1. Úvod
 2. /
 3. Management
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Motivační seminář pro vedoucí...

Řízení lidí bez nervů a frustrace

Naučte se lépe organizovat a prosperujte efektivně

zjistit více     objednat

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky

 • Jak vypadá správná práce šéfa?
 • Jak podporovat lidi v růstu a v převzetí zodpovědnosti?
 • Jak delegovat práci tak, aby byla zvládána tak spolehlivě, jako když jste ji vykonávali vy?
 • Jak vytvořit systém organizace firmy, její strukturu a popisy práce?
 • Jak měřit výkonnost lidí v týmu a odměňovat je spravedlivě?
 • Jak rozpoznat lidi, se kterými nemá smysl spolupracovat a rychle je z týmu vyřadit?
 • Jakým způsobem komunikovat uvnitř firmy, aby byla komunikace efektivní a konstruktivní?
 • Jakým způsobem předcházet přepracování a stresu?
 • Jak stres a stavy vyhoření řešit?
 • Jakým způsobem dlouhodobě motivovat pracovníky a také sebe?

Komu je seminář určen?

Majitelům firem, top manažerům a vedoucím pracovníkům na všech úrovních, bez ohledu na počet podřízených.

Přínos

Dát manažerům a majitelům přesné a konkrétní nástroje na to, aby vedení lidí a dosahování výsledků ve firmě nebyla jen nekonečná, únavná, tvrdá a často neefektivní práce od rána do večera, která nikdy nekončí a která po několika letech nejednou směřuje k celkové fyzické a psychické únavě, vyčerpanosti a demotivaci klíčových  lidí i přesto, že firma jako taková patří k prosperujícím a úspěšným.

Cílem „Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky“ je dodat nástroje pro řízení společnosti včetně organizační struktury, zvýšit efektivitu a produktivitu, a to vše dát do souvislosti s motivací lidí. Absolvent se dokáže orientovat ve vzájemných souvislostech týkajících se pozice šéfa, motivace, demotivace, organizace firmy a ví, jak tyto poznatky aplikovat ke zvýšení produktivity a efektivity celé skupiny i jejích jednotlivých členů.

Zde je krátká ukázka z přednášky „Jsem dobrý šéf“, která se konala pro podnikatelskou veřejnost v Praze.

Jak seminář probíhá?

Seminář kombinuje aplikovaný výklad s diskuzí a praktickými ukázkami na konkrétních příkladech s maximálním využitím zkušeností trenérů i účastníků.

Délka semináře: 3 dny

Průběh semináře: 9:00 – 18:00, včetně 2 přestávek a pauzy na oběd

Tento seminář lze dodávat i interně, tj. přímo u klienta.

Mám zájem o tento seminář

 

Vyberte si termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
9.7. - 11.7.2024
vybrat

 

Pobočka Brno

 

Pobočka Brno
16.7. - 18.7.2024
vybrat

 

Nevyhovuje Vám žádný nabízený termín? Podívejte se na další

 

Co říkají naši klienti

Jiří Tomíček

Jiří Tomíček, CADservis, s.r.o.

Na motivačním semináři pro vedoucí pracovníky jsem byl vícekrát a vždy to bylo jiné. Poprvé mi trvalo dost dlouho, než jsem se rozhodl, stálo to dost peněz a to navíc v době, kdy jsme byli malinká firmička bez větších příjmů. Dnes jsem rád, že jsem na seminář šel. Díky tomu jsem získal základní znalosti o organizaci a vedení firmy a postupně se aplikováním těchto informací posunujeme z malé dvoučlenné firmy bez zisku k firmě zajímavé jak pro zákazníky, tak i pro naše pracovníky s pěkným obratem i ziskem, která má 17 členů týmu a každý rok bezpečně rosteme.
Mgr. Zuzana Otrubová

Mgr. Zuzana Otrubová, PANTER, spol. s r.o.

