1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Exec Club v Brně...

Po minulém úspěchu, kdy se na brněnském Exec Clubu v Hotelu Santon sešlo více než 70 účastníků, jsme pro vás připravili další podnikatelské setkání.

Na Exec Clubu, který se uskuteční 6. března 2018 v Brně se budeme věnovat tématu: ŠTĚSTÍ V PRÁCI – ZÁKLAD PRO DLOUHODOBÝ ÚSPĚCH FIRMY.

 

Jedním z vystupujících bude Miloš Lipka, spolumajitel a ředitel společnosti DIN-TECHNIK spol. s r.o., která působí jako obchodně výrobní společnost na Slovensku již od roku 1996. Hlavním produktem společnosti jsou dodávky pohonných elementů, dále vyrábí dopravníky, ozubené řemeny a řemenice, hřídele a jednoúčelová zařízení. Jejím účelem je zabezpečení bezproblémového a kontinuálního chodu výroby, proto také požadavky svých obchodních partnerů řeší přímo na jejich pracovišti prostřednictvím kvalifikovaných obchodních zástupců a technické podpory prodeje.

 

 

Příspěvek pana Lipky v rámci Exec Clubu bude na téma: Kompetentní šéf, klíč ke stabilitě pracovníků.

Hlavním impulzem proč se Miloš Lipka rozhodl podnikat, byla chuť se prosadit v konkurenčním prostředí, společně s chutí zlepšovat stavy výroby a pomáhat jiným lidem. Své podnikání buduje na důvěře a důležitosti klientů a dochvilností realizovaných zakázek. Ve volném čase se věnuje bojovým uměním, cestování se svou manželkou, v zimě lyžuje a v létě jezdí na motorce.

A jeho motto? „Do hodnoty člověka se nezapočítává hodnota jeho majetku.“

>>REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO NA EXEC CLUBU<<