1. Úvod
  2. /
  3. Management blog
  4. /
  5. Jeden snadný trik, který...

V čem je ten rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem, nebo jen rozdíl mezi úspěchem a průměrností? Často je to jen jediný návyk, který si v životě vypěstujete. Jakou ve svém životě můžete ještě tento měsíc udělat snadnou změnu, která by vás vynesla na vrchol výkonnosti a pomohla vám splnit vaše cíle? Já bych se s vámi dnes chtěl podělit o tip na jednu takovou malou změnu, která mi v mých pětadvaceti letech navždycky změnila život.

Jaké je tedy moje tajemství? Možná se vám to nebude ta  pravda zamlouvat, ale tady je:

Začal jsem o víkendech fungovat jinak, než 99 % běžných lidí.

Namísto toho, abych chodil po večírcích, odpočíval a relaxoval, nasadil jsem svůj profi úsměv a vyrazil pracovat. Tento návyk mi ušetřil miliony dolarů. Kolik peněz byste mohli vydělat vy, kdybyste se taky přestali o víkendech poflakovat jako ostatní a místo toho začali pracovat?

Samozřejmě, že odpočinek je potřeba, ale pokud chcete mít výsledky, musíte si vybírat, kdy a jak můžete a chcete odpočívat. Jen proto, že vaše pracovní doba je od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin, neznamená to, že si musíte dát na konci každého týdne padla na 48 hodin, během kterých až do pondělního rána neuděláte vůbec nic.

 

Na rovinu, dokud nejste finančně za vodou, rozhodně byste si neměli brát každý víkend volno. Úspěchu musíte něco málo obětovat.  Je OK obětovat dnes trochu zábavy, abyste zítra získali finanční svobodu. Já ochotně něco obětuju každý den. Dělám něco, co tak úplně dělat nechci, ale dělám to pro lepší budoucnost.

Mějte se skvěle.

 Grant Cardone