Seminář v Business Success byl pro mě pracovně i osobně velmi užitečný. Vynikající a přitom nejsložitější na semináři asi byla jeho intenzita. Informací je za tři dny tolik, že je uvádím do praxe už měsíc a rozhodně mám ze semináře ještě pořád dost podnětů, na kterých budu dál pracovat. Ideální je podle mého názoru posloupnost a srozumitelnost předávaných poznatků, jejich vzájemná provázanost a logika a funkční systém práce, který jsem si ze semináře odnesla. Děkuju Busines Success za spoustu nápadů pro realizaci funkčního řešení vedení firmy.
Petr Prokš

Petr Prokš, PFM-GROUP a.s.

Seminář byl pro mě v mnoha směrech podnětný, a nejen že mi pomohl urovnat myšlenky, ale přinesl mi i inspirace a nové nápady (a to se mi už věru často nestává). Důsledně aplikuji – „obdržet plně vykonané“, oprašuji (i) svůj klobouk a re-definujeme produkty pro každé oddělení a pozici.
Petr Kulhavý

Petr Kulhavý, S-FIRMA, s.r.o.

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky doporučuji každému, kdo si je vědom, že i po mnoha letech zkušeností s řízením se má stále co nového dozvědět či si potvrdit, že určité věci stále fungují a jsou tou správnou cestou k osobnímu rozvoji svých dovedností v oblasti vedení a motivace týmu. Za mě to bylo např. dostat úplně vykonané a že  s produkcí stoupá i motivace. Toto školení mi poskytlo skvělý a inspirativní pohled na strategii, jak postupovat krok za krokem a nástroje, které mohou být použity k povzbuzení a motivaci týmu. Pana Pavle Rance jsem zažil poprvé, je to inspirující lektor s dlouholetými zkušenostmi v oblasti managementu a lidských zdrojů, kde nám představil praktické situace a příklady či očekávanou reakcí od podřízených na ně, se kterými se jako vedoucí pracovníci můžeme setkat v každodenním pracovním prostředí. Rád bych poděkoval celému týmu Business Success za výbornou organizaci, prostředí a profesionální přístup lektora a jeho kolegyně. Doporučil bych tento seminář každému, kdo chce posílit své dovednosti v oblasti motivace a efektivního vedení týmu. Jedná se o investici do svého profesního růstu a rozvoje, která se vám vyplatí.
Jana Zimová

Jana Zimová, Jake&James Accounting s.r.o.

Seminář byl pro mě obrovským návodem a inspirací do dalšího života, jak pracovního, tak soukromého. Naučil mě, jak být k sobě vlídnější a co bylo hlavní, nebát si říci o pomoc. Podřízení i rodina změnu naprosto bez problémů přijali. Jedna věta byla pro mě naprosto zásadní, šéf už je sám o sobě práce a nemusí mít na starosti tisíc dalších úkolů, aby ukázal podřízeným, že je nenahraditelný. Šéf je šéf a jeho úlohou je vést tým podřízených a tomu se 100% věnovat. Od semináře se nebojím rozdávat úkoly svým podřízeným a mám čas na to se věnovat rozvoji týmu a hledat nová efektivní řešení pro naše klienty.  Mám dostatek času naslouchat svým podřízeným. Váš seminář by měl povinně absolvovat každý šéf a každý majitel firmy 🙂
Michael Opluštil

Michael Opluštil, Baumüller Brno, s.r.o.

Na semináři se mi líbil celkový přístup, byl jsem u Vás poprvé, ale během pár okamžiků jsem se cítil jako bych už u vás někdy předtím byl. Skvělá organizace a komunikace na mě dělala velmi profesionální dojem. V úvodu semináře se nás pan Zachar ptal, proč tam jsme a co od toho očekáváme, na konci semináře jsem dostal nejenom odpověď na mé otázky, ale spoustu nových a užitečných rad a tipů. Ještě jednou děkuji za celkový přístup a určitě to nebyla má první a poslední návštěva u vás.
Ing. Karel Šafařík

Ing. Karel Šafařík, Anylopex plus s.r.o.

