Exec club

Exec club

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o. Tento klub je určen podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti. Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“. Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

 

Popis

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

 

Na 18. června 2019 jsme pro vás připravili další podnikatelské setkání.

Téma Exec Clubu v Brně bude tentokrát zaměřeno na

„Skutečné příběhy v podnikání – ze dna na vrchol“.

Podnikání ani život nepřináší vždy jen pozitivní věci. Stalo se vám, že jste se dostali do potíží? Padli jste někdy až na dno? Slyšeli byste rádi, co v takových situacích podnikli jiní a co jim pomohlo nepříjemné situace zvládnout? Co si z těchto situací vzali jako poučení do budoucna?

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů, kteří se dostali ze dna opět na vrchol.

Můžete se těšit na skvělou atmosféru, výborné občerstvení a možnost získat nové kontakty a inspiraci. Po ukončení oficiální části programu vás čeká venkovní grilování a večerní posezení v prostorách hotelu Atlantis.

Na Exec Clubu vystoupí:

Karel Kaňák,

jednatel společnosti Karel Kaňák, s.r.o., která patří mezi přední dodavatele výsekových nástrojů pro výrobce obalů. V současné době má firma zastoupení nejen v České republice, ale rovněž v Maďarsku a v Bulharsku. Jeho příspěvek v rámci Exec Clubu bude na téma „Co může být příčinou stagnace firmy?“

Karel Kaňák podniká ve svém oboru více než 27 let a za tu dobu se mu podařilo vybudovat stabilní a úspěšnou firmu. V před několika lety již předal výkonné pozice ve firmě novému řediteli společnosti. Mezi jeho silné vlastnosti patří umírněnost, schopnost kombinovat informace a stavět z nich koncepty.

Ve volném čase rád fotografuje při vycházkách se svým psem, těší ho četba románů o historických osobnostech a událostech. Zajímá se o výtvarné umění. Relax rovněž nachází ve zpěvu folklorních písní a při péči o vinohrad. Motto: Buď pokorný a nikoho nepodceňuj.


Simona Tomíčková,

výkonná ředitelka společnosti CADservis, s.r.o., která je jediným distributorem programů pro zhotovení výkresové dokumentace ZWCAD a ZW3D pro Českou republiku a Slovensko. Prostřednictvím svých služeb pomáhá zákazníkům vytvářet dokumentace maximálně pohodlně a ekonomicky. Výsledkem společnosti je kvalitní řešení v rozumném poměru cena/výkon, které umožní zákazníkům efektivně provádět potřebné činnosti.

Její příspěvek v rámci Exec Clubu bude na téma: „Nejdůležitější je nevzdat se!“

Simona pracuje ve společnosti CADservis již 12 let. Prošla zde řadou pozic a společně s majitelem firmy překonala velká úskalí jak v obchodě, tak při řízení lidí. Mezi její silné stránky patří schopnost naslouchat druhým, přesnost a pracovitost. I díky ní je dnes ve firmě tým spolupracovníků, kteří si pomáhají a chtějí být spolu nejen v práci, ale i mimo ni.

Volný čas tráví v přírodě, rekreačně se věnuje cyklistice a je aktivní fanynka hasičského sportu. Motto: Žij vždy tak, aby jsi se nemusel nikdy stydět.


Peter Dobeš,

majitel společnosti Bricol-M spol. s r.o., která již více než 20 let patří mezi lídry na trhu v prodeji obalového skla pro potraviny a nápoje. Ve vzorkovně této firmy naleznete skleněné obaly z celého světa.

V rámci Exec Clubu vystoupí Peter Dobeš na téma: „Co se mi vyplácí v mém podnikání?“

Pan Dobeš podniká od roku 1990. Dnes zaměstnává 50 spolupracovníků a díky pracovitosti a disciplíně se mu podařilo vybudovat úspěšnou firmu pomocí vlastního kapitálu, ne úvěrům.

Ve volném čase se věnuje jízdám na koni a lasování. Dříve to bylo hobby, dnes je z toho i jeho další podnikatelská aktivita. Motto: Když nevíš jak dál, věnuj se příjmům a ne výdajům.


Miroslav Krištof,

majitel a jednatel společnosti LORIKA CZ s.r.o., která se více než 25 let specializuje na prodej průmyslové hygieny a ochranných pomůcek. Odběrateli společnosti jsou přední výrobci v oblasti automotive, potravinářské výroby a strojírenství. V roce 2015 se společnost stala ryze českou rodinou firmou a v roce 2017 získala ocenění Equa bank „Rodinná firma roku“ v kategorii Malá firma.

V rámci Exec Clubu vystoupí pan Krištof s příspěvkem „Rodinná firma, příslib úspěšné budoucnosti?“

Na počátku podnikání Miroslava Krištofa bylo „jen“ velké nadšení a chuť dělat obchod. Toto rozhodnutí bylo pro něho určitou formou svobody a nezávislosti. Cesta k úspěchu nebyla vždy jednoduchá. Velkou oporou mu byla v nelehkých chvílích především rodina. Díky poctivé práci má dnes společnost 30 spolupracovníků a díky dlouhodobému, úspěšnému fungování podporuje různé charitativní projekty a pomáhá potřebným.

Volný čas tráví se svou rodinou, vnoučaty, přáteli a psem :).


Zajistěte si své místo ještě dnes a přijďte se inspirovat!

Cena za účastníka je 1 500,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd). Přihlásit se můžete buď pomocí formuláře níže nebo na adrese „marketing@success.cz

 

Máte zájem o toto setkání?

Toto setkání nemá aktuálně vypsaný žádný termín pro nejbližší období.

Zanechte nám svůj email a my se Vám ozveme ihned, jakmile vypíšeme nový termín.

 
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.