková, KRES spol. s r.o.

Z kurzu jsem hodně nadšená a chtěla bych hlavně poděkovat supervizorovi za cenné rady a návody na to, jak sepsat klobouky. Určitě mi to ulehčí mou práci a nyní již vím, že jsem udělala velký krok vpřed. Jako první budeme tvořit klobouky na pracovní pozice.
Ing. Pavel Frühauf

Ing. Pavel Frühauf, Trinom s.r.o.

Kurz mi pomohl pochopit jednotlivé body obsahu klobouku, rozumím více jejich významu a chápu, proč v klobouku jsou. Už se těším, až budeme mít hotovou alespoň základní strukturu klobouků, další práce s nimi mě bude rozhodně naplňovat víc, než jejich tvorba.
Pavel Ondruška

Pavel Ondruška, Thermo-control CZ s.r.o.

Z kurzu Jak sepsat klobouky? jsem schopen sepsat samostatně konkrétní pozici (pracovní) a její náplň, což mi ušetří čas a na firmě nebudou zbytečné zmatky kdo co má dělat a za co je zodpovědný. Hodnotím velmi kladně.
Jiří Valenta

Jiří Valenta, MADAMI s.r.o.

Byl jsem velmi spokojený. Předávané informace a tipy byly velmi užitečné. Dostal jsem spoustu rad, jak vše zavést do života firmy. Děkuji za materiály a velmi přátelské prostředí.
Tomáš Pečinka

Tomáš Pečinka, Firma Steinhauser s.r.o.

Kurz "Jak sepsat klobouky?" mi dal spoustu odpovědí na moje každodenní problémy. Těším se až poznatky budu moci aplikovat. Jako první si vypracuji kompletní klobouky pro obchodní oddělení.
Annette Machová

Annette Machová, GEOTHERM Slovakia s.r.o.

Kurz "Jak sepsat klobouky?" hodnotím jako vysoce kvalitní. Na každou otázku, kterou jsem položila, jsem dostala odborné odpovědi. Jsem maximálně spokojená a určitě doporučuji také ostatním.
Petr Opletal

Petr Opletal, Medmoravia s.r.o.

Naprosto super kurz "Jak sepsat klobouky"! Lektoři byli přísní, ale to je dobře. Myslím, že budu schopen sepsat kvalifikovaně další klobouky.

 

Supervizoři kurzu

Bohumil Kuba

 

Bohumil Kuba
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Martin Staněk

 

Martin Staněk
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

 

Naučte se tvořit funkční popisy práce.
Rezervujte si místo na kurzu
Jak sepsat klobouky.

Mám zájem o tento kurz