To, že nazýváte kurz pojmem "motivační" mi příjde velmi výstižné. Dávám věci do pohybuju a kolegové to velmi oceňují, řeším interní procesy i kvalitu, strukturu jsem dořešil právě dnes a tu jsem Vám zaslal. Zároveň když jsem se na to podíval, tak jsem zjistil, proč jsem dlouhodobě tak vytížený, protože mám ve firmě 8 výkonných funkcí 😀 Takže jasně, dočasně si teď máknu ještě víc než předtím, ale výhledově cílím na to, že firma poroste, bude fungovat a z toho co děláme budeme mít dobrý pocit jak my, tak naši klienti a to mi přijde to hlavní. Současné pracovní nasazení je zcela mimořádné a je evidentní, že už to pomalu zase musím brzdit, protože je neudržitelné, ale fascinuje mě to, čeho všem jsem nyní díky Vám schopen. Děkuji Vám i Vaší firmě za to, co děláte, vážím si toho.
Hana Vajdová

Hana Vajdová, Shark.AERO s.r.o. Airport Senica

Seminář byl zábavný a velmi trefně Ivoš popsal a znázornil vysvětlovanou problematiku. Dostala jsem spousty odpovědí, dokonce i na otázky, o kterých jsem nevěděla, že mě trápí 🙂 Jako první zavedu vnitrofiremní formuláře a komunikační centrálu.
Ing. Ondřej Míča

Ing. Ondřej Míča, M+H, Míča a Harašta s.r.o.

Jsem nadšen. Seminář byl veden jednoduchou formou, kdy většina prezentovaných témat byla komunikována pomocí příkladů. Bylo tak možné si látku dobře zapamatovat a dávat pozor. Většinu témat je možné využít v pracovním i osobním životě.
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Za 3 dny jsem se naučil víc, než za uplynulé 3 roky. Na seminář jsem šel z pozice úspěšného manažera s několikaletou praxí na vedoucích pozicích. Přesto jsem nedokázal zodpovědět ani tak jednoduché otázky, jako „Kdo je to vedoucí pracovník?“, „Jak opravdu správně delegovat?“ či „Jak pracovníky dlouhodobě motivovat?“ Odešel jsem s hlavou plnou užitečných informací a chutí je začít aplikovat. Nadšený a motivovaný.
Josef Andratschke

Josef Andratschke, COM Electric s.r.o.

Seminář moc příjemně překvapil. Šel jsem sem s úplně jiným očekáváním stylu „pro firmu je třeba pracovat 28 hod. denně a umřít za ni“. Ve výsledku se mi velmi líbil a dal mi mnoho cenných informací a pomohl problémy pojmenovat a ukázal cestu ven.
Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate

Jsem nadšený, tuto energii jsem opravdu potřeboval, protože mám před sebou obrovskou výzvu nastavit ve firmě tu správnou strukturu a procesy. DĚKUJI MOC 🙂
Eva Horňáková

Eva Horňáková, GUMEX, spol. s r.o.

Už jsem jich pár absolvovala a opět to bylo dokonalé. Od začátku až do konce, od vstupu až na konec chodby, obsah semináře mi pomohl urovnat si priority, zlepšit vědomosti, spoustu věcí do sebe zacvaklo.
Dita Jakubcová

Dita Jakubcová, Proklima stínicí technika s.r.o.

Nadmíru spokojená. Trenér byl velice akční, používal praktické příklady a vše bylo srozumitelné. Výkon byl velice vtipný a zábavný. Určitě si seminář zopakuji. Moc děkuji.
Ing. Vladimír Čermák

Ing. Vladimír Čermák, ALFA HEAT CZ, s.r.o.

