let na trhu

proškolených firem

vyškolených účastníků

Pro všechny na vedoucí pozici

Býváte jako manažer unaven a vyčerpán z práce s lidmi?

Chybí Vám ze strany podřízených jejich samostatnost, zodpovědnost, iniciativa?

Už nechcete chodit domů k rodině pozdě a unavený z práce manažera?

Přijďte se inspirovat na úvodní seminář

„Jsem dobrý šéf?“

Naše práce

Business Success je vzdělávací a konzultační partner tisíců ředitelů, manažerů a podnikatelů v Česku i na Slovensku.

Od svého počátku vzděláváme majitele firem, manažery, obchodníky a pracovníky na klíčových postech, kteří mají zásadní vliv na fungování a prosperitu jejich firem. Formou seminářů, konzultací, kurzů, studijních programů pomáháme zdokonalit organizaci firem a celkově zefektivnit produkci.

Naši trenéři jsou praktici, lidé kteří zároveň sami aktivně každodenně používají přednášené informace.

Pomáháme firmám usnadnit a zlepšit fungování a navrátit majitelům, vedoucím pracovníkům a všem zaměstnancům radost z práce a života.

Co říkají naši klienti

Eva Maurerová

Eva Maurerová, Alfa Software, s.r.o.

Spolupráci s firmou Business Success můžu s čistým svědomím doporučit všem vedoucím pracovníkům, kteří se dnes a denně potýkají s tím, že přesně vědí, CO chtějí, ale nejsou si úplně jistí, JAK toho dosáhnout rychle a efektivně.
Petr Zapletal

Petr Zapletal, jednatel HIGHFIVE

Nikdy jsem nebyl zastánce firemních školení, řekl bych spíš odpůrce. Důvodem bylo to, že jsem si ze školení za hodně peněz odnesl velmi málo. Po absolvování Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky jsem ale změnil názor.
Miroslav Jakubec, Servis Climax a.s.

Miroslav Jakubec, Servis Climax a.s.

Naše kontakty mají počátek v roce 2001. Tehdy jsme zaměstnávali 100 lidí a dosahovali obratu kolem 100 mil Kč. Měli jsme velké cíle a nadšení něčeho dosáhnout, ale dost dobře jsme nevěděli, jak na to. S Vaší pomocí jsme začali tvořit klobouky, statistiky a nakonec i orgboard. Pravidelně jsme se potkávali na seminářích a schůzkách, kde jste nám pomáhali vidět věci jednodušeji a smysluplněji. V letošním roce se naše společnost přiblíží obratu 1 mld Kč a zaměstnává 420 osob. Bez nadsázky se dá říci, že je to i Vaší zásluhou.
Tomáš Bůbela, ELCOM, a.s.

Tomáš Bůbela, ELCOM, a.s.

Zásadní zjištění pro mě bylo, že problémy se kterými jsem se setkával jak u sebe, tak ve firmě, lze konkrétně pojmenovat, určit jejich příčinu a snáze pak sjednat jejich nápravu. Díky spolupráci jsem dostal k dispozici nástroje, jak pracovat sám na sobě a také jak zlepšit fungování firmy. Jako jednoznačný přínos, který bylo možné vyčíslit i finančně je, že se mi díky získaným znalostem podařilo udržet ve firmě několik mých kolegů, kteří byli podobně demotivovaní jako kdysi já. Nejen, že jsem pomohl jim samotným, ale nemuseli jsme shánět nové zaměstnance, a draze a dlouze je zaškolovat, než by se dostali na potřebnou úroveň znalostí a zkušeností.

Načerpejte znalosti

5 hříchů šéfa, aneb na co si dát při vedení lidí pozor

Jsou vedoucí, kteří jsou pro své lidi oporou a je fajn s nimi pracovat. A jsou manažeři, kteří svým chováním kolegy trápí. Většinou si ani neuvědomují, že svým jednáním způsobují podřízeným starosti a komplikace. Kterým „přešlapům“ by se měl vedoucí vyvarovat? Jaké...

číst více

Jak bránit tým a jeho cíle proti destruktivním vlivům?

Cílem týmu je úspěšně a s minimálními náklady uskutečněná produkce a splněné úkoly v souladu s definovanými požadavky. Na úrovni týmu ve výrobě se bavíme o splněném plánu výroby ve všech parametrech (termín, kvantita, kvalita, náklady přímé i nepřímé). Na stavbě je to...

číst více

Kde brát v dnešní nejisté době energii?

Dalo by se říci, že dnešní trh je nepředvídatelný. Předvídat dnes něco dopředu, je téměř nemožné. Zdražuje se hodně věcí, které jsme nečekali, že se můžou zdražit. Zdražuje se dřevo, protože se vyváží, zdražuje se hliník, protože se odstěhoval do Humpolce. A čipy, to...

číst více

4 způsoby, jak může vedoucí nastartovat tým

Asi každý vedoucí se již dostal do situace, kdy jeho tým přestal táhnout, ztratil „šťávu“. Důvodů pro to může být celá řada. Například opakující se neúspěchy, odchod klíčového člověka – autority, dlouhodobý home office anebo i to, že ztratil elán šéf samotný....

číst více