1. Úvod
  2. /
  3. Management blog
  4. /
  5. Jak zvládat a rozumět...

Řídíte lidi již dlouhé roky, dozvěděli jste se mnoho cenných rad, máte hromadu vlastních zkušeností, ale navzdory tomu při řízení lidí neustále narážíte na nepochopitelné problémy? Lidé okolo vás si jedou svým tempem a ještě u toho remcají a podléhají negativním emocím? Jak porozumět lidské mysli
a důvodům, proč lidé reagují, jak reaguji? A hlavně, co s tím udělat?

 

Mysl úspěšných

 

S novým rokem pro vás máme i jednu zbrusu novou akci. Série krátkých přednášek Mysl úspěšných, které vám pomůžou porozumět lidské mysli a důvodům, proč lidé reagují, jak reagují. A hlavně vám dá tipy, co s tím udělat.

K této službě můžeme říci jen to, že dokud člověk neporozumí lidské mysli, nikdy nebude žádná práce na sobě efektivní a s trvalými přínosy. Ta část mysli, která nám přináší nechtěné pocity, stavy a emoce, nás stále strhává do starých vzorců i přes naše pevná předsevzetí. Říká se, že v oblastech, ve kterých nemáme znalosti, jsme spíše v pozici pasivního hráče a musíme se spoléhat na štěstí nebo věštecké koule.

Oblasti, kterým rozumíme, nám mohou sloužit a věříme, že by nám mysl sloužit rozhodně měla. Měla by nám sloužit tak dobře, jak jen ve skrytu duše sníme. Bohužel mnoho takzvaných vzdělanců nám tvrdí, že lidská mysl je složitá a nepoznatelná a pokud tomuto věříme, ztrácíme šanci rozumět životu, sobě a druhým. Pojďme s tím nesouhlasit a mysli plně porozumět.

 

Co získáte? 

 

  •  Jistotu, že váš potenciál je daleko větší, než se může zdát.
  • Porozumíte, proč člověk neoperuje na plném potenciálu svých schopností a hlavně budete vědět, co s tím.
  • Více porozumíte lidskému selhávání.
  • Poznáte mechaniky mysli, která nám přináší nechtěné a dostanete tyto věci pod kontrolu.
  • Nasměruje vás to k pocitu jistoty, že se s tím vším, co nás omezuje, se dá něco udělat.

Je to málo? Slibujeme, že získáte ještě mnohem víc!

 


 

Série přednášek Mysl úspěšných

Termín: od 21. února 2023 na naší pražské pobočce, každé úterý 9:30 – 12:00 po dobu 10 týdnů. Čeká vás tedy 10 zajímavých přednášek!

Cena: 15 000 Kč bez DPH za celý cyklus, občerstvení v ceně

Přednášející: Petr Gono a Nikola Svášková

 

Máte ve firmě někoho, komu by se takový cyklus přednášek hodil nebo jste to přímo vy? Přihlaste se na marketing@success.cz, budeme se na vás těšit!