Velmi přínosný seminář, který bude v naší firmě využit a pomůže k vyšší produkci a ziskovosti firmy. Jako první budu delegovat mnou vykonávané činnosti na kolegy, externisty a nové pracovníky, což i při potáční investici bude výrazně levnější.
Ing. Marek Dohnálek

Ing. Marek Dohnálek, UCHYTIL s.r.o.

Ze semináře si odnáším mnoho nových zkušeností, zejména mě zaujala myšlenka 100% odvedené práce a možnosti práce s emocemi. Po návratu zavedu metodu 100% a budu rozdávat více zelených kuliček (pochval).
Radek Fiala

Radek Fiala, RENFIELD s.r.o.

Výborně přednesené, množství trefných a užitečných témat a řešení, která lze aplikovat v reálném životě (jak pracovním, tak soukromém). Jako první zavedeme: Orgboard, udělat efektivnější porady (debaty), orientaci na produkt a zvedat náladu na pracovišti.
Ing. Igor Pazdera

Ing. Igor Pazdera, GIOMETAL s.r.o.

Jsem velmi spokojen s tímto seminářem. Opět mi ukázal kvalitu přednášené látky, kvalitu lektora a nastartoval mě pro další práci. Jako první zavedeme Klobouky a Orgboard.
David Kluz

David Kluz, Challingo, s. r. o.

Motivační seminář, vedený Business Success, považuji za velice přínosný. Od umění lektora přednášet poutavě a zábavně, kvalitní obsah i provázející materiály, až po prostředí a péči o zúčastněné. Nabyté vědomosti, s přesahem do osobního života, mě motivovaly k zavedení nových procesů a efektivnějšímu vedení. Za zvlášť důležité považuji dostávat úplně vykonané.
Ing. Miroslav Cholasta

Ing. Miroslav Cholasta, Trinom s.r.o.

Úžasné! Potvrdil jsem si to, co dělám dobře a naopak špatně! Určitě seminář pomohl urovnat myšlenky a převést je na znalosti, které se dají reálně využít. Přednášející je opravdu profesionál.
Ing. Roman Michalec

Ing. Roman Michalec, CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o.

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky předčil mé očekávání. Doplnil mi skládačku práv a povinností šéfa. Tímto doplněním mi dávají věci více smysl a současně vím, co bych měl chtít a jak systém ve firmě změnit.
PhDr. Jana Horáková

PhDr. Jana Horáková, Fokus Liberec o.p.s.

Po semináři si dávám větší pozor na to, abych nepřebírala zodpovědnost za své zaměstnance a vracím jim jejich úkoly, někdy se jedná o úplné drobnosti. Takže nedělám jejich práci, ale odkazuji je na internet a podobně. I tyto drobnosti berou čas a vytrhují z práce. Uvědomila jsem si, jak často funguji jako databanka, informační kancelář nebo poradna pro situace, které by měl zaměstnanec při svých kompetencích zvládnout. Ale rychlejší je jít za šéfem a získat hotovou věc.
Libuše Heckelová

Libuše Heckelová, DFH s. r. o.

Překvapilo mě, s jak jednoduchými principy se daří vylepšit kvalitu nejen firemního, ale i osobního života. Je stále na čem pracovat, ale už vím jakým směrem a o co se při tom opřít. Jsem ráda, že jsem tady mohla být s manželem. Určitě zřídíme Orgboard a postupně sepíšeme obsah klobouků v naší firmě.
Petr Zíma

Petr Zíma, IGEA s.r.o.

Celý seminář od začátku do konce byl super. Nečekal jsem, že během tří dnů je možné dostat tolik informací. Motivů, co zavést a změnit je spousta. Určitě doporučím seminář i kolegům.
Martin Pelikán

Martin Pelikán, Kvant Lasers s.r.o.

