Exec club

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o. Tento klub je určen podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti. Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“. Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

 

Popis

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

 

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS DALŠÍ SETKÁNÍ EXEC CLUBU

již 6. června 2017 v Praze

 

Odměňování, finanční i nefinanční motivace zaměstnanců, benefity, … To jsou dnes velmi často skloňovaná slova. Schopných zaměstnanců je málo, zakázek nadbytek a řada firem řeší jakým způsobem motivovat své zaměstnance, aby neodešli do jiné firmy, ke konkurenci.

I tam, kde byla budována dlouhodobá personální politika, jsou dnes vystaveni tlaku trhu, kdy dochází k navyšování mezd, často o desítky procent. Jak na to reagovat? Platí dnes ještě standardní manažerské principy? Nebo je dnešní doba jen o nezbytném zvyšování finančních i nefinančních benefitů? Otázky, které má v hlavě nejeden šéf či manažer. I proto jsme pro následující setkání Exec Clubu zvolili téma

ZPŮSOBY A FORMY ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ.

Přijďte se inspirovat, jak se k současné situaci staví v jiných firmách. Jaká hlediska k odměňování zaměstnanců zaujímají a zda je stále prostor pro používání manažerských zásad nebo se musíme podřídit „diktátu“ doby a zaměstnanců.

Setkání Exec Clubu se uskuteční 6. června 2017 od 10 do 15 hodin v Praze.

 

Zajistěte si své místo ještě dnes a přijďte se inspirovat!

Cena za účastníka je 1 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd). Přihlásit se můžete buď pomocí formuláře níže nebo na adrese „marketing@success.cz

 

Nadcházející termíny

Praha Golf Hostivař - mapa

  • 6.6.2017 10:00 - 15:00
Mám zájem o toto setkání
 

Nezávazná poptávka setkání "Exec club"

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.

Minulá setkání "Exec club"

6.3.2017 Co dělat při nedostatku zaměstnanců?
29.6.2016 Atraktivní zaměstnavatel, nezbytná součást úspěchu
18.2.2016 Opětovně vydařený Exec Club v Brně
30.6.2015 Systém ve firmě aneb takový byl Exec Club
11.6.2013 Červnový Exec Club v Praze a mezilidské vztahy ve firmě
2.11.2012 Listopadový Exec club
8.2.2012 Únorový Exec Club v Praze
13.7.2011 Červencové setkání podnikatelů v Brně
12.7.2011 Červenec se nesl v duchu Exec Clubu
9.2.2011 První Exec Club v roce 2011
© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.