1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Exec Club – Co...

6. března 2018 se v Brně uskuteční další podnikatelské setkání Exec Club, kde se budeme věnovat tématu: ŠTĚSTÍ V PRÁCI – ZÁKLAD PRO DLOUHODOBÝ ÚSPĚCH FIRMY.

V rámci brněnského Exec Clubu vystoupí i Vladislav Polášek, výkonný ředitel společnosti Karel Kaňák, s.r.o. Tato firma patří mezi přední dodavatele výsekových nástrojů pro výrobce obalů. Společnost díky vysoké kvalitě nástrojů snižuje zákazníkům náklady a šetří starosti s výrobou jejich produktů. Pomáhá tak zvýšit jejich konkurenceschopnost na trhu. Dalším z účelů společnosti Karel Kaňák, s.r.o. je poskytovat svým zaměstnancům vše co potřebují, aby se ve firmě cítili dobře, mohli se naplno uplatnit a realizovat svůj potenciál. Díky neustálé podpoře týmové práce a aktivitě zaměstnanců, je dnes firma stabilizovaná a volně expanduje.

Vladislav Polášek v rámci Exec Clubu vystoupí s příspěvkem na téma: Co dělá mě a mé zaměstnance šťastnými?

Vladislav pracuje na své pozici osmým rokem a navázal v ní na práci svého předchůdce, majitele firmy, pana Kaňáka. Mezi jeho silné stránky patří zodpovědnost, ochota naslouchat a nedílnou součástí jeho fungování je také neustálé zvyšování odborné kvalifikace.

Volný čas tráví především se svou rodinou, sportem a velice rád cestuje.

A jeho motto? „Co máš v hlavě, to dostaneš.“

>>REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO NA EXEC CLUBU<<