S většinou problematik obsažených v semináři jsme se již v reálném životě setkali, některé z nich i řešili, a to ne úplně špatným způsobem. Tento seminář nám však pomohl utříbit si názory na jednotlivé problematiky, konkrétně pojmenovat problémy v naší firmě a určit funkční postupy pro eliminování těchto problémů. Největším přínosem tohoto semináře pro nás bylo zjištění, že drtivá většina problémů v naší společnosti je zapříčiněna absencí správně nastavené firemní struktury, včetně pracovních pozic a jejich řízení, náplně a odpovědnosti.
Zdeňka Škochová

Zdeňka Škochová, výkonná ředitelka PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

Osobní poznámky v průběhu semináře a potvrzení toho, co dělám správně, je to nejcennější, co jsem si odnesla. Nejdůležitější ze semináře je vzít dané informace a použít je v životě.
Petr Zapletal

Petr Zapletal, jednatel HIGHFIVE

Nikdy jsem nebyl zastánce firemních školení, řekl bych spíš odpůrce. Důvodem bylo to, že jsem si ze školení za hodně peněz odnesl velmi málo. Po absolvování Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky jsem ale změnil názor.
JUDr. Václav Čmolík

JUDr. Václav Čmolík, předseda dozorčí rady ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Přínos semináře nezůstal jen na úrovni kvalifikovaného, zajímavého a srozumitelného přednesu problematiky. Seminář byl přínosný logickým výběrem a spojením témat tak, že vznikl celek, který běžné semináře nepojmou. K tématům poskytl přednášející také hierarchizaci a systematizaci motivačních faktorů způsobem, který vychází z praxe, a pro ni je také určena, čímž je takto vedený seminář ve srovnání s možnostmi osvojení si této problematiky z obvyklé manažerské literatury výrazně efektivnější.
Mgr. Eva Vavrouchová

Mgr. Eva Vavrouchová, personální ředitelka HESTEGO a.s.

Se společností Business Success spolupracujeme od roku 2008. V tomto roce se naši vrcholoví manažeři poprvé zúčastnili Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky a odnesli si z něj myšlenky, které se staly základem budování naší firemní kultury založené na etice a na výkonu.
Radovan Reiter

Radovan Reiter, COM Group a.s.

Seminář mi s odstupem od řešení běžných firemních problémů ukázal s nadhledem běžný provoz, klasické situace i rutinní problémy. A právě díky tomu nadhledu odcházím s pocitem, že vím, jak na to. Vím, co všechno chci řešit a na co si dát pozor.
Tomáš Bůbela

Tomáš Bůbela, ELCOM, a.s.

"Motivační seminář pro vedoucí pracovníky" mi pomohl odhalit problémy a potíže, se kterými jsem se v práci setkával, dal mi návod na jejich řešení a úplně mě „nakopnul“ do další práce. Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou jsem zavedl do fungování firmy, bylo zorganizování mého oddělení, což je samostatná divize firmy. Jako jednoznačný přínos, který bylo možné vyčíslit i finančně je, že se mi díky získaným znalostem podařilo udržet ve firmě několik mých kolegů, kteří byli podobně demotivovaní jako kdysi já. Nejen, že jsem pomohl jim samotným, ale nemuseli jsme shánět nové zaměstnance, a draze a dlouze je zaškolovat, než by se dostali na potřebnou úroveň znalostí a zkušeností.
Josef Vala

Josef Vala, jednatel splečnosti DŘEVOS, spol. s r.o.

Umíte to, máte lidem co dát. Vaše týmová práce je slušně běžící soukolí které sedí (to je pohled zvenku). Dobře je, že obsahem tečou příklady jiných, kteří jsou dál, umí lépe, silné skupiny, osádky lodi, palub.

 

Trenéři semináře

Ing. Rastislav Zachar

 

Ing. Rastislav Zachar
Majitel společnosti
Business Success, spol. s r.o.

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

 

Naučte se lépe organizovat a prosperujte efektivně.

Rezervujte si místo na
Motivačním semináři pro vedoucí pracovníky

Mám zájem o tento seminář